האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » עמוד הקישורים המומלצים של אתר איי יוון הישראלי

עמוד הקישורים המומלצים של אתר איי יוון הישראלי

עמוד הקישורים של אתר איי יוון הישראלי

אתונה athens.co.il
המדריך המקיף בעברית לבירת יוון אתונה, האתר מקבוצת האתרים של אתר איי יוון הישראלי, נוסעים לאתונה?, הביקור באתר athens.co.il הוא בגדר חובה, אפשרות להזמנה ישירה של בתי מלון מומלצים במרכז אתונה וללא עמלות תיווך!

כרטיסי הפלגות לאיי יוון  ferriesingreece.com
אתר הזמנות לכרטיסי הפלגות לכל איי יוון הזמנה קלה ומאובטחת באינטרנט, מומלץ!

הזמנת מונית באתונה  findtaxi.gr  
חברת מוניות אתונאית מומלצת ומצויינת המפעילה שרותי הסעות במוניות ומיניבוסים בתוך אתונה ומאתונה לכל איזורי יוון, ניתן לבצע הזמנה של מונית דרך אתר האינטרנט שלהם, גם ללא צורך בתשלום מראש, מאד מומלץ.

גילי חסקין  gilihaskin.com
מהטיילים וממורי הדרך הישראלים הידועים ביותר ואתר האינטרנט שלו מהמעניינים ביותר, שווה כניסה, קריאה וגם יציאה לאחד הטיולים שלו, גילי כותב : אתר האינטרנט שלי נועד לכם, הטיילים, חובבי הטבע, התרבות והעולם הגדול. באתר תמצאו מגוון מסלולים אליהם אני יוצא כמדריך, קבוצות כבר שנים רבות, מאמרים שכתבתי, ועוד. גלישה מהנה!

visitgreece.gr   visit greece 
אתר האינטרנט של לשכת התיירות היוונית, מכיל מידע מצויין באנגלית על יוון ועל איי יוון, תוכלו לשוטט בכל המחוזות של יוון מהדרום בפלופונס ועד צפון מזרח יוון, אתר מצויין.

מדריך סנטוריני בעברית  santorini.co.il
שרות santorini deluxe service, אנו נרכיב עבורכם חבילת נופש פרטית לאי סנטוריני, החבילה האולטימטיבית כוללת טיסה לאתונה + הפלגה בחדר פרטי דה לוקס באוניה לסנטוריני + מונית מהנמל למלון בוטיק מפואר ברמת 5 כוכבים דה לוקס עם נוף ל cliff של סנטוריני ועוד פינוקים לפי דרישה, כנסו לאתר סנטוריני מקצובת אתר איי יוון הישראלי, או פנו ישירות דרך עמוד צור קשר של אתר איי יוון הישראלי.

!

מעוניינים בקישור מעמוד זה?
צרו איתנו קשר : [email protected]
רק אתרים הקשורים לחופשה, טיול או הזמנות ביוון.
עמוד אינטרנט זה מקבל קרוב ל 150000 מבקרים מדי שנה! 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il