Greece and the islands- אתר יוון והאיים
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

עדכונים שוטפים - אתר יוון והאיים

 
הגעתם לעמוד העדכונים של אתר יוון והאיים, פורטל האינטרנט הגדול והמקצועי בישראל על יוון. מלבד עדכונים שוטפים מיוון ניתן גם לבצע דרך האתר את כל ההזמנות לחופשה או הטיול שלכם ביוון וכן לקרא ולעיין חופשי באלפי המלצות על יעדי יוון וגם להשתמש בעמוד יצירת הקשר החינמי שלנו להמלצות, מידע ועזרה, או באחד משרותי הייעוץ המתקדמים

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

עדכון אחרון של עמוד זה : 30 לאוקטובר בשעה 07:35
סטטוס יוון : מדינה ירוקה  משרד הבריאות בישראל אישור שיוון נשארת ירוקה.


הנוסעים לצפון יוון
מתבקשים להתעדכן בהגבלות דרך עמוד הפייסבוק "צפון יוון עם זמיר סיון" 
לעוד עדכונים סמנו לייק בעמוד הפייסבוק שלנו או בקבוצה הציבורית של יוון והאיים.
ובאינסטגרם של אתר יוון והאיים

על פי הצהרת משרד הבריאות ב-29/10 יוון עודנה מדינה ירוקה

יוון פתוחה לישראלים בשלב זה 10,000 ישראלים יכולים להיכנס ליוון מדי שבוע ו-40 אלף ישראלים בחודש.  חשוב מאד לקרוא את ההנחיות והנהלים הנדרשים על מנת להיכנס ליוון, לפני הטיסה: 3 נהלים חשובים והם:

1. מילוי טופס PLF
מייד לאחר הזמנת כרטיס טיסה ליוון ובחירת מקום הלינה (לפחות ללילה ראשון), חובה דבר ראשון למלא טופס PLF, הוא טופס מעקב של ממשלת יוון שכל תייר מכל מדינה בעולם חייב למלא טרם כניסתו ליוון. ללא אישור על טופס PLF לא תוכלו להכנס ליוון, רצוי לקרוא את המידע בעמוד זה של אתר יוון והאיים בקפידה ולפעול ע"פ ההוראות. 
לצורך מילוי טופס PLF וקבלת קוד OR  לחצו כאן. רצוי למלא את הטופס בהקדם אפשרי ולכל המאוחר ניתן למלאו עד 48 שעות לפני הטיסה שלכם. שימו לב שללא אישור על טופס זה לא תוכלו להיכנס ליוון. מייד עם מילוי הטופס, במידה ומילאתם אותו באופן תקין ולא נחרגה המכסה, תקבלו אישור על מילוי הטופס. אישור זה אומר שאתם במכסה, אך ה-QR ההכרחי לכניסה ליוון יתקבל במייל רק בחצות הלילה של תאריך הטיסה. ללא הצגת הקוד בשדה התעופה בן גוריון לא תורשו לטוס. בנחיתה ביוון תידרשו לסרוק את הקוד. מילוי הטופס הוא לכל יחידת הנוסעים - כלומר: בני זוג, משפחה או חברים שנוסעים יחד, אינם נדרשים למלא כל אחד בנפרד אלא להכניס נוסע ראשי ואת שמות שאר הנוסעים במקום הייעודי בטופס.
אין חובה להדפיס את הקובץ שתקבלו ביום הטיסה אלא ניתן לסרוק גם דרך הנייד

עזרה מקצועית של נציג אתר יוון והאיים במילוי טופס ה PLF 
 ללקוחות הזקוקים לעזרה במילוי טופס ה Plf קיים שרות בתשלום של 150 ש"ח של אתר יוון והאיים לחצו כאן לתשלום מאובטח ואחד מנציגי השרות שלנו יצור עמכם קשר בהקדם לעזרה במילוי הטופס.2. בדיקת קורונה
חובה
להגיע עם בדיקת קורונה שלילית שבוצעה לכל המאוחר 72 שעות לפני הטיסה והתוצאות חייבות להיות באנגלית. כל אחד מגיל 10 ומעלה מחוייב בבדיקה.
שימו לב שבנמל התעופה ביוון יתכן ותיבדקו שנית, ביצוע הבדיקות ביוון הינן רנדומליות. בדיקה רנדומלית אומר שלא בטוח שיעשו לכל הנכנסים בדיקה אבל בשל הספק שאולי כן יעשו לכם בדיקה עליכם להשאר במלון ביעד הנחיתה ל-24 שעות הראשונות. לאחר מכן אם לא קיבלתם תשובה חיובית לבדיקת הקורונה אתם משוחררים ויכולים לטייל ביוון, לנסוע, להפליג או לטוס בטיסות פנימיות לכל יעד שתרצו ביוון. הודעה תתקבל לאחר 24 שעות רק במידה והתוצאה חלילה חיובית. ללילה הראשון עליכם להזמין מלון ע"פ בחירתכם ביעד הנחיתה להמלצה על מלונות לחצו כאן לחיפוש והזמנה עצמאית לחצו כאן.

