האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

מסלול איים ביוון

מסלול טיול מומלץ באיי יוון, הזמינו הכל עצמאית

הבחירה בין כל איי יוון נשמעת מסובכת, מתקשים להחליט על אי מסויים? או על מסלול לטיול או נופש באיי יוון?
עקבו אחר ההוראות שלנו לטיולי האיים המומלצים ותהנו מחופשה מפנקת ומיוחדת באיי יוון.
לפניכם מסלול איים מספר 1 שלנו  GI1

אתונה > פארוס > נאקסוס > סירוס > אגיסטרי > אתונה
כמה זמן דרוש : בין שבוע ל 10 ימים.
מתאים לכולם, זוגות, בודדים, משפחות עם ילדים.
מתי לנסוע : כל השנה!
עדיפות, אפריל עד אוקטובר.
רק באוגוסט יש צורך לקנות כרטיסים להפלגות מראש - לרכישה ולוחות זמנים

שלב 1 : תחילה הזמינו טיסה הלוך חזור לאתונה. טיסה לאתונה שלב 2 : מגיעים לאתונה בשעות הבוקר, נוסעים לתחנת מונסטריאקי באתונה ברכבת הישר מנמל התעופה, מאפסנים שם את התיקים בלוקרים ויוצאים לטיול של כ 3-4 שעות באתונה באיזור הפלאקה המפורסם, האקרופוליס, גבעת ליקאביטוס וחוזרים לתחנת מונסטריאקי, לוקחים את התיקים ויורדים ברכבת מתחנה זו לנמל פיראוס [ 15 דקות ], שם קונים כרטיסים להפלגה של חברת "בלו סטאר", לאי הראשון שלכם : naxos משך ההפלגה מפיראוס לנאקסוס 6 שעות, עלות ההפלגה כ 30 יורו, ילדים מתחת לגיל 5 חינם.

האי נאקסוס בקצרה : חופים מקסימים וחוליים, כפרים יווניים פשוטים בהרים, אוכל מעולה, האי הוא הגדול ביותר בקבוצת האיים הקיקלאדים, אנו ממליצים על לינה או בעיר חורה או באחד הכפרים השקטים ליד הים : אגיוס פרוקופיוס, אגיה אנה, פלאקה, או אליקו למידע מקיף אודות האי נאקסוס ראו את עמוד נאקסוס באתר, אנו ממליצים על לפחות 2 לילות בנאקסוס.

מלונות ווילות מומלצות :
Blue Harmony Apartments בפלאקה
Grotta בחורה
Kymata Hotel בחורה ליד הים
Camara Hotel באגיוס פרוקופיוס
Faros Complex בחוף אליקי
Iria Beach Art Hotel באגיה אנה
Agios Prokopios Hotel באגיוס פרוקופיוס
Lagos Mare אגיוס פרוקופיוס
Porto Naxos בחורה
קיימות עוד אפשרויות לינה רבות וטובות באי נאקסוס לחצו כאן לכל אפשרויות הלינה ובצעו הזמנה ללא עמלה.

שלב 3 : מהאי נאקסוס אתם עוברים לאי השכן פארוס, מעט קטן יותר מנאקסוס אך מציע שפע של חופים, אפשרויות לטיולים, אווירה של לקחת את הזמן בכיף, משך ההפלגה 1 שעה בהפלגה או 30 דקות ברחפת ויש כ 5 כאלה מדי יום, בררו את הזמנים בלשכות המידע, העירה הראשית בפארוס שמה פריקיה, ויש בה את כל מה שאתם זקוקים לו, אם כי חוף הים שלה אינו מהיפים באי, אך היא מקום טוב להמתקמות, עוד ישובים מקסימים שחובה עליכם להשכיר רכב ולטייל בהם הם : נאוסה כפר דייגים מדליק, פיסו ליבאדי כפר מקסים על הים, אמפלאס כפר שקט ורגוע ליד הים, עמק הפרפרים מקום מקסים לטיולים, סנטה מריה לשון חול מקסימה לשיטוט וטיולים, לפקס כפר הררי ירוק ומקסים, ראו פרטים מלאים על האי פארוס, אנו ממליצים על לפחות 2-3 לילות בפארוס, למרות שאפשר להעביר בו גם שבועיים בכיף, ראו גם את אתר האי פארוס [הקמנו לאי זה אתר משל עצמו]

מקומות לינה מומלצים בפארוס :

