האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » אנטיפקסי antipaxi - מידע והמלצות - יוון והאיים

אנטיפקסי antipaxi - מידע והמלצות - יוון והאיים

אנטיפקסי

האי אנטיפאקסי הוא יוצא מגדר הרגיל, מדובר באיון פצפון עם חוף מרהיב ביופיו, ואחד מחמשת החופים היפים ביותר של יוון, מים בצבע תכול טורקיז וחול חולי רדוד והכל מוקף ביער ירוק ומקסים, אם ייצא לכם להגיע לכאן דעו לכם שאתם נמצאים לא רק באחד החופים היפים ביותר של יוון אלה היפים ביותר באירופה בכלל וזאת לדעת רבים.

דרכי הגעה לאנטיפאקסי
אנטיפאקסי אינו נמנה על היעדים הפשוטים להגעה, ואולי דוקא מסיבה זאת שווה להגיע אליו.
ראשית הזמינו טיסה לאתונה, לסלוניקי או לקורפו (לקורפו בעונה בלבד וטיסות צ'רטר בלבד, כלומר שהן מוגבלות למקסימום שבוע, במידה ורוצים לטוס ליותר משבוע, בחרו באופציה של אתונה או סלוניקי).
למגיעים מקורפו - מהאי קורפו יוצא שייט מאורגן או סירות לנוסעים בלבד (ללא רכב) אל האי פאקסי, משך השייט כשעה וחצי. מפאקסי תוכלו להמשיך אל אנטיפאקסי בסירה היוצאת מ-Gaios, כמה פעמים ביום ומגיעה אל אנטיפאקסי תוך כעשרים-שלושים דקות שייט.
המגיעים מאתונה או מסלוניקי לרוב משלבים גיחה אל אנטיפאקסי רק במסגרת טיול בצפון יוון. הדרך מאתונה לנמל איגומניצה אשר ממנו ניתן להפליג אל פאקסי, אורך כ-7 שעות וההפלגה אורכת עוד כשעה וחצי, ומסלוניקי לאיגומיצה כ-5 שעות. 
אם אתם מעוניינים להגיע דרך היבשת הזמינו רכב דרך עמוד רכבים ביוון, קחו אותו בשדה התעופה. 
שימו לב שלרוב לא ניתן להזמין הפלגות אל פאקסי ואנטיפאקסי מראש, אלא במקום בלבד.
אבל יחד עם זאת ההגעה לכאן אינה ממש פשוטה, יש שתי דרכים להגיע לאנטיפאקסי [שאין בו מלונות] כך שתוכלו להיות כאן רק במהלך היום, הדרך המקובלת יותר היא בהפלגה מהישוב praga שלחוף חבר אפירוס במערב יוון, גם בפראגה יש חוף מהמם ביופיו ואחד החופים המרהיבים של יוון, יש הפלגות הלוך חזור לאי פאקסי ומפאקסי יש סירות שמפליגות הלוך חזור לאנטיפאקסי, אפשרות נוספת היא להפליג מהאי קורפו לאי פאקסי וגם כאן, להגיע בסירה מפאקסי.

הבסיס הכי טוב להגעה לאנטיפאקסי הוא לבסס את חופשתכם באי המקסים פאקסי.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il