האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » קרפאטוס karpathos

קרפאטוס karpathos

4%
כמות ישראלים ביעד זה - Israeli Tourists

עמוד האי קרפאטוס של אתר יוון והאיים

עמוד  קרפאטוס  Karpathos  של אתר יוון והאיים מוגש בחסות ובשיתוף קשרי תעופה המפעילה טיסות וחבילות נופש לאי קרפאטוס צפונית מזרחית לכרתים.

 


האי היווני היפה קרפאטוס מתאים לחופשה יוונית פשוטה ומיוחדת במינה. לאורך הכפרים הקטנים, תוכלו למצוא המון שקט ושלווה. במיוחד מומלצת לינה באותם מלונות קטנים או בתים להשכרה הפזורים ברחבי האי, אלה יכניסו אתכם טוב טוב לאווירה הכל מיוחדת של האי קרפאטוס. בשנים האחרונות משוורות לאי קרפאטוס חבילות נופש ע"י חברות תיירות מישראל. ההמלצה שלנו היא להתרחק מאותם מלונות המשוייכים לחבילות הנופש. מי שיגיע לחלקים הפחות מתויירים של האי קרפאטוס יקבל חופשה מיוחדת ויוונית מאד, לכן אם מצאתם רק טיסה לקרפאטוס ולא חבילה, לדעתנו זו האופציה המומלצת יותר. תיירים המגיעים לאי היווני קרפאטוס, בדרך כלל לא מגיעים במסגרת של חבילות נופש, שכן המלונות הגדולים יותר על האי קרפאטוס אינם נחשבים למומלצים ואו פופולארים במיוחד עבור אותם תיירי החבילות, שמעדיפים את היעדים הפופולארים יותר לחבילות נופש כמו כרתים, מיקונוס, סקיאטוס או סנטוריני. המלונות הגדולים של קרפאטוס די מיושנים ולא מספקים תמורה מלאה לדעת תיירים רבים מכל העולם. דווקא התיירות הכפרית באי קרפאטוס נחשבת למצויינת, אם תרצו ללון באחד הכפרים בהרים של קרפאטוס או באחד החופים המרוחקים, בהחלט תוכלו לזכות בחופשה יוונית מקסימה. יש פער גדול לטובת האיזורים המרוחקים יותר לעומת אלה "הנחשבים לתיירותים" באי יפה זה. יש בקרפאטוס חופים יפים, כפרים מסורתיים, אוכל מצויין ואווירה יוונית טובה למדי. קרפאטוס הוא אחד האיים ההרריים של יוון, רכס הרים למעשה חוצה את האי לשני חלקים, כאשר החלק הצפוני של האי הוא ממש כניסה ליוון של פעם, ובהחלט שווה להגיע אליו במסגרת של יום טיול בקרפאטוס. אם מצאתם טיסה נוחה לקרפאטוס, נסו להתרחק מהאיזור המתוייר אליו מגיעים תיירי חבילות הנופש, הוא פחות מלהיב, שאר האי בהחלט שווה חופשה נעימה באי יווני מקסים.

טיול באי קרפאטוס : כך או כך, אם בחרתם להגיע לחופשה באי קרפאטוס מומלץ מאד לבצע השכרת רכב ולטייל באי. קרפאטוס הינו אי מאד הררי ושרותי התחבורה הציבורית שלו לוקים בחסר. אם אתם רוצים גם לטייל ולהגיע למיקומים היפים והמעניינים ביותר על האי אתם חייבים לשכור רכב. רכס ההרים החוצה את האי לשני חלקים הוא מיוחד ויפה, וגם החופים היפים ביותר על האי ניתנים להגעה אך ורק עם רכב פרט משלכם. בנוסף שימו לב שמלאי הרכבים על האי אינו גדול מאד, לכן רצוי לבצע את ההשכרה מוקדם ככל האפשר בכדי להבטיח לעצמכם את הרכב לכשתגיעו לקרפאטוס.גולשים שהגיעו לעמוד זה התעניינו גם באיים :  סיפנוס / אגיסטרי / מיקונוס / פארוס / כרתים