3. הצהרת בריאות
חובה למלא טופס הצהרת בריאות באתר משרד הבריאות בישראל ליוצאים לחו"ל  לחצו כאן  את הרישום יש לבצע במהלך 24 שעות לפני הטיסה שלכם. ללא הרשמה זו לא ניתן לעזוב את ישראל.
ובחזור יש למלא שוב טופס הצהרת בריאות לפני הכניסה לישראל לחצו כאן

ישראלים בעלי דרכון זר מחוייבים באותם הנהלים.
ישראלים שהחלימו מקורונה גם מחוייבים בכל הנהלים (לרבות הצגת בדיקת קורונה שלילית באנגלית מ-72 השעות האחרונות לפני הטיסה)


אין כניסה לישראלים דרך הים לא ניתן להכנס ליוון עם יאכטות או סירות פרטיות, הדרך היחידה המותרת בשלב זה היא כניסה בטיסה לאחד היעדים המורשים בטיסה ישירה : רודוס, כרתים, אתונה, סלוניקי, קורפו והאי קוס, מהם תוכלו להמשיך ליעדים אחרים כאמור בטיסה, רכב או הפלגה. ביוון יש חופש תנועה מלא, ניתן לטוס בטיסות פנים והפלגות וכן לטייל עם רכב בכל יוון, שימו לב שאם היעד הסופי שלכם אינו יעד הטיסה שלכם, עליכם לכתוב אותו בהרשמה ל Plf, למשל אם יש לכם טיסה לאתונה וטיסת המשך למיקונוס או פארוס לדוגמא, אז היעד הסופי שלכם הוא פארוס או מיקונוס.

קורונה ביוון:
מספר הנבדים החדשים בימים אחרונים עומד על 600-700 ליום כאשר ההדבקות מתקיימות בכל מחוזות יוון אך בכמות קטנה ואין צפי לסגר קרוב בשום מיקום ביוון, מלבד מילי לוקדאון, מיני לוקדאון הוא מצב בו מסעדות ואתרי בילוי נסגרים בלילה עד שעות הבוקר ואזרחים מתבקשים לשים מסיכות גם במרחב הציבורי הסגור ואם ניתן גם בפתוח,  מצב כזה מתקיים כעת ב  : אתונה, חלקידיקי, הרקליון, פטראס, טריקלה, יואנינה, סלוניקי, קסטוריה, סרס, קוזאני. [ בבולט ערים ואיזורים שיש בהם הגבלות ]

ישראלים שחוזרים מיוון לא יזדקקו לבידוד בישראל, אלה אם במהלך השהות שלהם ביוון, יוון תהפוך להיות מדינה אדומה, אז ינתן לישראלים השוהים ביוון 14 יום לחזור לישראל ללא בידוד, מעבר ל 14 יום אם יוון תהפוך להיות אדומה, ישראלים יחוייבו בבידוד בחזור [ בשלב זה יוון היא מדינה ירוקה ]  ישראלים שנכנסים ליוון עדיין מחוייבים בבידוד גמיש*

* בידוד גמיש אומר שצריך להמעיט בתנועה, רצוי להשאר במלון או בסביבתו הקרובה, עד קבלת תוצאת הבדיקה, עם זאת חשוב להבין שלא לכולם עושים בדיקה, אבל מאחר ולא יודעים למי כן ולמי לא, יש להזמין לילה אחד ביעד ההגעה [במלון שאתם בוחרים ואתם מזמינים]

זקוקים למידע נוסף או המלצה?

+ השאירו פנייה בשרות הלקוחות החינמי של אתר יוון והאיים : לחצו כאן
+ זקוקים להמלצה על מלון ביעד הנחיתה או בכל מקום ביוון לחצו כאן
+ להשכרת רכב ביוון לחצו כאן
+ זקוקים לעזרה מקצועית ומהירה או לעזרה דחופה כולל עם PLF ראו את  יוון והאיים פלוס


זקוקים לעזרה בתכנון וארגון החופשה שלכם ביוון?

