האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

השכרת רכב בלוטראקי

השכרת רכב בלוטראקי

מתכננים חופשה בלוטראקי יוון? מחפשים להשכיר רכב למהלך חופשתכם? עיינו בעמוד זה, פה ריכזנו את המידע הכולל ואת ההמלצות להזמנת רכב בלוטראקי. להזמנה ישירה כעת, לחצו כאן.

חשוב לדעת לפני הזמנת רכב בלוטראקי

מהיכן אוספים רכב כדי לנסוע ללוטראקי?

מאתונה - משדה התעופה או ממרכז העיר. הנסיעה אורכת כשעה ורבע.

בחירת המיקום בנסיעה ללוטראקי

שימו לב כשנוסעים ללוטראקי, וודאו שאתם בכוון הנכון, לוטראקי הוא שם שחוזר על עצמו ביוון והרבה מאד יעדים שיש בהם מעיינות חמים, כוללים את המילה לוטראקי.

מאיזה גיל ניתן להשכיר רכב?

ביוון ניתן להשכיר רכב מגיל 21.

מה מחירי השכרת הרכב?

המחירים משתנים בין העונות וכמובן בין סוגי הרכב. רכב קטן שבקיץ יתחיל בכ-50 יורו ליום, בחורף עשוי לעלות 20 יורו ליום. ההפרשים בין מחירי הקיץ - יולי אוגוסט, לשאר חודשי השנה הוא משמעותי.

מתי להזמין?

אם אתם נוסעים בעונת הקיץ, מומלץ להזמין חודשים רבים מראש, כך תבטיחו לעצמכם את המחירים היותר אטרקטיביים. שימו לב, בהזמנה ישירה בקישור זה, תוכלו להזמין כעת ועם אפשרות ביטול מלא עד 48 שעות לפני.

 

נקודות חשובות לפני הזמנת רכב אונליין

שם המזמין

חייב להיות השם של הנהג, והוא זה שצריך להציג את רישיונות הנהיגה שלו בעת איסוף הרכב. הקפידו על כך.

בחירת היעד

היעד לנוסעים ללוטראקי יהיה לאיסוף הרכב מנמל התעופה של אתונה או ממרכז אתונה. לכן בשורת בחירת היעד עדכנו - אתונה.

תוספות בהזמנת הרכב

לאחר שבחרתם רכב תקבלו אפשרויות לתוספת בתשלום שאינו כלול במחיר הרכב, למשל מושב לתינוק, וביטוח - שחשוב ומומלץ להוסיף, הקפידו לקרוא את המפרט של מה הוא כולל.

אישור הזמנה

בתום ההזמנה תקבלו אישור. חשוב לקרוא את הפרטים בקפידה. במידה ומצאתם טעות, היכנסו לאיזור האישי באתר הזמנת הרכב עם מספר ההזמנה שלכם ותקנו את הטעות.

איסוף והחזרת הרכב

מהיכן לאסוף?

את הרכב תאספו במיקום בו בחרתם בעת ההזמנה - כלומר בנמל התעופה של אתונה או במרכז העיר - ראו באישור ההזמנה התייחסות לגבי נקודת האיסוף.

אילו מסמכים יש להציג?

בעת איסוף הרכב יש להציג את רישיון הנהיגה הישראלי והבינלאומי. מזכירים שההזמנה צריכה להיות על שם הנהג והוא יציג את הרישיונות. בנוסף, תידרשו לכרטיס אשראי בינלאומי בתוקף, עליו תיסגר מסגרת אשראי (הסכום בכפוף להחלטת חברת ההשכרה), והמסגרת תשוחרר כאשר תחזירו את הרכב באופן תקין.

בקרת הרכב

חשוב מאד לבדוק את הרכב בעת קבלתו ובנוכחות נציג חברת ההשכרה. לוודא שמסמן את הפגמים שמצאתם בטופס המסירה. מומלץ מאד גם לצלם את הרכב בנוכחותו ובאופן שרואים בבירור את הפגמים שמצאתם.

דלק

כמות הדלק במיכל שקיבלתם עם איסוף הרכב, זאת הכמות שעליכם להחזיר את הרכב איתה. וודאו גם מה סוג הדלק שהרכב צורך - דיזל או בנזין - והקפידו למלא בהתאם.

