האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טיול בוטיק מותאם ללקויי שמיעה ביוון

טיול בוטיק מותאם ללקויי שמיעה ביוון

אתר יוון והאיים התנסה לאחרונה בארגון וליווי של טיול בוטיק מותאם לקבוצה של לקויי שמיעה ביוון!
כפועל יוצא של רצון להנגיש למטיילים באופן הטוב ביותר את יעדה של צפון יוון הררית ואת החוויה במלואה - גילינו כמה מאפיינים ורכיבים שניתן ורצוי לשלב בטיול מאורגן כהלכה עבור כל מי שיש לו קשיים בשמיעה. 

1. ארוחות סביב שולחן עגול, הינו פרט חשוב לחיברות בין כלל משתתפי הטיול. התקשורת הבין אישית בקרב לוקיי שמיעה תלויה באופן משמעותי במבט עיניים וקריאת שפתיים. ולכן ארוחות והן שיחות קבוצתיות חשוב לבצע בתוך מעגל, על מנת לאפשר צרכים אלה לתקשורת זורמת ומהנה. 

2. תכנה המתרגמת דיבור לכתיב + טאבלטים אישיים / זוגיים בכל זמן שבו אין אפשרות להתארגן באופן מעגלי - למשל בזמן נסיעה ברכב. מאחר ויעדי צפון יוון, כרוחים בנסיעות ממושכות, בהן אמנם עושים עצירות תצפית והתרעננות רבות, אך בזמן הנהיגה נחשפים בדרכים לנופים מגוונים ולרוב מתעוררים דיונים ונושאי שיחה אודות היעדים / ונושאים שונים הקשורים ביוון.. עליהם משוחחים עם המלווה בזמן הנסיעה. לכן, אנו דואגים להנגיש לכל יחיד / זוג היושבים ביחד לאורך הנסיעה, טאבלט בו מופיע טקסט כתוב של כל מה שנאמר ע״י המלווה.

3. מראה פנורמית גדולה בצד הנהג / מלווה גם היא כלי עזר לתקשורת קלה בזמן נסיעה. כאמור, לקויי שמיעה מתבססים על קריאת שפתיים, דבר שבו מראה פנורמית רחבה יכולה לעזור גם כן.

4. שיחת בוקר וערב המסכמת את המסלול היומי תוך התבוננות במיקומים של כל עצירה על גבי מפה. גם כאן השיחות נעשות במתכונת מעגלית כמובן. 

נשמח להיענות ולהנגיש כל צורך או התארגנות נוספים בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם.

מעט אודות טיולי הבוטיק שלנו - 
טיולי הבוטיק מתאימים לכל כמות של אנשים, החל ממטייל אחד, זוג, שלושה ארבעה ועד 20 איש או יותר, כמו כן ניתן לצאת לטיול בוטיק פרטי עם רכב ונהג / מלווה שלנו לכל מיקום ביוון ובכל עונה בשנה, יש לנו גם מלווים [ נהגים ] דוברי עברית וגם דוברי אנגלית [ יוונים ] ומדי שנה אנחנו מוציאים בין 20 ל 30 טיולי בוטיק מודרכים לקבוצות קטנות, משפות, קבוצות של חברים או אפילו חברות ועסקים [ טיולי תמריץ ].
תוכלו לקרוא בהרחבה כאן.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il