קרפאטוס - האי הצר והארוך מצוי באמצע הדרך בין כרתים לרודוס. האי קארפתוס הוא אי הררי למדי כאשר רכס הרים חוצה אותו לאורך ועובר מצפון לדרום האי, במשך שנים רבות היו שני חלקי האי, הצפוני והדרומי מבודדים זה מזה. אך לאחרונה עקב הפיתוח התיירותי באי, הקשר הוא הדוק יותר ותיירים מטיילים בכל האי ובדרכי התחבורה שהשתפרו באופן משמעותי במהלך השנים האחרונות. פיגאדיה - היא בירת האי והנמל הראשי, העיר בנוייה בקצהו של מפרץ ורונטי, והיא עיר מודרנית למדי המכילה כ 4000 תושבים. רוב תושבי קארפתוס והעיר פיגאדיה הינם תושבי קבע, שלא כמו באיי יוון התיירותיים מאד שחלק מתושבי האי באים רק לעונת התיירות מאתונה. על אף הפיתוח התיירותי של השנים האחרונות, קארתפוס עדיין מצליח ודי בקלות לשמור על אופיו היווני, תוכלו למצוא כאן טברנות מעולות, נופים יווניים אותנטיים, ואפילו כמה מהחופים הידועים ביותר של יוון. קרפאטוס הוא אי שמעט מאד ישראלים מגיעים אליו, ובכלל באופן יחסי מעט תיירים ורק סקרנים מאד או כאלה שהתאהבו בו. בהחלט תוכלו להרגיש באי קרפאטוס את יוון האמיתית, סוף שבוע ארוך כאן בהחלט מומלץ ומעניין, שימו לב קיימת גם טיסה לקרפאטוס מאתונה, מדי יום כ 2 טיסות לפחות, טיסות אלה מופעלות ע"י חברות התעופה היווניות. לעתים מתפרסמות גם טיסות ישירות מישראל לאי קרפאטוס, בהחלט אופציה יפה ומעניינת לחופשה יוונית מיוחדת, אך נסו להמנע ממלונות "המוניים" או כאלה המשווקים עם חבילות נופש, לכו על מלונות קטנים יותר בסגנון יווני הניתנים להזמנה עצמאית באינטרנט ומספקים יותר חוויה של חופשה ביוון.
חוויה שלנו עם האי קרפתוס שנשמח לשתף אתכם :בכלל התכוונו לנסוע לטורקיה, אך המציאות הפוליטית בין יוון לטורקים, שיש לה גם שורשים היסטוריים, וכל אחד רוצה להראות לשני ששלו "יותר גדול" יצרה מציאות שאנחנו, שכבר מסתובבים עם הגיפ שבוע ברודוס, מבינים שהרעיון לחצות למרמריס הקרובה יעלה יקר לעין ערוך, מהרעיון לנסוע לעוד אי יווני, בסביבה. ישבנו באולם הנוסעים בנמל רודוס, והסתכלנו בלוח ההפלגות, בחצות כך הבנו מגיעה מעבורת מהאי קוס ותפליג לכרתים עם עגינה בפיגדיה בירת האי קרפתוס, למה לא? החלטנו במהירות, נעלנו את הגיפ והלכנו ברגל אל החומה של רודוס, לחפש מסעדה, יותר נכון טברנה להעביר ערב עד ההפלגה. בחצות הגיעה מעבורת ענקית, תוך דקות עגנה, העלתה נוסעים ומכוניות ,והעיר רודוס הולכת ונעלמת אל האפלה , כבר היינו עיפים התכרבלנו על הסיפון ונרדמנו. התעוררנו כאשר המעבורת נכנסה ומלאה את הנמל הקטן של האי אלקי halki, עם אור ראשון, עצירה קצרה וממשיכים לפיגדיה pigadia הנמל ועיר הבירה של קרפתוס בדרום האי, מימיננו בכיוון הפלגה הריו הגבוהים של האי קרפתוס. באור השמש העולה.