החזרה לא במקום האיסוף

במידה ורוצים להחזיר את הרכב לא במקום האיסוף, הקפידו לסמן את המשבצת הזאת שנמצאת בעמוד הראשון מתחת למילוי היעד והתאריכים. החזרה שלא במקום האיסוף כרוכה בתשלום נוסף - גובה התשלום בהתאם למיקום.

פרטי התקשרות

חשוב לרשום לעצמכם טלפון ליצירת קשר עם החברה, במידה ויש תקלה או שאלה שתוכלו לתקשר מולם.

חברות השכרת רכב

חברות השכרת הרכב כוללת רשימה ארוכה כיוון שהאיסוף הוא באתונה והיא הבסיס הגדול ביותר גם בתחום השכרת הרכב, כוללת את כל החברות הבינלאומיות והמקומיות. ראו גם השכרת רכב באתונה.
ממליצים להיעזר במדד שביעות רצון לקוחות מחברות ההשכרה השונות שנמצא בעמוד השכרת רכב באתר יוון והאיים.

טיולים עם הרכב באיזור לוטראקי

אם אתם מתכננים לטייל באיזור לוטארקי, תוכלו לבקר במגוון יעדים לא רחוקים כמו תעלת קורינתוס, מבצר אקרוקורינתוס, העיר נאפליון, אגם Vouliagmenis (לא זה שבאתונה), דרך היין של נמאה ועוד יעדים סמוכים. תוכלו לראות המלצות טיול בפלופונס בעמוד פלופונס באתר יוון והאיים.

תחבורה ציבורית אל ומלוטראקי

אוטובוס ממרכז אתונה - מהתחנה המרכזית Kifisos אל לוטראקי, יוצא כמה פעמים ביום ומשך הנסיעה כשעה ורכב. עלות האוטובוס 8 יורו לאדם. אל התחנה באתונה משדה התעופה רצוי לקחת מונית. בידקו קודם עלויות - יתכן ומשתלם יותר להזמין נהג משדה התעופה של אתונה ישירות ללוטראקי.
לבדיקת לוחות זמני נסיעות חפשו אונליין Athens-Loutraki Bus.

נהיגה באיזור לוטראקי - מידע כללי

הנהיגה ביוון אינה שונה מהנהיגה בישראל. הדרך משדה התעופה של אתונה או מהעיר ברובה על אוטוסטרדה שכוללת גם תחנות תשלום אגרה. רכב שכור יכול לעצור רק בעמדות המאויישות, אין דרך לעשות מנוי כבישי אגרה לרכב שכור. בעמדות המאויישות ניתן לשלם במזומן או באשראי (כן גם כשמדובר ביורו בודדים).
המטיילים מחוץ ללוטראקי יסעו גם בכבישים מפותלים ויש להקפיד על ציות לתמרורי הגבלת מהירות
הנהיגה ביוון בצד שמאל כמו בישראל.
חניה רק במקומות המותרים.

סוגים נוספים של השכרת רכב

השכרת רכב גדול

הרכב הגדול ביותר שניתן להשכיר לנהיגה עצמאית הוא רכב 9 מושבים. מחיר של רכב כזה יתחיל בעונת הקיץ במחיר של 120 יורו ליום, לרכב ידני, לפני תוספת ביטוח. שימו לב בהזמנת רכב של 7 מושבים שבמקרים רבים מדובר ברכב של 5 + 2 מושבים והמשמעות היא ששני מושבים הם על חשבון מקום למטען, כך שאם מתכננים לנסוע 7 או אפילו שישה אנשים ברכב כזה, זה יכול להיות ללא מזוודות בלבד. היצע רכבים גדולים הוא נמוך יחסית, מי שמחפש להזמין רכב גדול לעונת הקיץ יעשה זאת הרבה מראש.

הזמנת רכב עם נהג

להגיע מאתונה ללוטראקי תוכלו גם באמצעות נהג פרטי לכל גודל של קבוצה. כל שצריך לעשות הוא לשלוח מייל אל [email protected] ולפרט באנגלית, תאריך, מספר נוסעים והיעד הדרוש לכם.

שאלות ויצירת קשר

יש לכם שאלה שלא מצאתם לה מענה? מעוניינים בהמלצות לינה בלוטראקי והסביבה? מעוניינים בנהג פרטי אל לוטראקי?
השאירו לנו פניה מפורטת בטופס זה ואנו באתר יוון והאיים נשמח לענות:

מתכננים לטייל או לנפוש ביעדים נוספים ביוון?
ראו גם: השכרת רכב בקלמאטה, השכרת רכב בזאקינתוס


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il