האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » אפירוס אקספרס - טיול בוטיק מודרך - יוון והאיים

אפירוס אקספרס - טיול בוטיק מודרך - יוון והאיים

טיול בוטיק מודרך - אפירוס אקספרס חוזר!

הצטרפו למלווה ונהג עם רכב מרצדס נח שלנו וצאו איתו ל-4 או 5 ימים של טיול מרתק בצפון יוון. יציאה מ : אתונה, סלוניקי או יואנינה

מתאים ל עד 4 מטיילים, הדרכה בעברית, נהג ישראלי.

על הטיול והקונספט שלנו : הרעיון הוא טעימה אמיתית מצפון יוון עם נהג / מדריך פרטי ורכב שלנו שיאסוף אתכם מנמל התעופה של אתונה או סלוניקי ואיתו תצאו לטיול מרוכז ומרהיב של 4 עד 5 ימים לצפון המרהיב של יוון, אנחנו נסדר את הכל, אתם רק צריכים להגיע, ועכשיו אנחנו מציעים את אפירוס אקספרס מחיר מיוחד לחודשים : ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר 2020 וינואר, פברואר, מרץ, אפריל 2021  הטיול הוא כולל הכל [ מלבד הטיסה ] כולל הכל אומר : רכב שלנו, הוצאות כביש ודלק ,נהג שהוא גם המדריך שלכם, מלונות, 3 ארוחות ביום, בניית מסלול,  שימו לב שניתן להתאים אפירוס אקספרס גם לחברה צעירים שרוצים טיול דינאמי ואקטיבי ולשלב גם ארפטינג ואקסטרים, וניתן גם לבנות מסלול סולידי לאנשים מבוגרים יותר או עם מוגבלויות כאלה ואחרות, הטיול הוא פרטי עבורכם ולכן ניתן להתאים אותו עבורכם.

אפירוס אקספרס קלאסי : הטיול הקלאסי יקח אתכם למיקומים המפורסמים ביותר של מחוז אפירוס בצומרקה ובכפרי זגוריה וביניהם : קניון ויקוס, נהר הוידומאטיס, מעיינות קויאסה, נהר האראכטוס, מפל קטראקטיס, גבי המים של רוגובו, גשר קלידוניה, ערוץ האוס, גשר קוקוריס, הכפרים פפיגו, אריסטי, דילופו, סיראקו ועוד.

אפירוס אקספרס מתקדם : הטיול המתקדם שגם אותו תוכלו לבחור יקח אתכם למיקומים הפחות ידועים של הצפון כמו, פולס אוף קטפיטו, קאלאריטיקוס סטרים, נהר האכרון, מעיינות סולי, אגם זירוס,  איליוכורי, ובוסה, דרקולימני של ואסיליצה, מעבר 2000, מפלי אניליו ועוד ורוב הטיול הזה מרוכז ברכס המזרחי של צומרקה [ הפחות מוכר ] וכן ברכס המזרחי של זגוריה [ הפחות מוכר ] וכן ברכסים המערביים של אפירוס [ הפחות מוכרים ]. את הטיול הזה מבצע סיון זמיר בלבד.

טיול בחודשים השונים : ספטמבר הוא חודש נפלא שברורו יש מזג אוויר מעולה, גם אוקטובר, אלה שלקראת אוקטובר הבקרים והערבים מתחילים להיות קרירים יותר, ימי גשם צפויים ביוון בכל יום בשנה, כך שאין חשיבות לכך מבחינת חודשים,.  הם אינם מפריעים לטיול ורק מוסיפים לו מראות מיוחדים יותר, נובמבר הוא חודש נפלא גם כן, אז הטמפרטורות לרוב נמוכות יותר, עדיין לא ממש קר [ מלבד הערבים ] והטיול הופך להיות גם טיול צבעי שלכת שמתאים גם לאוהבי שלכת וגם לצלמים, דצמבר, ינואר ופברואר הם כבר חודשי חורף, הצפון בחורף מרהיב ומיוחד, אז גם הרכבים שלנו מצטיידים בצמיגי שלג וגם המלונות מותאמים לטיולי חורף.

איך מתקדמים : צרו קשר עם שרות הלקוחות שלנו ע"י השארת פנייה בטופס הכחול בבסיס עמוד זה או צרו קשר טלפוני עם שרית מנהלת שרות הלקוחות שלנו ביוון והאיים 054-5423341 תבדקו איתה באיזה תאריכים מתקיימות טיסות נוחות עבורכם ובאיזה תאריכים הנהגים / מדריכים שלנו זמינים לטיול עמכם, תסגרו על מחיר תלוי במספר המשתתפים 1-4 ו.. יוצאים לדרך!

הכירו את המלווים והנהגים שלכם בטיול, אכיליס, סיון ספירוס [ מימין לשמאל ]

לפנייה בנושא אפירוס אקספרס או בנושאי טיולי בוטיק אחרים השאירו פרטים ונשוב אליכם :

מעדיפים לצאת לטיול עצמאי? הרשמו לייעוץ שלנו.

הייעוץ עם סיון זמיר וכולל בניית מסלול פרטנית עבורכם

    
הייעוץ כולל גם שיחת ייעוץ טלפונית עם סיון זמיר וגם בניית מסלול פרטני עבורכם בהתאמה אישית לטיול שלכם בצפון יוון,כולל עזרה בבחירת המלונות, האטרקציות ועוד.
למידע נוסף »

 

Epirus


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il