לא התעכבנו הרבה בפיגדיה,רק התרשמנו ממספר רב של מלונות ומסעדות בתוך העיר ובסביבותיה, וכיון שבאנו עוד לפני הצהרים, המשכנו בדרכנו לכיוון הכפרים ההרריים שקרצו אלינו, תוך שעה חצינו את העיר לכיוון הכפר" מסוחורי" mesochori בו גילינו מוזיאון אתני באחד הבתים. בעל הבית היה גם המדריך, ראינו בגדים של המקום, כלי עבודה, ומסמכים וצילומים ישנים, וגם קנינו קסטה של מוסיקה מקומית,שניסינו להתידד איתה לא בהצלחה יתרה. וכאן נכנס הגיפ לפעולה, נגמר הכביש ומכאן לצפון האי, כמה עשרות של קילומטר (בפועל עם גיחות לתצפיות נוף) עשינו כ80 קמ דרכי עפר הרריות, ודי קשות עד לישוב הראשון הכפר אולמפוס olympos-עליו נספר בהמשך. כיוון שאנחנו עדין בדרך, כמעט ואין אנשים, להוציא רועה צאן, ומכלאות צאן האי ריק מתושבים, וכיוון שכבר ערב אנו גולשים מהשביל המטפס אל מפרץ קסום, חף מכל סימני ציביליזציה ומקימים בחוף המלא חלוקי נחל וכונכיות שני אוהלים, ובלי משים יוצרים התנחלות פרטית בה נשהה יומיים מופלאים. רחש הגלים, מעט דגים שהעלנו בחכה, ועיזים שבאו לבקר, את הרועה לא ראינו או שלא היה, עברו יומיים בתוך הטבע, משם המשכנו לאולימפוס , שהמקומיים מכנים יותר אולימבוס.
 
הכפר ההרי הזה מנוהל כולו בידי נשים, המסורת כאן שהירושה עוברת לבת הבכורה, במסעדה בה סעדנו האשה היא המנהלת יש לה עוזרות ועוזרים אך על פיה ישק דבר, מציאות שכזאת שלחה את הגברים למצוא את יעודם בעולם. הרבה מהם באוסטרליה, חלקם נשארו וחלקם חזרו, גם החוזרים בעלי האמצעים מעבירים כאן את הנכסים לידי הנשים. רק לפני שנים מעטות נסלל כביש אל ההר מנמל דיאפני diafani שלחוף המזרחי, שם בדיפני בילינו את הלילה ושם חיכינו לספינה שהיתה אמורה להחזירנו לרודוס, וזו לא הגיעה בלא שום הסבר. שתי משפחות 4 מבוגרים וגיפ, מזח ריק, וצריך להיות מחר בערב ברודוס לעלות על המעבורת לחיפה, איך יוצאים מפה? הערב יורד לאט לאט מגיעות אל המזח סירות דייגים, גברים ונשים, קושרים את הסירות אל המזח  הלילה יורד, ואז הבליחה באופק הילה, ואחריה התגלתה ספינה קטנה, נשים יצאו מבתי הכפר והביאו אוכל וקפה לדייגים, ואלו לאחר שאכלו, ולאחר שהספינה הקטנה עגנה,הסתדרו שורה ארוכה והחלו להעלות ארגזי דגים לספינה, שאלנו לאן התוצרת ענו לרודוס, שאלנו נוכל לעלות גם, ענו יהיה בסדר, לבסוף נדחסנו עם הגיפ בין ארגזי הדגים בספינה הקטנה, התישבנו בין הדייגם ועובדי הספינה לגמנו קפה וקצת אוזו ובשעות הבוקר הגענו לנמל הדיג ברודוס וגם עלינו על המעבורת לחיפה, טעונים בחווית קרפתוס וזוכרים אותה לטובה עד היום.
* בשנים האחרונות מעבורות מישראל לקפריסין וליוון פסקו, בשל מיעוט הצלינים שהיו נוסעים קבועים, (בתקופת האינתיפדה) , היום אפשר להגיע ליוון עם רכב בספינות מטען (קרגו) בפרוצדורה מיגעת, נקווה שאפשר יהיה לחזור לימים ההם בהם הפלגה היתה ענין יחסית פשוט- צוות איי יוון משתדל לפעול בענין ככל יכולתו מול גורמים ממשלתיים ביוון.

