האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

לפקו קסטרו Lefokastro

לפוקסטרו Lefokastro

על קו החוף המערבי של פיליון, מהעיר הגדולה וולוס שבפתחו של האי מצפון, ועד טריקרי בדרום, פזורים כפרים קטנים, פשוטים וטובים. לא מתיימרים, לא תיירותיים אך עם תשתית מצויינת לחופשה יוונית שקטה וטובה. אחד הכפרים הללו, פחות או יותר באמצע הדרך בין וולוס לטריקרי הוא לפוקסטרו Lefokastro. הכפר הקטן והמקסים, ממוקם במפרצון קטן שעל מפרץ פאגסטיקוס, עם חוף חולי טובל בירוק. בתים ספורים פזורים על קו החוף, טברנות קטנות ואוטנטיות, חדרי אירוח להשכרה ושקיעות נפלאות. אם אתם אוהבי פשטות ומחפשים את הקטן, האותנטי והמקומי, תמצאו פה את כל מה שצריך לחופשה יוונית נפלאה. הבונוס שמתלווה לזה הוא החצי האי פיליון עצמו שמספק גם הרבה מעבר לבטן גב: טיולים ומסלולי הליכה, קניונינג, קיאקים, כפרים ציוריים, נופים מרהיבים, חופים מצויינים ועוד..
הכפר לפוקסטרו ממוקם רק 34 ק"מ דרומית לעיר וולוס (קו טיסה ישירה צפוי להיכנס לשגרת הטיסות בעונה הקרובה), ו-3 ק"מ דרומית לכפר אפיסוס Afissos, למי שמעוניין בבילוי מעט תוסס יותר בערב (עדיין מדובר בכפר קטן אז אל תצפו למסיבות סטייל מיקונוס).
חדרי האירוח ממוקמים ברובם ממש על קו החוף, כמו בפנטזיה שמלווה את רוב מי שמחפש חופשה ביוון (ושברבים מן המיקומים בפועל זה לא באמת בנמצא). בלפוקסטרו תמצאו את הבית הקטן על הים אך יהיה עליכם להיות זריזים ולשריין הזמנה די זמן מראש כי המבחר מצומצם והביקוש רב.

איך להזמין חופשה בקלות?
להזמנת טיסה לאתונה או לסלוניקי (או לוולוס לכשיהיו כאלה) עברו להזמנת טיסה
הזמינו רכב בשדה התעופה
הזמינו לינה בלפוקסטרו
או
פשוט וקל אף יותר....
פנו לשירות נציג אישי ואנו נדאג להזמנות וגם נעזור בתכנון הטיול בפיליון, נמליץ ונכוון ובקיצור, ניתן שירות אישי.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il