האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

תחרות פרסים יוון והאיים

תחרות פרסים יוון והאיים


 הגעתם לעמוד ההגרלה של יוון והאיים, פורטל התיירות הגדול בישראל על יוון : 
להשתתפות בהגרלת הפרסים שלנו עליכם להיות "אוהדים נאמנים שלנו" אוהדים נאמנים אומר להשתתף באופן פעיל בעמודי הפייסבוק שלנו, לעשות Like כמובן, לשתף, בהחלט! כמה שיותר, להשתתף בדיון, בהחלט יכול לעזור,להזמין חברים לקבוצה,מצויין! אנחנו עוקבים אחרי הפעלות שלכם במשך כל השנה, גם כאשר אתם ביוון ואתם ממליצים או מתייגים אותנו, אנחנו במעקב.. הממליצים והמשתתפים הפעילים ביותר אנו ניצור איתם קשר ב 1.11.2020 ונבשר להם על הזכיה אותה יכולו לממש ביוון באביב ובקיץ 2021.

אז מה צריך לעשות :  תחילה להרשם עם מספר כרטיס ההגרלה שלכם, שם, מספר כרטיס וכתובת דוא"ל, שימו לב שבהרשמה להגרלה זו אתם גם תקבלו מאיתנו עדכונים על מידע חדש באתר יוון והאיים וגם עדכונים על מבצעים ואתם מאשרים את קבלת מייל זה מאיתנו מעת לעת.

עמודי הפייסבוק בהם אנחנו פעילים :
אתר איי יוון הישראלי
יוון והאיים
צפון יוון עם זמיר סיון
כרתים המלצות
הכל על אתונה
Epirusgreece.com
Photoes From Greece

להיות פעילים כן, אבל לא לזבל :  אתם לא חייבים להרשם לכל הקבוצות שלנו, למרות שהשרמה לכולם עשוייה לעזור,  אבל הכי חשוב לא להפציץ בשיתופים, לשתף אבל במידה,חברים שמשתפים כל פוסט שלנו, נכנסים לקטגרויה של Spam וזה בעייתי, לכן לא להגזים, כן להיות אוהד שלנו, כן לשתף כן לעשות לייקים אבל לא להגזים..

אין לכם כרטיס הגרלה? תוכלו להרשם בכל זאת להגרלה, רישמו בשדה מספר ההגרלה את המספר 5555 אבל שימו לב ש 80% מהזוכים יהיו אלה שיש להם מספר סידורי של הגרלה וההגרלה למשתתפים עם המספר 5555 היא ל 20% מהמשתתפים בלבד, עדיין אם תהיו אוהדים מובילים גם ללא כרטיס, זה משפר את אחוזי הזכייה שלכם.

מתי והיכן יפורסמו הזוכים : מספרי הכרטיסים הזוכים יפורסמו בעמוד זה של אתר יוון והאיים, אז תמשיכו לעקוב. בנוסף מדי חודש אנחנו גם מחלקים חולצות של יוון והאיים מתנה, מספרי הזוכים בחולצות גם יפורסמו בעמוד זה.
  

Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il