השתמשו בשרות יוון ואיים פלוס שלנו.

    
מלבד הפעלת המוקד החינמי של יוון והאיים המספק עזרה והמלצות ללא תשלום לכולם. ניתן גם לפנות למוקד המקצועי שלנו לעזרה מקצועית בהרכבה של חופשה ביוון,מדובר בשרות בתשלום שיספק פלוס אמיתי לחופשה שלכם ביוון, בנוסף אנו גם עוזרים בכל נושא טפסי ה plf למי שיזדקק לעזרה בכך כחלק מהשרות.
למידע נוסף »
טיסות המשך ליעדים אחרים ביוון

אם יש לכם טיסת המשך ליעד אחר, ניתן לבצע את הבידוד ביעד טיסת ההמשך עד קבלת התשובה [שימו לב שמידע זה נמסר לנו ע"י חברות התעופה אג'יאן ואולימפיק] ורצוי לברר איתם באשר לסוגייה זו ליתר בטחון.

אין יותר בידוד לישראלים החוזרים מיוון
החל מ-16 לאוגוסט ישראלים שחוזרים מיוון אינם מחוייבים יותר לבידוד בישראל. (תיתכן בדיקה בכניסה לישראל) וכן יש למלא הצהרת בריאות בכניסה לישראל, לוקח מספר דקות לינק למילוי הטופס לעיל.

השכרת רכב ביוון :
ניתן להשכיר רכב ביוון ולאחר 24 שעות הבידוד להמשיך לכל יעד שתרצו ביוון הניתן להגעה עם רכב.

השכרה באתונה | השכרה בסלוניקי | השכרה בקורפו | השכרה בכרתים

ישראלים בעדי דרכון זר
מחוייבים לאותו תהליך - מילוי הטופס/ הצגת בדיקה בארץ ובדיקה רנדומלית ביוון ולכן גם 24 שעות במלון ביעד הנחיתה.

איזורים ביוון בהם רמת הקורונה נמוכה
ברוב איזורי יוון יש מספרי קורונה נמוכים מאד, בעיקר ב : צומרקה, זגוריה, מצובו, יואנינה, האיים הסארונים, האיים הקיקלאדים, כרתים, האיים היונים, האיים האגאים הצפון מזרחיים, האיים הספוראדים, הפלופונז.

איזורים ביוון שיש בהם כמות גדולה יותר של מקרי קורונה
חלקידיקי, סלוניקי, פורוס, חלקים של מרכז אתונה, אנטיפארוס [רשימה מתעדכנת]

הגבלות ביוון
ברוב ערי יוון המסעדות, הבארים והברים על חופי הים נסגרים בשעה 24:00. כמו כן אסורות התקהלויות של יותר מ-9 איש, מה שאומר שהופעות או מועדונים נשארים בשלב זה סגורים.

מה פתוח ופועל?
למעשה כמעט הכל פתוח ופועל כסדרו, הפלגות, מסעדות, מלונות, אטרקציות, סיורים מודרכים - יוון חיה ונושמת תחת שגרת קורונה והחיים ממשיכים כמעט כסדרם.

חובת מסיכות
אין צורך לשים מסכות בשטחים פתוחים, ברחוב, במרחבים ציבוריים פתוחים או בטבע. היוונים דוגלים בעקרון של כמה שיותר חמצן נקי למח, כן יש חובת עטיית מסכה במקומות סגורים: חנויות, סופרמרקטים, משרדים ובכל אמצעי התחבורה הציבורית כולל במוניות, וכן בהפלגות ברחפות ובמעבורות.

הגבלת אנשים ברכב
תיירים המגיעים ליוון אין להם הגבלה של כמות הנוסעים המותרת ברכב שכור, עם זאת סיורים מודרכים או טיולים מאורגנים מחוייבים ל-60 אחוז תפוסה בכלי הרכב, מה שמצמצם מאד את הטיולים המאורגנים המתקיימים ביוון.
שימו לב שאתר יוון והאיים ממשיך לקיים טיולים מאורגנים פרטיים ביוון על פי המתווה המותר ראו מידע נוסף  

חבילות נופש או הזמנה של מלון וטיסה בנפרד
נראה שהמגמה השנה ביוון של רוב התיירים היא להזמין טיסה בנפרד ומלון בנפרד ובכך להזמין את המלונות הפחות גדולים שמארחים את חבילות הנופש של התיירים ממדינות אחרות, וזאת על מנת לצמצם מגע עם כמויות של תיירים, במיוחד באיים קורפו וכרתים, איים המשווקים במסגרת חבילות נופש לתיירים מבריטניה.

