האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » יעדים מומלצים ביוון - איים ויעדים ביבשת - יוון והאיים

יעדים מומלצים ביוון - איים ויעדים ביבשת - יוון והאיים

עמוד העזרה של אתר איי יוון, בהצלחה!

זה נכון.. יש באתר יוון והאיים כל כך הרבה מידע וכל כך הרבה יעדים שווים שקשה לבחור, נכון יוון  מ-ד-ה-י-מ-ה! כמעט בכל מקום שתשימו עלי את האצבע ביבשה או באיים תמצאו מיקומים מרהיבים, חופי טורקיז משגעים, הרים, נחלים, מפלים, אטרקציות ועוד. העמוד הזה נועד לעשות לכם מעט סדר, קחו את ההמלצות הכי שוות שלנו מבין כל היעדים של יוון.

יעדים ביבשה היוונית: יוון היא הרבה יותר מאיים, אבל שיא הטבע של יוון, טיולים ואטרקציות ממוקמים ביבשת ובפרט בהרים של צפון מערב יוון. הנחלים, המפלים, הכפרים המקסימים, מגוון האטרקציות לכל המשפחה ומגוון אפשרויות הטיול. אם זה סגנון החופשה המועדף עליכם אנחנו ממליצים בחום על שלושה איזורים ביוון: כפרי זגוריה  צומרקה וחצי האי פיליון, שלושה איזורים שתוכלו לכסות בטיול אחד ביוון ולקבל באמת את כל הטוב שיש ליוון להציע, סביר שתחזרו מאוהבים. תגלו צד של יוון שלא הכרתם, ראו וידאו זה העוסק בעיקר ביעדים אלה של יוון.
כנסו לעמודי המידע על היעדים הללו: כפרי זגוריה - צומרקה - חצי האי פיליון 

לא לפספס: ראפטינג בוידומאטיס בזגוריה, ביקור בפולס אוף רוגובו [גבי מים ומפל נסתר] בזגוריה, הליכה למעניינות הוידומאטיס בזגוריה,  קניון ויקוס [הקניון הצר העמוק בעולם] בזגוריה,  חוף מילופוטאמוס בפיליון, מנזר קיפינה על צלע ההר בצומרקה, ראפטינג על נהר האראכטוס בצומרקה + אומגה, ביקור באיליוכורי, והרשימה עוד ארוכה.איים ביוו : רב הישראלים ביקרו באיים רודוס, קוס, כרתים, זאקינטוס, אבל יש עוד המוני איים קטנים עם פחות תיירים ויותר הרגשה של חופשה באי אמיתי, עם בתים בצבעים של כחול ולבן, טברנות אוטנטיות. זה לא שכרתים לא אחלה אי, הוא אחד היעדים המומלצים אך לא האיזורים של חבילות הנופש, לכרתים יש עוד הרבה מאד מעבר לזה והוא מציע גם יופי של חופשה יוונית אוטנתית.  אם בא לכם אי יווני קטן כמו שראיתם בסרטים כדאי שתכוננו גם להגעה מעט יותר מורכבת ולא בטיסה ישירה.
איים מומלצים שההגעה אליהם מעט יותר מורכבת אך סבירה: אגיסטרי - פארוסנאקסוס  וכאמור גם כרתים [אבל להמנע מחבילות נופש, לשכור רכב ולהתרחק]

לא לפספס: הכפר סקאלה ומילוס באגיסטרי, החוף הנסתר באגיסטרי, שייט קיאקים באגיסטרי, צלילה לחור הכחול באגיסטרי, חוף חריסי אקטי באי פארוס, חוף קולמבריטס באי פארוס, עמק הפרפרים באי פארוס, קניון סאמאריה בכרתים, חוף באלוס בכרתים, חוף אלפוניסי בכרתים ועוד....

הערה: זהו רק עמוד עזרה, יש ביוון עוד יעדים מרהיבים ורבים, אם יש לכם יעד ביוון שבא לכם להגיע אליו, לכו על זה, אל תתנו לעמוד זה לשנות לכם את החשיבה או הפנטזיה, עמוד זה בא בעיקר לעזור למי שלא מצליח לבחור ולא ממש מכיר טוב את יוון או למי שרוצה לדעת מה לדעתנו היעדים הכי שווים ביוון. מקווים שעזרנו ואגב אם אתם זקוקים לעזרה, המלצה, עזרה בהמלצה על מלונות או בחירת יעד השאירו פנייה בטופס המצורף ונשמח לסייע. שתהיה לכם חופשה מהנה ומרהיבה - כי יוון פשוט ממדהימה!

 

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il