האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

קיליני kilini - יוון

קיליני kilini - יוון

עבור 98% מהישראלים המגיעים לעיירה קיליני Kilini, היא רק נמל ההפלגה לאי היווני זקינטוס ולא רק עבור הישראלים, גם כמות גדולה של תיירים מכל העולם מגיעים לקיליני בכדי לקחת את ההפלגה או הרחפת לאי זקינטוס, להזמנת כרטיסי הפלגה מקיליני לזקינטוס לחצו כאן אם אתם זקוקים להעביר לילה בקיליני מאחר ואזלו ההפלגות ליום ההגעה שלכם, לחצו כאן למלונות בקיליני.

איך מגיעים לקליני? 
קיליני קסטרו, מצוייה 298 ק"מ מאתונה, ניתן להגיע אליה במספר אופנים, להלן האפשרויות:הדרך הנוחה ביותר, הסעה פרטית
מונית או הסעה מנמל התעופה של אתונה, כלי הרכב עם הנהג ממתין לכם ביציאה מהטרמינל בנמל התעופה של אתונה, אתם לא מבזבזים זמן, עולים על ההסעה הנוחה והממוזגת ויוצאים לדרך לקיליני, כאשר אם תזדקקו יעצור להם הנהג להפסקות התרעננות על הדרך, באותה הדרך ניתן לעשות את הדרך חזרה מקיליני לאתונה, אלה שאופציה זו דורשת הזמנה מראש עוד מהארץ.
להזמנת מונית עד 4 אנשים כנסו לאתר הבא
ואן עד 8 אנשים , צרו איתנו קשר.
מיניבוס מעל 8 אנשים , צרו איתנו קשר.

יצירת קשר איתנו :[email protected]

הדרך הזולה אבל המסורבלת ביותר
באוטובוס ציבורי מטרמינל A של אתונה, לשם כך תזדקקו להגיע לטרמינל אי במרכז אתונה ומשם לקחת אוטובוס ציבורי רגיל הנוסע על קיליני, הפרשי המחיר לא גדולים אם לוקחים בחשבון שאתם צריכים להגיע לטרמינל אי באתונה מנמל התעופה, זה אפשרי אבל עדיפה האפשרות הראשונה.

ברכב
נסיעה מאתונה לאורך צפון הפלופונז של יוון על האוטוסטרדה היא בהחלט אפשרות טובה להגעה מאתונה לקיליני והיא גם החסכונית ביותר, אך עם זאת תזדקקו להעלות את הרכב למעבורת עמכם לאי זקינטוס, קחו בחשבון שזה מייקר את ההפלגה בעוד כ 50 יורו לכל כיוון וגם דורש הזמנה מראש של מקום לרכב על ההפלגה מהעיירה קיליני לזקינטוס, להשכרת רכב באתונה לחצו כאן

קיליני כבסיס לטיולי כוכב במערב הפלופונס וגם יעד לחופשה  
לא כל מי שמגיע לעיירה קיליני קסטרו, מגיע רק בכדי לקחת את הרחפת או ההפלגה לזקינטוס, עבור מטיילים בדרום יוון קיליני היא יעד נח לטיולי כוכב או אפילו לחופשה באיזור זה של יוון, גם בשל מיקומה הטוב למדי במערב הפלופונז על חוף הים וגם בשל רמת המלונות הטובה המצוייה בה, בשנה האחרונה מספר משפחות ישראליות השתמשו בקיליני ללינה של מספר ימים בחזרה מטיול מקיף בצפון יוון וכתחליף ללינה בעיר פטראס העומסה למדי.

לוטרה קיליני
לוטרה קיליני הם מעיינות מים חמים המצויים סמוך לעיירה קיליני ויש להם סגולות מרפא עוד מהעת העתיקה ביוון בעיקר לטיפול בבעיות מפרקים, אסתמה ובעיות עור, מלבד תכונות הריפוי ההגעה למעיינות הנובעים עם בוץ מבעמע מתוך היעד של קיליני היא בהחלט אטרקציה מעניינת סביב העיירה.

גולדן ביץ קיליני  
חוף הים של קיליני הוא אחד מרצועות החוף החולי המומלצים ביותר בפלופונז של יוון ולא סתם מכנים אותו "גולדן ביץ", כלומר חוף הזהב.


לינה באיזור קיליני
באיזור הפלופונס ובכלל ביבשת, מספר הריזורטים המפנקים הוא נמוך ביחס לריוזורטים באיים כמו כרתים, רודוס, מיקונוס ואחרים. אך דוקא באיזור קיליני נמצא אחד הרזורטים המומלצים מרשת גרקוטל האיכותית והיוקרתית:
Grecotel Mandola Rosa
רזורט חוף נהדר ומומלץ למחפשים מלון מפנק על חוף הים ביבשת ולא באיים. מדורג 5 כוכבים, יחידות האירוח הן וילות נפלאות, החוף פרטי ויפיפה. המלון נהנה גם מפארק מים שנמצא במרחק הליכה קצר. מומלץ מאד בפלופונס ובכלל. לפרטים מלאים והזמנה לחצו כאן


 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il