האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טיול שורשים ביוון

טיול שורשים ביוון היבשתית ובאיי יוון

אתר איי יוון הישראלי מארגן למשפחות ולבודדים טיולי שורשים ליוון. במהלך ארגון של טיול שורשים ליוון תחילה ניפגש עמכם לפגישת ייעוץ במשרדי אתר איי יוון הישראלי עם זמיר סיון, בעלים והיועץ הראשי של אתר איי יוון, נאפיין את הטיול ואת השאיפות שלכם באשר אליו ונכין תוכנית טיול אותה תוכלו לבצע באופן עצמאי או בעזרת מדריך יווני שלנו שימתין לכם בנמל התעופה של אתונה או סלוניקי, או כל יעד אחד ביוון, ויקח אתכם איתו ע"פ התוכנית שתוגדר בפגישתנו בעקבות שורשי המשפחה, הטיול בתנאים נוחים מאד ובהתאם לגילאי המשתתפים או רצונותיהם.

להלן כתבה שפורסמה באתר themarker על טיול שורשים שלנו ביוון :

לפגוש חברי ילדות בגיל 86

  • לאן: ווריה, יוון
  • מספר משתתפים: 9
  • עלות: 800 יורו לאדם וכ-500 יורו לילד לטיול של 8 ימים. המחיר כולל טיסה, לינה במלונות בוטיק ובבתי מלון 4 כוכבים בערים הגדולות והשכרת מיניוואן לכל המשפחה.
  • מדריך יווני מקצועי מלווה במהלך כל טיול השורשים ביוון מרגע הנחיתה על החזרה הביתה.
  • חברה: greece-islands.co.il

השותפים והצוות שלנו לטיולי שורשים ביוון :

חברת alpinezone היוונית מפעילה מגוון של מדריכים מנוסים איתם אנו מארגנים את טיולי השורשים שלנו ביוון, הם שולחים את המדריכים המנוסים ואת כלי הרכב ואת כל שרותי הקרקע לטיולי השורשים ממרכז יוון וצפונה [סלוניקי, ווריה, יואנינה, אלכסנדרופולי, קסטוריה ועוד].

חברת ard athens מפעילה מגוון מדריכים מנוסים מאד וכלי רכב נוחים מסוג מרצדס, גם מוניות נוחות להתניידות וגם רכבי van או מיניבוס. עם חברת ard אנו מבצעים את טיולי השורשים באיזור אתונה ודרומה, כולל [ פיראוס, הפלופונז, זקינטוס, קפלוניה, ואיזורים נוספים בדרום ומרכז יוון]. החברה בבעלות ספירוס צ'רגלקיס המוכר מאד להרבה ישראלים שעשו טיולים מודרכים באתונה דרך אתר אתונה הישראלי, ספירוס הוא ידיד ישראל אמיתי ואוהב מאד ובאופן אישי את נושא טיולי השורשים באיזור אתונה, הוא מדריך מקצועי במקצועו ומכיר את אתונה ובכלל את יוון על בורייה.

לוסי עמנואלס, נולדה וגדלה ביוון משפחתה יהודית והיא מתגוררת באתונה, היא מלווה חלק מהקבוצות שמבצעות את טיולי השורשים איתנו באתונה [מתלווה לרכב של ard] כמלווה דוברת עברית המכירה את אתונה היטב ואת הקהילה היהודית ביוון ובאתונה בפרט, הקשרים של לוסי, החברותיות שלה והיכולת שלה לדבר אנגלית, עברית ויוונית ברמת שפת אם הופכים למטיילים שלנו את הטיול לקל ומהנה הרבה יותר.

לתאום וברור בנושא טיולי שורשים ביוון : [email protected]

 

תגיות : טיול שורשים ליוון ראו גם חלקידיקי - כפרי זגוריה - צומרקה - האולימפוס

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il