האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » קיליני kilini - יוון

קיליני kilini - יוון

קיליני kilini - יוון

עבור 98% מהישראלים המגיעים לעיירה קיליני Kilini, היא רק נמל ההפלגה לאי היווני זקינטוס ולא רק עבור הישראלים, גם כמות גדולה של תיירים מכל העולם מגיעים לקיליני בכדי לקחת את ההפלגה או הרחפת לאי זקינטוס, להזמנת כרטיסי הפלגה מקיליני לזקינטוס לחצו כאן אם אתם זקוקים להעביר לילה בקיליני מאחר ואזלו ההפלגות ליום ההגעה שלכם, לחצו כאן למלונות בקיליני.

במשך שנים קיליני הייתה רק יעד ממנו לוקחים הפלגות לאי זקינטוס אך בשנים האחרונות חל פיתוח משמעותי בעיירה והוקמו מספר מלונות שממש הופכות את קיליני לאופציית נופש של ממש באזור זה של צפון מערב הפלופונז היווני, יש גם מי שמחלק את החופשה שלו, מספר ימים בקיליני ועוד מספר ימים באי זקינטוס, חוף הים החולי והארוך של קיליני והאווירה הדי שלווה הופך אותה ליעד נופש מפתח ונעים מאד.

אם מצאתם טיסה שנוחתת בנמל התעופה של פטראס, זו הדרך המהירה ביותר להגיע לקיליני במונית או ברכב שכור [ כשעה וקצת נסיעה ] דרכים אחרות להגיע לקיליני הם בנסיעה מאתונה, רכב מונית או אוטובוס, אך אז מדובר בנסיעה ארוכה יותר של מעל 3 וחצי שעות

לוטרה קיליני : לוטרה קיליני הם מעיינות מים חמים המצויים סמוך לעיירה קיליני ויש להם סגולות מרפא עוד מהעת העתיקה ביוון בעיקר לטיפול בבעיות מפרקים, אסתמה ובעיות עור, מלבד תכונות הריפוי ההגעה למעיינות הנובעים עם בוץ מבעמע מתוך היעד של קיליני היא בהחלט אטרקציה מעניינת סביב העיירה.

גולדן ביץ קיליני  : חוף הים של קיליני הוא אחד מרצועות החוף החולי המומלצים ביותר בפלופונז של יוון ולא סתם מכנים אותו "גולדן ביץ", כלומר חוף הזהב, מדובר ברצועה ארוכה מאד של חוף ומאחר והישוב קיליני אינו מלא במלונות ענק בימים רבים של השנה תמצאו שגולדן ביץ ריליני אינו עמוס במיוחד בתיירים.

לינה באיזור קיליני : באיזור הפלופונס ובכלל ביבשת, מספר הריזורטים המפנקים הוא נמוך ביחס לריוזורטים באיים כמו כרתים, רודוס, מיקונוס ואחרים. אך דוקא באיזור קיליני נמצא אחד הרזורטים המומלצים מרשת גרקוטל האיכותית והיוקרתית.


Olympia Golden Beach Resort & Spa
הוא אתר נופש מצליח מאד בקיליני ומצוי כ 3-4 דקות הליגה מגולדן ביץ קיליני, המלון משופע בבריכות והלינה בבולגלוסים בעיקר צמודי בריכות, מקום נעים מאד שבשנים האחרונות גם עבר שיפוץ מקיף.


Grecotel Mandola Rosa
רזורט חוף נהדר ומומלץ למחפשים מלון מפנק על חוף הים ביבשת ולא באיים. מדורג 5 כוכבים, יחידות האירוח הן וילות נפלאות, החוף פרטי ויפיפה. המלון נהנה גם מפארק מים שנמצא במרחק הליכה קצר. מומלץ מאד בפלופונס ובכלל. לפרטים מלאים והזמנה.

Grecotel LUXME Olympia Oasis & Aqua Park
מלון זה הכולל גם פארק מים מצוי בקרבת המעיינות החמים של קיליני, המלון הוא מלון הכל כלול ואחד היחידים באזור של של יוון שהוא כזה, הוא משוייך לרשת גרקהוטל היוונת המנהלת מגוון גדול של מלונות מומלצים ברחבי יוון.

Grecotel Ilia Palms & Aqua Park
באותו אזור של המלון הקודם ומשתמש גם בחוך הים שלו מצוי מלון זה, מעט פחות נוצץ אך עדיין נכנס לרשימת המומלצים שלנו בקיליני כי היצע המלונות הטובים מאד באזור אינו גדול מאד, משפחות עם ילדים מדרגות מלון זה כתמורה טובה.

זקוקים להמלצה נוספת?

השאירו פנייה לצוות השרות של יוון והאיים

זקוקים להמלצה נוספת על מיקום לינה באזור קיליני או בצפון מערב הפלופונז? השאירו פנייה לצוות השרות המקצועי והחינמי של אתר יוון והאיים ונשמח לעזור, מלבד מלונות באפשרותנו גם לעזור לכם בנושא של השכרת רכב, הפלגות ועוד המלצות.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il