Greece and the islands- אתר יוון והאיים
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
1%
כמות ישראלים ביעד זה - Israeli Tourists

האי אנאפי Anafi

אנאפי הוא בהחלט אי יוצא דופן של יוון מיקומו הדרומי ומחוץ לטווח התיירים הפוקדים את סנטוריני שכנו, הופך אותו לכזה, בכדי להגיע לאנאפי תצטרכו די להתאמץ למצוא כלי שייט שיוביל אתכם לשם, אבל החוויה שהוא יכול לספק לכם היא חוויה בהחלט מיוחדת. אנאפי אינו אי יומרני, ומאחר והוא כזה הוא מעולה "להזרק בו איזה כמה ימים וממש אבל ממש לנקות את הראש מהכל", יש בו מספר מצומם של טברנות, מעט תיירים והרבה חופים בתוליים, בעונת התיירות, יולי, אוגוסט וספטמבר יש כמעט מדי יום הפלגה מסנטוריני לאנאפי, מחוץ לעונת התיירות יש כ 3 הפלגות בשבוע מסנטוריני לאנאפי, ניתן להגיע לאנאפי גם בהפלגה מפיראוס [אתונה] צפו להפלגה של למעלה מ 13 שעות.

דרכי הגעה
האי אנאפי מעט מאתגר להגעה. ראשית הזמינו טיסה לאתונה, או לכרתים או לסנטוריני, שהוא הקרוב ביותר אל אנאפי.
משדה התעופה של אתונה עליכם להגיע אל נמל פיראוס - למגיעים ישירות משדה התעופה, ניתן לקחת את קו האוטובוס X96 היוצא מדי שעה מהשדה ומגיע אל מרכז פיראוס. ניתן לקחת גם את הרכבת מנמל התעופה. וכמובן בדרך הנוחה ביותר עם מונית. עלות מונית משדה התעופה לנמל פיראוס היא כ-50 יורו, להזמנת מונית לחצו כאן, חברה מומלצת ומקצועית, נהג ימתין לכם בשדה ויחזיק שלט עם שימכם. הנסיעה בין שדה התעופה לנמל פיראוס אורכת בין 50 דקות לשעה פלוס, תלוי בעומסי התנועה.
למגיעים מאתונה, הדרך המהירה והזולה היא במטרו, לקחת את הקו הירוק ממרכז העיר ולרדת בתחנת פיראוס שנמצאת ממש מול שער 8 בנמל. וכמובן במונית שעלותה ממרכז אתונה לנמל היא 20-25 יורו.
בררו לוחות זמני הפלגה מראש, אל אנאפי יוצאות מעבורות מנמל פיראוס בעונה בין פעמיים לשלוש פעמים בשבוע בלבד ומשך ההפלגה הוא קרוב ל-9 שעות. לחצו ללוחות זמני הפלגה, חפשו לפי תאריך ולפי נמל המוצא Athens, Piraeus לנמל היעד Anafi.
במידה ומגיעים מסנטוריני או מכרתים אשר אליהם יש טיסות ישירות מישראל בעונת הקיץ, בדקו היטב לפני שמזמינים טיסות מה הם לוחות זמני ההפלגה.


ראו מלונות בתחתית העמוד להזמנה עצמאית ואם אתם מעוניינים בהמלצת מלונות באי זה, עברו לעמוד המלצה על מלונות.

תנאי מזג האוויר יכולים להשתנות באופן קיצוני ופתאומי והים באיזור זה יכול להעשות גלי מאד עד סוער ממש [ עד כדי כך שכלי שייט אינם רשאים לעגון בנמל אנאפי והם מתבקשים להמתין בים עד שתנאי מזג האוויר בקרבת הנמל ירגעו, כך יכול בהחלט להווצר מצב שההפלגה שלכם תדחה לשעה אחרת או שהאונייה תעגון ליד הנמל, אבל תזדקקו להמתין עד שהים ירגע ], אחרי הכל אנאפי שווה את המאמץ, נופיו דרמטיים, החופים שלו טובים מאד, אך הכל מרוחק, מנותק, מבודד, למי שזה הכיוון שלו, זה בהחלט יעד שווה, הוא מאד מזכיר את סיני!פאנורמה דירות סטודיו : אחלה של מיקום להרגיש את האי אנאפי עם אחלה של נוף, יגיעו גם לקחת אתכם מהמעבורת המגיעה אל האי, לפרטים והזמנה לחצו כאן

אפולון וילג :  אם חלמתם על בית בכחול לבן ונוף שם ים, יוון במיטבה, יופי של בחירה, יגיעו לקחת אתכם מהנמל, לפרטים והזמנה לחצו כאן

שימו לב : חובה להזמין מלון מראש באנאפי, יש עליו מעט מאד מלונות, אם לא הזמנתם מראש, סביר מאד להניח שלא תמצאו מקום לינה על האי.

יש האומרים שיש באי אנאפי מעט מהאווירה של סיני, אולי הדקלים והחופים המבודדים, אולי סגנון האנשים המגיעים לאנאפי, כאלה שמחפשים שקט ושלווה אפופה במעט מיסתורין, אנאפי ללא ספק הוא האי הכי יוצא דופן מבין האיים הקיקלאדים בחוסר יומרנותו. אנאפי הוא האי הדרומי ביותר מבין קבוצת האיים הקיקלאדים

ויש עוד מספר איים ביוון שיש בהם משהו מהאווירה הזו, אך שונה..
ראו למשל את האיים : פארוס, סריפוס, אגיסטרי, נאקסוס, סירוס

זקוקים להמלצות לינה נוספות באנאפי?
ספרו לנו מה מחפשים, תאריכים מדוייקים והרכב חדרים ונשמח לשלוח המלצות להזמנה ישירה ללא עמלות סוכן
השירות ללא תשלום


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il