האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טיול בוטיק מאורגן [ הרשמה ] לצפון יוון אוקטובר 2021

טיול מאורגן מיוחד לצפון יוון ההררית

18 עד 25 לאוקטובר 2021
בקבוצה קטנה של עד 20 אנשים

מתבשל טיול הרשמה לצפון יוון ההררית בהובלת סיון זמיר וספירוס הרגלדזאקיס, מיוון והאיים ו-Holidayplan.
הטיול הוא טיול טבע קסום, ללא הליכות קשות ומיועד למי שרוצה להגיע לטייל בצפון יוון בימים הראשונים של השלכת היוונית. מלבד היותו טיול שלכת הוא גם טיול לנקודות היפות ביותר בצפון יוון ההררית וכולל את חבל צומרקה, כפרי זגוריה, מצובו, מטאורה וחצי האי פיליון.
בדרך כלל יוון והאיים לא מוציאים טיולי "הרשמה" אלה רק טיולי בוטיק פרטיים לקבוצת סגורות, אבל השנה בעקבות הביקוש החלטנו לגבש גם טיול הרשמה מיוחד לחודש אוקטובר 2021.

המסלול המתוכנן:

18 לאוקטובר: נצא מנמל התעופה של אתונה לכיוון צומרקה  - חבל ארץ פראי והבתולי של צפון יוון ההררית, מחוז אפירוס. ביום זה נטייל תוך כדי הנסיעה צפונה, ובמהלכו נעצור לתצפית על תעלת קורינטוס, נפליג במפרץ לצד גשר המיתרים ריו אנטריו, נעצור על שפת מפרץ אמברקיקוס ועוד. צפי הגעה לצומרקה מעט אחרי השקיעה, ארוחת ערב בכפר.

19 לאוקטובר: יום טיול בנופים המרהיבים של צפון צומרקה. מסלול הליכה קצר אל מעיינות קויאסה, ביקור במנזר קיפינה ותצפית אגיוס גאורגיוס על נהר הארכטוס והכפרים, בנוסף נגיע לאחד הכפרים המסורתיים והיפים ביותר בצומרקה "מלסורגיס" בהם גם זורמים מים זכים וקרים בכל עונות השנה. לילה נוסף בצומרקה

20 לאוקטובר: ביום זה נצא לחוויה מיוחדת של רפטינג על הר האראכטוס, הנהר שחוצה את חבל צומרקה. חוויית הראפטינג אינה "אתגרית" אך מרגשת ומלווה בנופים של ההרים החובקים את הנהר, במפלים ומעיינות שנשפכים לנהר מכל עבר. במהלך הראפטינג נבקר במפל "קליפקי", אחד המפלים היפים שמימיו נשפכים לבריכת מי טורקיז צלולה בין נקיקי סלע בהר. לאחר הפעילות ניסע צפונה למלון הבא שלנו, מעבר להרים בכפרי זגוריה, Zagorochoria, האיזור המפורסם ביותר של צפון יוון ההררית. לילה בכפר אריסטי

21 לאוקטובר: ביום זה נטייל בפארק הלאומי של ויקוס האוס, נתחיל בתצפית יפה על קניון ויקוס, קניון הסלע הצר העמוק ביותר בעולם, משם לנהר הוידומאטיס שהוא הנהר הצלול ביותר באירופה ובין לבין גם לבקר בגשרים עתיקים ובכפרים פפיגו, מיקרו פפיגו ואריסטי. יום של נסיעות קצרות וביקור בשלל מיקומים מרהיבים בפארק הלאומי של ויקוס האוס, אחד הפארקים השמורים והיפים באירופה.

22 לאוקטובר: יום זה יוקדש לאיזור מרכז ומזרח זגוריה. נבקר בחלקים הדרומיים של קניון ויקוס, בכפרים המיוחדים של האיזור ונגיע גם לכפרים הפחות מוכרים של זגוריה כמו צפלובו, קפסובו ואולי גם הכפר והמפל של איליוחורי.

23 לאוקטובר: נפרדים מזגוריה, נחצה את יוון מצפון מערב למזרח בדרכנו לחצי האי פיליון שבמזרח יוון לחוף הים האיגאי. ניסע דרך המנזרים התלויים של מטאורה, אחד האתרים המפורסמים ביותר של יוון, בערב נשב בטברנה  ונוריד הילוך כדי לשוות קצב לזה של חצי האי פיליון, אחד האיזורים המופלאים והאהובים ביוון.

24 לאוקטובר: נטייל לכפרים ולחופים בחלק הצפון מזרחי של חצי האי פיליון, איזור עשיר בצמחיה ויערות היורדים אל החופים. נבקר בכמה מהמיקומים הקסומים ביותר באיזור, הכפרים פינאקאטס, מילייס, צאגאראדה, נבקר בעץ הדולב הגדול ביותר באירופה ובהתאם למזג האוויר גם באחד החופים הפרועים של החלק המזרחי. לילה אחרון בפיליון

25 לאוקטובר: נתחיל בחזרה לכיוון אתונה, ונעשה זאת בהדרגה וללא לחץ, עם מספר עצירות גם טרם היציאה מחצי האי פיליון וגם לאורך החוף בדרך לאתונה מקביל לאי היווני אוויה. מסיימים באתונה.

.

המחיר:
1350 יורו לאדם בחדר זוגי
1560 יורו לאדם בחדר יחיד

מה כלול במחיר:
ליווי מודרך של המסלול על ידי סיון זמיר ברכב מוביל וספירוס הרגלזאקיס בנהיגה במיניבוס
7 לילות לינה במלונות בוטיק בצומרקה, זגוריה ופיליון
ארוחות בוקר במלונות
ארוחות צהרים קלות במהלך ימי הטיול
ארוחות ערב בטברנה בכפר בליווי יין הבית
מים מינרלים חופשי 

לא כלול במחיר:
טיסות - למגיעים ביום תחילת הטיול, ה-18/10, טיסת הבוקר של Aegean היא הטיסה המתאימה. אידיאלית, למי שיכול מומלץ להגיע יום קודם וללון לילה באתונה כדי לצאת לדרך רעננים ביום למחרת
ארוחות נוספות/ אלכוהול מעבר למפורט לעיל
ראפטינג (העלות היא 45 יורו לאדם)
ביטוח נסיעות אישי
הוצאות אישיות
בדיקת קורונה לפני חזרה ארצה (כל עוד נדרש לפני חזרה ארצה. את הבדיקה נזמין במרוכז למלון - נכון להיום המחיר הוא 60 יורו לאדם)

.

איך נרשמים?
השאירו פנייה במייל [email protected]
או צרו קשר עם קרן בטלפון או WhatsApp במספר: 052-3988861
או צרו קשר עם שרית, בין השעות 09:00 ל-16:00 טלפון: 03-7293945 

או השאירו פנייה בטופס:

* הטיול יצא לפועל במידה ויהיו מינימום של 12 נרשמים


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il