האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

צלילה ושנורקל באיי יוון

צלילה ביוון היא פופולרית מאד ויש מספר אתרי צלילה ושנורקל מעולים באיים של יוון. בחופי הצלילה הידועים ניתן להשכיר ציוד צלילה והשכרת ציוד צלילה ביוון נחשבת לזולה יחסית במקביל ליעדים אחרים באירופה, ניתן לצלול עם מדריך צלילה או עצמאית וכמו כן בחלק מהאתרים מעבירים קורסים לצלילה בכל הרמות. ראו מידע על שנורקל וצלילה ביוון בעמוד זה של אתר איי יוון הישראלי.

עוד מידע על צלילה ביוון
איים בהם קיימים מועדוני צלילה מסודרים בהם ניתן גם להשכיר ציוד, גם לקבל הדרכה וקורסים בכל הרמות : פארוס, מיקונוס, סקיאטוס, כרתים [ריתמנו], קורפו, אוויה, סריפוס, הידרה, לרוס, מילוס, סנטוריני [קאמארי], שימו לב צלילה ביוון שלא במסגרת מדריך או מועדון צלילה אסורה במקומות רבים ביוון בשל בשמירה על העתיקות הארכיאולוגיות המצויות ברחבי הים היווני, מי שיקח סיכון צפוי לקנסות כבדים מאד ורצוי שלא לקחת את הסיכון הזה.

שנורקל ביוון
תוכלו לשנרקל בכל מקום שתרצו ביוון ובאופן מפתיע מאד ים התיכון שלהם יפה הרבה יותר משלנו, במיוחד מומלץ השנירקול באיים כגון :אגיסטרי, סיפנוס, סריפוס, פולגנדרוס, פארוס, קורפו, קארפאטוס, קסטלרוזיו, סאמותראקי, לסבוס, חצי האי פיליון, שימו לב שבחלק ממועדוני הצלילה באיים מוצאים לעתים קרובות קבוצת שנירקול, מאד מומלץ להצטרף לקבוצה כזו שעלותה בדרך כלל אינה גבוהה, מדובר באטרקציה די פשוטה, המדריך יודע היכן ממוקמים ממצאים ודגים שיהיה שווה לראות, לכו על זה, בטוחים שתהנו!

ציוד שנירקול ביוון
ציוד כזה תוכלו לקנות ובזול מאד כמעט בכל עיירה או כפר יווני, מוכרים אותם בחנויות של ציוד לתיירים ובנוסף כמעט בכל כפר גדול או עיירה ישנה חנות מיוחדת לציוד וספורט ימי הכוללת ציוד דייג, שנירקול, צלילה וציוד ים נוסף, המחירים באופן השוואתי ליעדים אחרים באירופה ובאגן הים התיכון זולים מאד, כך שאין צורך שתסחבו את הציוד שלכם מהבית, אם אתם רוצים להוזיל בעלויות ויש לכם זמן לפני ההפלגה לאחד האיים בפיראוס, לכו לשוק של פיראוס שאינו מרוחק מנמל ההפלגות, תוכלו לקנות את כל הציוד הדרוש לכם בחצי מחיר.

המלצת מערכת האתר בנושא צלילה ביוון : האי פארוס
trekking hellas מארגנים חופשות צלילה, כמו כן בכלל באי פארוס ישנם כמה אתרי צלילה מאד מסודרים ונוחים הכוללים את כל הציוד הדרוש, פארוס הוא אי אופטימלי לצאת לחופשת צלילה ביוון. במקום מספר מועדוני צלילה והם כוללים גם קורסים למתקדמים וגם קורסים לילדים בכל הרמות, תוכלו גם לצאת מפארוס עם יאכטה ומדריך למספר איים קטנים המומלצים מאד לצלילה המצויים דרומית לאי נאקסוס שכנו של פארוס, טיול כיפי זה הוא חוויה של ממש ולא רק בזכות הצלילה. האיים סכינוזה, קופוניסיה, איראקליה ונאקסוס עצמו הם איים מקסימים השווים ביקור.

יש לכם מידע שיכול לעזור לגולשים אחרים בנושא צלילה ושנורקל ביוון, נשמח אם תיצרו עמנו קשר [email protected]

תגיות : צלילה ביוון, שנורקל ביוון, אתרי צלילה ביוון, קורס צלילה ביוון, איי יוון.

ראו גם אתונה
  

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il