 

מפת האי קרפטוס מתוך גוגל maps


הצג מפה גדולה יותר

 

דרכי הגעה לקרפאטוס

אחד היתרונות של האי קרפאטוס הוא בכך שבשנים האחרונות משווקות אליו טיסות ישירות מישראל. אין ספק שיש בכך יתרון, תמיד נעים לגלות יעד יווני "חדש" בטיסה ישירה מישראל, טיסות ישירות לקרפאתוס יוצאות על ידי חברות תעופה בטיסות שכר בקיץ בלבד. בין יוני לאוקטובר בדרך כלל.  נצלו את הטיסות הישירות והזמינו לכם את אחד המלונות הקטנים בכפרים של האי, מלונות אלה הפחות מוכרים או מפוארים מספקים את החוויה של חופשה באיי יוון, ניתן למצוא כאלה בהחל מ 35 יורו לזוג ללילה, בהחלט שווה.

תיירים מארצות אחרות בהן אין טיסות ישירות לקרפאטוס לוקחים טיסות לקרפאטוס מרודוס או מאתונה. טיסות כאלה מתקיימות בעונת הקיץ מדי יום ובמחירים זולים במיוחד. 
הגעה לקרפאטוס  ישנן לפחות 2 טיסות יומיות מאתונה לקרפאטוס במחירים זולים מאד, בדיקה והזמנה של טיסות לקרפאטוס דרך אתונה : תל אביב > אתונה > קרפאטוס ניתן לבצע דרך אתר פלייט בוקינג. אפשרות נוספת להגעה לאי קרפאטוס היא בהפלגה או מאתונה או מרודוס. לברור לוחות זמנים והזמנת כרטיסים להפלגות אלה כנסו ל-Ferrysingreece. כמובן אם מצאתם טיסה בלבד (מישראל) ללא מלון בקרפאטוס, זו בחירה מצויינת גם באם המחיר סביר [פחות מ-400 דולר] ואת המלון הזמינו בנפרד .להזמנת רכב בקרפאטוס  Karpathos Airport AOK

אטרקציות בקרפאטוס

האי קאסוס Kasos island דרומית מערבית לקרפאטוס, במרחק של הפלגה קצרה מצוי אחד האיים המרוחקים ביותר מהציביליזציה ביוון, האי קאסוס, המאד בלתי יומרני והמאד שלו ושקט. עם זאת מי שרוצה ממש להרגיש את ההרגשה של אי יווני מנותק ומבודד יכול למצוא באי קאסוס את גן העדן הפרטי שלו. מה גם שיש באי קאסוס כמה חופים מרהיבים ביופיים ולא מתויירים, אליהם תוכלו להגיע בכביש או בסירה מהעיירה הראשית. יש בקאסוס מעט מאד מלונות, הוא באמת איון קטנטן, כך שתזדקקו לתזמן מראש את לוחות זמני ההפלגות, לבצע הזמנה למלון וגם לתזמן את לוחות הזמנים להפלגה שלכם חזור (למקום ממנו הגעתם לאי קאסוס ) מי שיגיע לקאסוס ללא ספק יחווה חוויה יוונית יחודית שקיימת רק באיים קטנים מאד של יוון, ללא נגיעות תירותיות כלל, חוויה יוונית אמיתית!! לצפייה במלונות באי קאסוס לחצו כאן [ בסה"כ 7 מלונות].

קרנבל קרפטוס: חגיגת הקרנבל של קרפטוס היא אחת מאירועי השנה המרתקים ביותר. במהלכה, רחובות העיר מתמלאים במסיבות, מחזורי תיאטרון, ומופעי רחוב המאפיינים תרבות מקומית וצבעונית ולכן מומלץ לנסות להגיע לקרפטוס בסוף אוגוסט. מעבר למזג האוויר שרק מזמין קפיצה למים, בימים אלו חלה החגיגה המסורתית של וורוקונדה, אחד מכפרי האי. נשים מכל האי מגיעות לכפר רכובות על חמורים ולבושות בלבוש הטקסי המסורתי. מדובר בחוויה של פעם בחיים שבהחלט שווה לא לפספס. 

