האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

Livanates

Livanates

Livanates היא עיירת חוף נעימה המצוייה על הדרך בין אתונה לחצי האי פיליון או בין אתונה למטאורה [אוטוסטרדה e75] אין בה אמנם אטרקציות מיוחדות אך היא מהווה מקום נח בעיקר להפסקה בדרך בין פיליון לאתונה או בחזרה, ניתן גם להעביר כאן לילה אך אין בליבאנטס הרבה מלונות, אך יש בעיירות הקרובות אליה, בליבאנטס מצוייה אוזריה [טברנה המתמחה בפירות ים ודגים טריים] מעולה העונה לשם faloga המתמחה בפירות ים ודגים וגם בסלטים טריים ומצויינים, פאלוגה מצוייה על הטיילת הראשית של העיירה ממש מול חוף הים והיא בחירה מצויינת אם אתם זקוקים להפסקת התרעננות בדרך בין אתונה לפיליון, אם אתם מחפשים מקום הומה יותר ועם יותר מלונות ניתן גם לעצוב בישוב קמנה וורלה אך שימו לב שקמנה וורלה תיירותית מאד ובעונת התיירות היא עמוסה באלפי תיירים, לבאנטיס בהקבלה רגוע ונינוחה יותר ומתאימה יותר להפסקת התרעננות.

עדכון : שימו לב שמסעדת faloga המומלצת שבעמוד זה נסגרה ותפתח מחדש שוב בינואר במקום חדש וגדוליותר בכפר Skala atalantis המצוי 8 דקות נסיעה מליבאנטס, עדכון מדוייק על המיקום החדש ועוד הפתעות יעודכנו כאן באתר יוון והאיים לקראת חודש ינואר 2021.

אוזריה מעולה, פלוגה פירות ים ממש מסירות הדייגים של העיירה, מאד מומלץ', כנסו לליבאנטס וסעו לכיוון החוף ואז ימינה כמעט עד סוף הכביש, תראו את השילוט Faloga anna costas זה המקום!

מלונות בסביבה הקרובה :

פיסבוס : חדרים נעימים ממש על הים וליד הטיילת והמסעדות של העיירה, מקום נח להעביר בו לילה או שנים בדרך מ.. או ל.. פחות מאתים לחופשה של מש למרות שאפשרי למי שמחפש פשטות אבל שוב הכי טוב רק בשביל לילה אחד להפסקה בדרך, פרטים נוספים והזמנה לחצו כאן

אלנה : מלון חביב ונעים זה אינו מצוי בליבאנטס אלה בארקיסטה כ 4 ק"מ מליבנאטס, גם מיקום נח לעצירה בדרך מאתונה לפיליון או ההיפך, מתאים בעיקר ללילה אחד או שנים לפרטים והזמנה לחצו כאן


לבנטיס אתונה - שעתיים נסיעה.
לבנטיס וולוס [פיליון] - שעתיים וחצי נסיעה.
לבנטיס מטאורה - שלוש שעות נסיעה.

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il