9 Muses בעיירה פריקיה.
Saint Andrea Resort Hotel בעיירה נאוסה
Anemoi Resort בעיירה נאוסה
Paros Palace בפריקיה
Yades Suites & Apartments  בנאוסה
Saint George Hotel בגולדן ביץ [חוף מעולה!]
Paros Paradise Apartments בפריקה
Archipelagos Resort באגיה אירני
Kohili Studios בפיסו ליבאדי
Kalypso Hotel בנאוסה
Minois Village בפארספורוס [קרוב לפריקה על החוף]
Kosmitis Hotel בנאוסה
Lilly Residence בנאוסה


יש מי שיכול לוותר על שלב 4 + 5, פארוס ונאקסוס הם איים מעולים שבהחלט ניתן להעביר בהם את כל החופשה, או אפילו רק באחד מהם, כך שמי שרוצה יוכל לקחת מפארוס את ההפלגה או הטיסה לאתונה ולסיים חופשתו, שלב 4 להלן מוצע למי שרוצה להספיק עוד אי אחד או שניים ושונים מאד מפארוס ונאקסוס.

שלב 4 : מהאי פארוס, יש מדי יום כ 2-3 כלי שייט לאי סירוס [הפלגה של שעה בכיוון כללי של חזור לאתונה], כאשר תגיעו לפארוס בררו בדיוק מתי ההפלגה לסירוס בכדי שתוכלו להגיע אליה בזמן, סירוס שונה והוא אחד האיים האוטנתיים ביותר באיזור, הוא אינו בנוי על תיירות חוץ ולכן סביר שתרגישו בו את יוון האמיתית מכל הבחינות, העירה הראשית הרמופוליס היא גדולה ומרתקת, קיראו על עמוד האי סירוס והעיר הרמופוליס כאן באתר, מלבד העיר שווה להגיע לחופים, לאנו סירוס, ולטייל בפנים האי ובגבעות שלו שבו צומח לבנדר פראי בשטח! האי אינו יומרני ואינו מנסה להרשים אתכם וכאן היופי שלו, לדעתנו שווה לילה אחד לפחות, אפילו שניים.

מקומות לינה מומלצים :

Hotel Alkyon בישוב מאגס יאלוס ליד החוף
Maistrali בגליסיאס, שעל הים
Pefkakia Park בהרמופולי
Hotel Benois בגאליסיאס
Aegli בהרמופולי מרכז העיירה ושקט
Apollonion Palace  בהרמופולי 5 כוכבים היחיד בכל האי.
Remvi בגאליסיאס
Sunrise Beach Suites ליד הים וליד נמל התעופה על האי

חזרה בהפלגה לאתונה לטיסה חזור לישראל.

שלב 5 למי שמעוניין אפשרי בשני אופנים :

אנו מאד ממליצים אם אתם כבר כאן ויש לכם זמן, לפחות על לילה אחד באתונה וטיול באטרקציות המרכזיות שיש לאתונה להציע ויש לה להציע, תוכלו לקרא בעמוד אתונה שלנו.
בתי מלון מומלצים באתונה תוכלו להזמין דרך העמוד הבא : מלונות מומלצים באתונה
מי שרוצה להספיק עוד אי אחד, גם כן יזדקק להגיע מהאי סירוס או מפארוס או מנאקסוס לפיראוס [נמל אתונה] ומשם לקחת הפלגה נוספת לאי הקטנטן אגיסטרי, שעה ועשרים דקות הפלגה.
אגיסטרי הוא אי קטן ושקט במיוחד, מקום נפלא לנקות את הראש מהכל, ללא שום אטרקציות מלבד, שקט, אוכל מעולה וחוף חולי ונעים לרביצה.
מדי יום יש כ 5 הפלגות הלוך חזור מפיראוס לאגיסטרי הקטנטן.
שימו לב, אתם בחרתם באופציית אתונה אנו ממליצים על לינה באיזור סינטאגמה או מונסטריאקי, משני יעדים אלה יש תחבורה לנמל התעופה, כך יהיה לכם קל להגיע לטיסה שלכם בזמן, ראו קישור למלונות מומלצים באתונה שבעמוד זה, תוכלו להזמין מלון בשני איזורים אלה, זהם גם איזורי הלינה המומלצים ביותר בבירת יוון.

לעמוד ראשי  ראו גם  השכרת רכב ביוון ובאיי יוון  ראו גם  טיול מומלץ 10 ימים ביבשה + אי אחד

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il