האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

חבילות נופש לכרתים, חבילות נופש כרתים

חבילות נופש לכרתים, חבילות נופש כרתים

כרתים הוא האי הגדול ביותר ביוון ואחד היעדים המגוונים ביותר ביוון מבחינת אפשרויות הנופש שמציע, רוב חבילות הנופש לכרתים המשווקות מישראל לכרתים הן אל איזור התיירות שבין הרקליון לאיוס ניקולאוס,
מגוון חבילות הנופש לכרתים גדול מאד בזכות היע גדול מאש של מלונות טובים, שלהן יש הסכמים עם ספקי תיירות גדולים בכל העולם וגם בישראל. והטווח רחב, תוכלו למצוא דילים למלונות בקטגוריה צנועה יחסית וכן חבילות נופש למלונות חמישה כוכבים מפנקים ועל בסיס "הכל כלול". כאמור הריכוז הגבוה ביותר של הדילים לחבילות נופש הם בעיקר באיור התיירותי של האי, כמצויין לעיל, האיזור שבין הרקלין לאיוס ניקולאוס, ולרוב באיזור חרסוניסוס. 
אף שבישראל מדברים הרבה על האי כרתים כיעד הנופש הפופולארי מספר 1 ביוון של התייר הישראלי, ישראל היא חלק חטן משוק התיירות בכרתים ומהווה רק כ-5% מכלל התיירות לכרתים. מגוון גדול של סוכני נסיעות ואתרי הזמנות בישראל ובעולם מוכרים את אותה חבילת נופש בכרתים, צריך להבין שמדובר במוצר "מובנה" שנמכר בסיטונאות ובדרך כלל ההבדלים בין הסוכנים השונים מינורים. מלבד סוכני נסיעות שמוכרים חבילות נופש בוטיקיות, למלונות ספציפים שאין להם הסכמים על כל הספקים.
ולכן, האי כרתים הוא יעד מבוקש מאד בקיץ, כך שאם אתם מתכננים חופשה בכרתים בין יוני לספטמבר, מוטב להזמין מראש,כי על אף ההיצע הרחב, הביקוש הוא גדול מאד, וחבילות הנופש הטובות והארטקטיביות ביותר הן אלה שיחטפו ראשונות.

בין חבילות הנופש לכרתים, תוכלו למצוא את המלונות הבאים (רשימה חלקית): Star Beach Village - Mitsis Royal Mare Thalasso Resort - Lyttos Beach Resort (אהובים במיוחד על משפחות עם ילדים), Laguna Beach Resort & Spa, Aldemar Knossos Royal Beach Resort, Hersonissos Palace ונוספים. 

לרשימת החבילות המלאה והזמנת חבילות נופש לכרתים.- חרסוניסוס

שימו לב שגם במסגרת חבילת נופש, דיל הכולל את הטיסה, את הלינה ואת ההעברות ולרוב כם את כל הארוחות, עדיין תוכלו לחוות עוד מכרתים, בין אם לקחת יום טיול מאורגן, או לשכור רכב ולצאת ליום טיול עצמאי. כיוון שלכרתים יש כל כך הרבה מה להציע מעבר למלון המפנק והחוף שלצידו, יפה ומוצלח ככל שיהיה... זכרו שזאת אופציה. בין אם לצאת לפארק המים, או לאתר ארכיאולוגי, או למסלול הליכה או כפר ציורי, ראו את כל המלצות כרתים באתר כרתיםPowered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il