האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

יוגה בזגוריה

יוגה בזגוריה

לקראת עונת השלכת המרהיבה, תתקיים סדנת יוגה בזגוריה, חבל ארץ בהרי פינדוס בצפון-מערב יוון. טיול מיוחד בו נשלב תרגולי יוגה יומיים לצד טיולי טבע, כפרים ציוריים, נופים משגעים, הליכות, אוכל יווני טוב והרבה אויר לנשימה. הטיול בליווי יוגה מודרך עם ילנה - מורה להאטה יוגה קלאסית ומדיטציה ובליווי של מדריך מטעמנו הבקיא במיטב המסלולים והתצפיות שיש לכפרי זגוריה להציע. הסדנא ובסיס הלינה יתקיימו במלון בוטיק אינטימי Pirrion השוכן בכפר אנו פדינה Ano Pedina שבמרכז זגוריה.
מאחר ולקראת סוף אוקטובר כבל עלול להיות קריר (בייחוד בבקרים המוקדמים ובערב) מצאנו חלל תרגול רחב ידיים, בעיצוב מקומי מסורתי, עם חלונות הצופים אל הטבע הירוק ולצילילי ציפורים מצייצות, במרחק הליכה של כ- 5 דקות מהמלון. בהתאם למזג האוויר יוחלט אם התרגול יועבר בחלל המקורה או בחיק הטבע.  

מה בסדנה? תרגול בוקר שאורך כשעה, ומותאם לכל רמות התרגול (אין צורך בנסיון קודם), שילוב של אסאנות ותרגילי נשימה, תרגול של תנועה מודעת וחיבור גוף נפש. בסוף כל תרגול נהנה מהרפייה עמוקה לפתיחתו של יום קסום וחוויתי. לאחר התרגול נאכל ארוחת בוקר מגוונת ודשנה, ונצא לטייל בטבע המרהיב של זגוריה. נטייל אל מפלים, מעיינות וכפרים ציוריים. כל המסלולים ברמת קושי קלה - בינונית. נשלב לאורך הטיול היומי עצירת קפה / נשנוש למי שיתחשק לו/ה. לאחר מכן חזרה למלון לתרגול ערב. תרגול הערב יהיה במתכונת מגוונת, תרגילי נשימה, תרגילי עיניים והרפיות עומק. (תרגול פחות פיסי). לאחר זמן התארגנות קצר נפגש לארוחת ערב מגבשת במסעדה המשפחתית של המלון. נקיים מעגלי חברה בפתיחת ובסיום הטיול. המשיכו לקרוא לפירוט מסלול...

מה במתכנית הטיולים? תצפית אוקסיה ויער האבנים, גבי המים של רוגובו, נהר הוידומאטיס [ הנהר הצלול ביותר באירופה], קניןן ויקוס [ קניון הסלע הצר העמוק ביותר בעולם ע"פ ספר שיאי גינס] הגשרים העתיקים של מחוז קיפי ועוד.
ככל שיותר לנו הזמן והכל ברוגע ובאיזי, כך נשלב טיולים יומיים בכל יום למיקום אחר בזגורי, צפון, דרום, מערב ומזרח.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il