האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

הזמינו חופשה בצורה בטוחה

המלצת אתר יוון והאיים

יש כמה כללים שאם תבצעו אותם, תמזערו את הטעויות שאתם עשויים לעשות בהזמנות אינטרנטיות של חופשה ביוון ובכלל, מדי שנה אנחנו מטפלים במאות ישראלים שביצעו טעויות, לעתים קטנות בהזמנה שלהם שגרמו להרבה עגמת נפש, בזבוז זמן וגם כסף רב, אם תפעלו ע"פ ההמלצות שלנו, תזמינו נכון, בטוח וחכם את החופשה שלכם ביוון.

1. נסו להמנע מהזמנה דרך הטלפון הנייד, העדיפו לשבת בבית בנינוחות מול המחשב שלכם, מסך גדול בהחלט ממזער את הטעויות שלעתים אנשים עושים בהזמנות דרך הטלפון הנייד, לעתים טעויות בהיסח הדעת, בלי לשים לב שגורמות להרבה צרות, לשבת בבית בנינוחות מול מחשב, זה ממזער את היכולת שלכם לבטע טעויות, זה בדוק!

2. נסו לא לשים את כל "הביצים בסל אחד" כלומר רצוי לא להזמין גם טיסה גם מלון ורכב רכב מאותו אתר ובאותה ההזמנה, לעתים שינויים שתעשו באחד הפרמטרים עשוי להשפיע או לבטל בטעות את האחר, וזה קורה המון, נכון לעתים זה מפתה בסיום הזמנה של מלון להזמין גם רכב ולתפוס שתי ציפורים במכה או בסיום הזמנה של טיסה להזמין גם מלון שאותו אתר דרכו הזמנתם מציע, נסו להמנע מכך, הוכח באופן חד משמעי שהזמנה נפרדת ומאתר אחר נכונה ובטוחה הרבה יותר וממזערת בעיות.

3. נסו לא לבצע הזמנות כאשר אתם עייפים, או עצבניים, או כשאתם "ממהרים", זה גורם להמון טעויות קטנות, השתדלו להיות במצב של נינוחות וערנות, הקפידו על רישום נכון של הטלפון שלכם, של המייל שלכם, של השמות שלכם, טעויות מאד קטנות יוצרות לעתים בעיות מאד גדולות.

    


4. שימו לב שהמחיר של הזמנה ברנטאלס קאר, או בבוקינג.קום או בכל אתר הזמנה שאתר יוון והאיים מפנה אליו זהה במחיר למחיר שתשלמו אם התחלתם את ההזמנה דרך אתר יוון והאיים, אבל יש יתרון, אם התחלתם את ההליך ההזמנה בקישור או בבאנר או בכפתור דרך אתר יוון והאיים, אתר יוון והאיים מהווה עבורכם "גורם מקשר" שניתן לפנות אליו במקרה של בעיות עתידיות במידה ויהיו, יש כאן בטחון שמשתלם לכם, אגב זה נכון גם לגבי הזמנה של מלון או וילה לא רק ביוון, בכל העולם, כן אתם יכולים להכנס לאתר יוון והאיים וגם להזמין מלון בניו יורק, או ברלין או כל מקום בעולם, אם תתחילו את ההזמנה דרכנו, יש לכם את "הגב שלנו" במקרה של בעיה עם הספק אם תהיה כזו בעתיד, בטחון ללא תוספת תשלום. וכן, אנחנו מקבלים על כל הזמנה כזו מהספק כמו יורו שעוזרים לנו לפתח עבורכם עוד את אתר יוון והאיים, אז אתם גם עוזרים לנו ואנחנו לכם ובאותה העלות בדיוק : )

5. נסו תמיד להזמין עם אפשרות ביטול, גם אם ההזמנה מעט יקרה יותר, בעולם כזה כמו שאנחנו חיים עם מלחמות, מגפות, שביתות, מהפכות שלטוניות, אסונות טבע ועוד כל מיני צרות ומצבים בלתי צפויים, לעתים גם אישיים, אי אפשר לדעת מה יוליד יום, רצוי לבצע הזמנות עם אפשרות ביטול פשוטה וללא תשלום או עם קנס מינימלי, הזמינו חכם.יש לכם שאלה? זקוקים לעזרה או המלצה? בכל נושא הקשור לחופשה או טיול ביוון, השאירו פנייה לצוות השרות המקצועי והחינמי של אתר יוון והאיים, עומדים לרשותכם - לחצו כאן

מאחלים לכם חופשה מהנה ובטוחה ביוון, צוות אתר יוון והאיים.

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il