האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » סירוס siros » השכרת רכב בסירוס (הרמופוליס)

השכרת רכב בסירוס (הרמופוליס)

השכרת רכב בסירוס (הרמופוליס)

מתכננים לצאת לחופשה בסירוס? מחפשים להשכיר רכב במהלך חופשתכם באי? קראו בעמוד זה את המידע המלא וההמלצות לפני הזמנת רכב בסירוס. להזמנת רכב כעת לחצו כאן.

חשוב לדעת לפני הזמנת רכב בסירוס

האם צריך רישיון בינלאומי?

כן! יש צורך בהצגת שני הרישיונות - ישראלי ובינלאומי. פשוט וזול להוציא רישיון בינלאומי בחנויות אופטיקה רבות בארץ ובכל סניפי מ.מ.ס.י.

מאיזה גיל ניתן להשכיר רכב?

השכרת רכב ביוון אפשרית מגיל 21.

כמה עולה להשכיר רכב?

המחיר משתנה בהתאם לסוג/גודל הרכב ובהתאם לחודשי השנה. בקיץ, אז הביקוש הרב ביותר, המחיר גם הגבוה ביותר. רכב קטן בקיץ יעלה החל מ-40 יורו ליום, בחורף פחות מ-20 יורו ליום. רכבים גדולים יותר יעלו 50-80 יורו ליום בקיץ. המחירים מתייחסים לרכב ידני ולפני תוספת ביטוח. רכב אוטומט יעלה בדרך כלל כ-10-15 אחוז יותר.

מתי להזמין?

אם אתם מתכננים לנסוע לסירוס בקיץ, מומלץ להזמין רכב כמה חודשים טובים לפני, ואין מוקדם מדי, כיוון שההצעות האטרקטיביות נחטפות. בהזמנה ישירה בקישור זה, תוכלו להזמין כעת ועם אפשרות ביטול מלאה עד 48 שעות לפני. הבטיחו לעצמכם רכב.

האם ניתן להפליג עם הרכב?

לרוב, סוכנויות הרכבים באיים, אינן מאפשרות הוצאת רכב מהאי, ורבות גם אינן מבטחות רכב בהפלגה, אך יש לבדוק נקודתית. חברות מסויימות, כמו הרץ, סיקסט, אויס, באדג'ט, טריפטי, נשיונאל ואנטרפרייס, מאפשרות הרחבת ביטוח להפלגה. את הביטוח הזה ניתן להוסיף רק בעת איסוף הרכב, לא בעת ההזמנה ולא אחרי שאספתם את הרכב. המחיר משתנה בהתאם לסוג הרכב ונע בין 45-70 יורו תוספת. וכאמור לא בכל יעד.

איסוף והחזרת רכב בסירוס

מהיכן לאסוף?

איסוף הרכב באי סירוס הוא בהתאם לבחירתכם בזמן ההזמנה - בנמל הימי או בשדה התעופה של האי. בידקו גם באישור ההזמנה אם יש דגשים מיוחדים לנקודת האיסוף.

מה יש להציג בעת איסוף הרכב?

רישיון נהיגה ישראלי ורישיון נהיגה בינלאומי בתוקף של המזמין/הנהג. בנוסף יש להציג כרטיס אשראי בינלאומי בתוקף, עליו חברת ההשכרה תסגור פיקדון של כמה מאות יורו להבטחת החזרת הרכב בתקינותו.

בקרת הרכב בעת האיסוף

חשוב לבדוק את הרכב מבפנים ומבחוץ ולוודא שנציג חברת ההשכרה מסמן את הפגמים בטופס הייעודי. מומלץ מאד לעשות צילום של הרכב בנוכחות הנציג ובאופן שרואים בבירור את הפגמים.

דלק

יצויין בטופס איסוף הרכב עם כמה דלק קיבלתם אותו, זאת הכמות שאיתה צריך גם להחזיר את הרכב. בידקו גם מה סוג הדלק שהרכב צורך: בנזין או דיזל.

 

נקודות חשובות לפני הזמנה אונליין

שם המזמין

צריך להיות השם של הנהג, הוא זה שידרש להציג את רישיונות הנהיגה שלו בעת איסוף הרכב. הקפידו על כך.