עיר הבירה פיגדאיה. עיר קטנה אך ססגונית השומרת על סטייל משלה, ושיטוט ברחובות העיר הצופים אל הים הפתוח הוא בהחלט חוויה תיירותית מהשורה הראשונה. במקום תוכלו למצוא שפע של טברנות שיכניסו אתכם אל האווירה היוונית הרצויה, וכן גם מסעדות ממטבחים אחרים, חנויות, דוכני מזכרות צבעוניים, גלידריות ועוד. 

הכפר אולימפוס, אולי הכפר המיוחד ביותר בקרפטוס, למי שמחפש נוף חד פעמי, עם דרך מפותלת המטפסת עד לראש ההר, הכפר היושב על מצוק מציע נוף שכמו נלקח מספר אגדות. בכפר יש עשרות טחנות רוח, חלקן עדיין פעילות וכנסיות כפריות יפהפיות. תושבי הכפר משמרים מסורות מימי קדם, כמו כביסה ידנית בשוקת או אפיית לחם באחד מתנורי האבן המשותפים של הכפר, ומטפחים מוזיקה מקומית ייחודית הידועה בצלילי ויולה מהפנטים, שירה בגוון עצוב ונוגה שאפשר ליפול בקסמיו גם אם לא מבינים את המילים. 

חובבי השופינג עשויים להתאכזב מעט, מאחר שבקרפטוס אין מרכזי קניות עם שלל חנויות מותגים. עם זאת, בכל הכפרים שבאי יש שווקים תוססים עם אווירה שמחה ומלהיבה  בהם ניתן לרכוש דברים בתוצרת מקומית כמו שמן זית, גבינות, יין ובירות, מזכרות, פריטי לבוש ואקססטוריז. באי לא תמצאו רשתות מזון למיניהם ומרבית האוכל מקומי ואותנטי. כמו כן, בדומה לשאר יוון, באי מייצרים יין, שמן זית מזיתים מופלאים ודבש. כמו כן, באי מייצרים גבינות עזים טובות. מומלץ לטעום מהגבינה המקומית – גבינת קרפטוס' אותה ניתן להשיג בכל מרכול.

חופים מומלצים בקרפאטוס

האי קרפאטוס הוא אי סלעי והררי, אך יש בו גם כמה חופים מרהיבים ביופיים, הוא מתאים בעיקר למי שמחפש חופשה יוונית צנועה ופחות לתיירי חבילות הנופש ליוון, ניתן לחוש בו את יוון של פעם בכפרים הקטנים באיזור ההררי. קו החוף הכולל של האי קרפאטוס משתרע על פני למעלה מ 100 ק"מ אם כי רובו חוף סלעי, אך ישנם מספר רצועות של חוף חולי בעיקר בישובים KARPATHOS בירת האי, הקרוייה גם פיגאדיה. החוף הצפוני בעיירה מצויין, וכן מגוון חופים אחרים חלקם ללא שם, בחלק המערבי של האי, אליהם ניתן להגיע רק עם רכב פרטי או רכב שטח.  הים האגאי הציורי העוטף את האי קרפטוס מכל עבריו יהיה ככל הנראה גולת הכותרת בחופשה שלכם באי. יש לא פחות מ-100 חופים שונים באי הלא הגדול הזה, ולכל אחד מהם אופי ויופי ייחודי. הנה מספר המלצות על חופי ים באי קרפטוס:

חוף אפלה Apella Beach  שנחשב לאחד החופים היפים ביותר בקרפאתוס, מתהדר במי טורקיז, חול זהוב עדין וצוקים דרמטיים. מוקף בגבעות ירוקות שופעות, הוא מציע רקע מדהים למנוחה ושחייה.
Kyra Panagia Beach: פנינה נוספת באי, כולל מים תכולים, חול רך וחלוקי נחל צבעוניים. זהו מקום אידיאלי לשנורקלינג וצלילה, עם מערות תת-מימיות וחיים ימיים תוססים.
חוף אמופי Apella Beach : ממוקם ליד הכפר אמופי, חוף זה ידוע ביופיו הטבעי ובאווירה השלווה. עם מים רדודים וחופים חוליים, הוא מושלם למשפחות ולשחיות נינוחות.
Achata Beach בולט ביופיו הפראי והמחוספס. החוף מוקף בצוקים סלעיים ומציע נופים מדהימים של הים האגאי והוא פופולרי בקרב גולשי רוח וחובבי הרפתקאות.
חוף לפקוס Lefkos Beach : ממוקם על החוף המערבי של קרפטוס, חוף לפקוס הוא סדרה של מפרצונים חוליים עם מים צלולים ואווירה שלווה. זהו מקום נהדר לשיזוף, לשחות וליהנות מספורט מים.
חוף דיאקופטיס Diakoftis Beach: ידוע בנוף הייחודי שלו, הכולל דיונות חול לבנות ומי טורקיז רדודים. זהו חוף שקט יותר בהשוואה לאחרים באי, המציע שלווה ובידוד.
חוף אגיוס ניקולאוס Agios Nikolaos: חוף ציורי זה ממוקם ליד הכפר ארקאסה וידוע במים הצלולים והשקיעות המדהימות שלו. זהו מקום פופולרי לטיולים רומנטיים וליהנות מהיופי הטבעי של קרפטוס.


קרפטוס היא גם גן עדן לחובבי הגלישה. חוף צ'יקן ביי Chichen Bay הוא חוף אידיאלי לגולשים לכל הרמות, המפרץ מקסים רחב ומאפשר גלישה גם למתחילים בכל הגלאים, פחות מתאים לרחוץ בחוף היות והוא מלא גלשנים. מעבר לרוחות נוחות לגלישה ותנאים טבעיים הולמים, תוכלו למצוא בחוף גם מועדון גלישה איכותי המציע השכרת ציוד ושיעורים מקצועיים. 

מלונות מומלצים בקרפאטוס

מרבית התיירים באי קרפטוס נוטים לישון בעיר הבירה פיגדאיה, ולהנות מגישה קרובה אל החלק המרכזי של האי, החנויות והמסעדות. כדאי לדעת שבקרפטוס יש עוד אפשרויות לינה בכפרים ובעיירות הסמוכות. מעבר לבתי מלון, אפשר למצוא גם אפשרויות לינה פשוטות יותר, או לקחת השראה מגולשים אירופאים שמגיעים אל האי בחודשי הקיץ וישנים בקרוואנים. 

להלן מספר מלונות ווילות מומלצים בקרפאטוס :

Alimounda Mare (חמישה כוכבים),
הממוקם בחוף פרטי ושקט בפיגאדיה ובו ספא ובריכה שנראית כזולגת אל הים, חדרים מפנקים עם מרפסת לים עם נוף עוצר נשימה (בתוספת תשלום, שווה כל שקל). חדרי האירוח בדירוג של 5 כוכבים ובריכת גדולה בעלת שפת אינסוף. המלון כולל 2 מסעדות, 2 ברים, חדר כושר, ספא ומגרש טניס. במרחק של מטרים ספורים מן המלון יש בריכת שחייה וחוף, הכוללים כסאות נוח ושמשיות לשימוש חופשי. העיירה המרכזית קרפתוס (Karpathos) נמצאת במרחק של כ-5 דקות הליכה מן המלון. 
פרטים והזמנה 

ISTIA LUXURY VILLAS
וילה יוקרתית אמיתית עם כל המתקנים, אווירה שקטה  עם בריכת שחייה יפהפיה עם שפת אינסוף צופה בנוף הנפלא של קרפטוס והים האגאי. בנוסף יש בוילה גינה וטרסה, אינטרנט אלחוטי חינם ונוף עוצר נשימה. הווילה כוללת מיזוג אוויר, חדר מגורים, מטבח מאובזר במלואו, מספר חדרי השינה: 2.  שדה התעופה הקרוב ביותר הוא נמל התעופה קרפאטוס, שנמצא 13 ק''מ ממקום האירוח. פרטי הזמנה

