האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

פורום יוון והאיים || Forum Greece

פורום יוון והאיים || Greece & the islands forum

לאחרונה צצים כל מיני פורומים ברשת האינטרנט שקוראים לעצמם "פורום יוון והאיים", מצד אחד הם כמובן מנסים לנגוס בהצלחה שלנו ולהשתמש בשם שלנו לקדם את המוצר שלהם.. אך מאידך זה גם סוג של כבוד גדול עבורנו, שאתרים מתחרים קוראים לפורומים שלהם על שם האתר שלנו, אם תרצו.. הם מנסים להתחזות אלינו, אבל אנחנו זה אנחנו, המקור! :)  בכל מקרה, כל פעילות פורום יוון והאיים של אתר יוון והאיים הועברה לפייסבוק לקבוצה :  יוון והאיים המונה כ 8000 חברים וכן לעמוד הפייסבוק הרשמי שלנו המונה כ 40 אלף חברים "יוון והאיים" 

בין היתר בפורום יוון והאיים שלנו בפייסבוק תוכלו לשאות שאלות בנושא : יעדים ביוון, איים ביוון, מיקומים מומלצים לטיול ביוון, מלונות וריזורטים מומלצים ביוון, מידע על השכרת רכב ביוון, רישונות נהיגה, טיסות, הפלגות, אתרים, מוזיאונים, אוכל יווני ולמעשה כל שאלה שעולה לכם בראש אשר מצריכה תשובה, עזרה או המלצה על נופש ואו טיולים ביוון. פורום יוון והאיים של אתר יוון והאיים נפתח רק בקיץ 2018 אך אנו מאמינים שהוא הפורום המקצועי ביותר בנושא יוון והאיים בשל ניסיון רב השנים של אתר יוון והאיים עם תיירות ביוון ושל בעליו סיון זמיר שנחשב לאחד המומחים הידועים ביותר בישראל בנושא יוון והאיים.

+ ראו גם את עמוד הפייסבוק "כרתים המלצות"
+ ראו גם את עמוד הפייסבוק "צפון יוון עם זמיר סיון"
+ ראו  גם את עמוד הפייסבוק "הכל על אתונה"

+ בין המשתפים פוסטים של פורום יוון והאיים של אתר יוון והאיים בפייסבוק יוגרלו עשרות פרסים בנושא יוון, לילות חינם במלונות, ארוחות במסעדות ביוון, חולצות של אתר יוון והאיים ועוד, הכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו המשתמש כאמור כפורום יוון ושתפו פוסטים שאנחנו מעלים, תוכנה שהרכבנו על עמוד הפייסבוק תגריל מעת לעת זוכים בפרסים ואנו יצור עמם קשר.

ראו גם בלוג טיול בצפון יוון
Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il