ביטוח נסיעות לחו"ל בתקופה קורונה
מחירי הביטוח אמנם מעט השתנו בעקבות הקורונה אבל יוון עדיין נחשבת למדינה ירוקה, מה גם שממשלת יוון מתחייבת לטפל בחולי קורונה שהתגלו בתחומה ללא תשלום ועל חשבון ממשלת יוון.
אנחנו באתר יוון והאיים יצרנו עבורכם ביטוח מיוחד ליוצאים ליוון, השאירו פנייה וסוכן שמייצג את יוון והאיים יחזור אליכם עם הצעת מחיר - לחצו כאן

זקוקים להמלצה על מלון ללילה הראשון של הבידוד בקורפו, אתונה, כרתים או סלוניקי?
השאירו פנייה לשרות הלקוחות של אתר יוון והאיים ונשמח לשלוח לכם המלצות, נוכל לשלוח לכם המלצות גם למלונות בהמשך החופשה שלכם ביוון. - לחצו כאן

אם לא מצאתם תשובה לשאלתכם תוכלו לנסות לפנות גם ל לשכת התיירות של יוון בישראל
שלום עליכם 5 תל אביב.
טלפון : 03-5170351
מייל hellenic@013net.netבפעם הבאה שאתם רוצים חופשה או טיול ביוון, פשוט חפשו אותנו בגוגל ותזכרו את השם  יוון והאיים, האתר מכיל אלפי המלצות חינמיות למטיילים ונופשים ביוון והאיים ומאפשר הזמנה של הכל Online כולל : טיסות, מלונות, וילות, הפלגות, רכב, חבילות, אטרקציות ועוד ובנוסף מחלקת השרות שלנו עוזרת לכל הפונים ללא תשלום! אז רק צריך לזכור, יוון והאיים ועזרה קטנה ממכם כאות תודה, אם תוכלו לעשות את הזמנת המלון או השכרת הרכב דרך הקישורים שלנו באתר, נודה לכם מאד מאד!

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
זקוקים למידע נוסף, עזרה בבחית יעד ביוון, הזמנת סיור, המלצה על מלונות או וילות ביוון, או שאלה על יעד כזה או אחר ביוון.. או שיש לכם שאלה לוגיסטית או כל שאלה הקשורה לנופש או טיולים ביוון? השאירו פנייה לצוות השרות של אתר יוון והאיים ונשמח לעזור, לחצו על הכפתור הסגול.
כנסו לעמוד 10 היעדים המומלצים ביותר לנופש וטיול ביוון וצאו עם ההמלצות הכי שוות שלנו לביקור וטיול או נופש ביוון, לחצו על הכפתור הירוק.
מכירים את מוצר הוי אי פי שלנו? טיולי בוטיק מודרכים עם רכב ונהג שלנו למיקומים הרי מרהיבים ביוון והכל בקבוצות קטנות של החל מזוג, מתאים בעיקר למשפחות ולקבוצות קטנות של חברים, לפרטים נוספים לחצו על הכפתור הכתום לכניסה לעמוד הסבר על טיולי הבוטיק.


יוון והאיים פלוס: מלבד הפעלת מוקד השרות החינמי של אתר יוון והאיים, לחצו כאן לשרות החינמי, יש באפשרותכם להשתמש בשרות יוון והאיים פלוס,שרות זה מאפשר לכם להתיייעץ עם אחד מיועצי הנופש שלנו שיעזור לכם להרכיב את החופשה המתאימה לכם ביותר ביוון וגם להתגבר על כל המכשולים הלוגיסטים של תקופה מורכבת זו. נכון אין ספק שאתם יכולים להרכיב את החופשה שלכם עצמאית אבל במסגרת הרשמה לשרות יוון והאיים פלוס אנו נעזור לכם לבחור את המלונות הטובים ביותר, בספוטים הטובים ביותר, נבצע את ההזמנות עבורכם, נעזור גם עם הטיסה (מומלץ לבדוק זמינות בטיסות טרם הרשמה לשירות), נעזור לכם גם עם לוגיסטיקה ועם כרטיסי הפלגה כשצריך, או בקיצור, איש מקצוע שלנו יהיה זה שמרכיב עבורכם את החופשה שלכם ביוון: עיברו ליוון והאיים פלוס

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il