בחירת היעד

בבחירת היעד סירוס, תקבלו תוצאות שכוללות את נמל התעופה של סירוס ואת נמל סירוס (הנמל הימי), אך גם תוצאות באיים סמוכים, לכן חשוב לשים לב ליעד בהצעה הספציפית שאתם בוחרים.

תוספות בהזמנת הרכב

לאחר בחירת הרכב תעלה בתהליך ההזמנה האפשרות לתוספות בתשלום שאינן כלולות במחיר הרכב, למשל מושב לתינוק (כדי להבטיח מושב הזמינו בשלב זה), וביטוח - שחשוב להוסיף ולהקפיד לקרוא מה הוא כולל.

אישור הזמנה

בתום תהליך ההזמנה תקבלו אישור. קיראו את הפרטים בקפידה. אם מצאתם טעות, היכנסו לאיזור האישי באתר הזמנת הרכב עם מספר ההזמנה שלכם ותקנו את הטעות.

חברות השכרת הרכב באי סירוס

חברות הרכב הפעילות באי סירוס הן Avis המדורג גבוה במדד שביעות רצון לקוחות בניקוד של 8.5, והחברות המקומיות AutoUnion, Caldera. את דירוג כל החברות ניתן למצוא בעמוד השכרת רכב של אתר יוון והאיים.

נהיגה בסירוס - מידע כללי

הנהיגה באי סירוס פשוטה, הכבישים נוחים ברובם, ללא עליות דרמטיות או פיתולים רציניים.
בסירוס נוהגים בצד שמאל כמו בארץ, חוקי התנועה זהים: מתן זכות קדימה, תמרורים שיש לציית להם, הקפדה על הגבלת מהירות, הדלקת אורות וכו'.

חניה

בעיר הרמופוליס מוטב לחנות בחניון מסודר באיזור הנמל ולהתנייד בעיר רגלית.

טיולים עם רכב בסירוס

סירוס מקבוצת האיים הקיקלאדיים הוא אי מקסים. באי שוכנת העיר הגדולה ביותר בין האיים הקיקלאדיים, הרמופוליס, היא הנמל אליו מגיעים עם המעבורת, והיא עיר נפלאה. ממנה ניתן לצאת לטייל באי, אל אנו סירוס היפה במעלה הגבעה, אל החופים הפשוטים והטובים באי ואל הכפרים הנוספים. היכנסו לעמוד סירוס באתר יוון והאיים למידע מלא והמלצות באי סירוס.

תחבורה ציבורית באי סירוס

מתחנת האוטובוסים בהרמופוליס יוצאים אוטובוסים לרחבי האי, לפיניקיה, וארי, גלוסה והכפרים שבדרך אליהם. ניתן למצוא לוחות זמנים בחיפוש אונליין Ktel Syros, אך פשוט יותר למצוא בתחנה עצמה וגם ניתן לבקש במקום האירוח את לוחות הזמנים של האוטובוסים (משתנים בין חודשי השנה)

עם אילו איים יש קשרי הפלגה מסירוס?

האי סירוס הוא אי מרכז בקיקלאדיים וכאמור העיר הרמופוליס היא עיר גדולה (ויפה) ומרכזית בקיקלאדיים ולכן קיימים קשרי הפלגה כמובן עם פיראוס וגם עם איים רבים יחסית וביניהם: מיקונוס, אנדרוס, נאקסוס, פארוס, סנטוריני, קיאה, איקריה, אמורגוס, פאטמוס, רודוס, סאמוס ונוספים. יש איים שמדי יום, יש שפעם בשבוע. לבדיקת לוחות זמנים היכנסו לעמוד הפלגות באתר יוון והאיים.

יצירת קשר ושאלות

אם יש לכם שאלות בנוגע לאי סירוס: דרכי הגעה, המלצות לינה, שאלות בנוגע להשכרת רכב, מוזמנים לפרט בתיבה מטה ואנו נשמח לענות:

מתכננים חופשה ביעדים נוספים ביוון?
ראו גם: השכרת רכב בפארוס, השכרת רכב בסנטוריני


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il