Villa Chelidonia
וילה נהדרת, בעיצוב מודרני באי קרפאטוס  עם בריכת שחייה מרשימה, גינה וטרסה עם נוף לים. הוילה ממוקמת מול החוף, עם מרפסת ומתקני ברביקיו. הווילה כוללת מיזוג אוויר, חדר מגורים, מטבח מאובזר במלואו. מספר חדרי השינה: 3. פרטי הזמנה

Miraluna Aparthotel
מלון הדירות מיראלונה אפארטהוטל (Miraluna Aparthotel) נמצא במרחק של 5 דקות הליכה בלבד מחוף פוטאלי (Potali Beach), ומציע דירות סטודיו ודירות בשירות עצמי המשקיפות לעבר הגינה והים האגאי (Aegean Sea). האורחים יכולים ליהנות מגישה חופשית לאינטרנט אלחוטי ולמתקני ברביקיו. פרטים והזמנה

 Alkioni Hotel
מלון אלקיוני (Alkioni Hotel) מציע נופים מרהיבים של הים האגאי וכולל חדרי אירוח מרוהטים. הוא ממוקם במרחק של כ-50 מטרים בלבד מחוף פיניקי (Finiki Beach) המקסים. במרחק הליכה מהמלון תוכלו למצוא טברנות דגים מסורתיות. בכל רחבי המלון יש גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי : פרטים והזמנה

Pleiades Apartments
דירות מקסימות בסגנון יווני קיקלאדי במרחק של פחות מ 200 מטר מחוף הים המקסים של פוטאלי באי קרפאטוס, מרפסות מקסימות עם נופים ירוקים ואווירה של חופש אמיתי : פרטים והזמנה

Hotel Finiki View
מלון פיניקי וויו (Hotel Finiki View) ממוקם במרחק של 100 מטרים בלבד מהים. המלון כולל בריכה פנורמית ממנה נשקף נוף אל עבר כפר פיניקי (Finiki Village), הים והרי הקרפטים (Karpathian Mountains), כמו גם חדרי אירוח מהם נשקף נוף לים : פרטים והזמנה

Aphrodite Luxury Studios & Apartments
מקבץ מצויין של דירות ודירות סטודיו בעיצוב מדליק ובמיקום מעולה 350 מטר מחוף הים המצויין של פיגדיה, ניתן להגיע במונית מרחק קצר מנמל התעופה של קפראטוס, בנוסף ישנם מתקני ברביקיו לשימוש חופשי ואינטרנט אלחוטי : פרטים והזמנה

Blue Horizon Studios
נהנה ממיקום שקט, במרחק של כ - 10 דקות הליכה נינוחה מכפר לפקוס ( Lefkos ), מלון בלו הורייזון סטודיוס מציע דירות ממוזגות לחלוטין קרוב למפרץ פוטאלי ( Potali ) היפה, תיהנו מהחופשה העצמאית שלכם בדירת סטודיו מעוצבת בטוב טעם במלון בלו הורייזון . ממוקם במרחק של רק 300 מטרים מן החוף המשופע בעדינות, זהו מקום אידיאלי לזוגות ומשפחות : פרטים והזמנה

 

השכרת רכב קרפאטוס

בלי רכב באי קרפאטוס, תהיו משועבדים למלון, התחבורה הציבורית על האי ברמה מאד בסיסית ומינימלית ויהיה לכם קשה לצאת לטיול ברחבי האי. בנוסף לכך, דעו כי מלאי כלי הרכב על האי מצומצם ולכן ההזמנה מראש כמעט הכרחית, כנסו לעמוד השכרת רכב ביוון של אתר איי יוון הישראלי ובצעו השכרת רכב באי karpathos

יצירת קשר

זקוקים לעזרה בנושא הרכבת חופשה באי קרפאטוס או בכל אי אחר של יוון?
השאירו לנו פנייס וצוות השרות של אתר איי יוון הישראלי ישמח לספק לכם מידע אמין ואובייקטיבי ולעזור לכם להרכיב חופשה מקסימה ביוון והאיים.

 

יעדים מומלצים נוספים ביוון :  כרתים  |  סנטוריני  |  פארוס  |  חצי האי פיליון  |   אפירוס, צפון יוון ההררית


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il