האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

דרום פיליון

דרום פיליון

חצי האי פיליון הוא איזור שניתן לחקור ולטייל בו במשך ימים רבים, אולי אפילו שבועות או חודשים, רוב המטיילים של השנים האחרונות מטיילים בחלק הצפון מזרחי של פיליון [החלק המפורסם ביותר] וגם במערב פיליון ואילו החלק הדרומי של חצי האי פיליון מעט נדחק מתוכנית הטיול הרגילה של המטיילים בחצי האי פיליון, למרות שזרם דק של מטיילים בהחלט מגיעים לכאן והם בהחלט מרוויחים יום של של טיול יום באווירה קסומה, מיוחדת ושונה, אזור הדרום פחות מיושב וכולל בתוכלו גם כמה חופים ומפרצים בתוליים ושקטים, כמה כפרים יפים גם בהרים וגם לאורך החופים, כאשר הכפר המפורסם ביותר בחלק הדרומי עונה לשם Agia kiriaki והוא מצוי ממש בקצה הדרומי ביותר של חצי האי פיליון, מדובר בכפר דייגים אוטנתי, עם בתים בשלל צבעים, סירות דייגים, ואנשים שלווים וחביבים, בהחלט מקום מקסים לבוא לשוטט בסמטאות הכפר ולשבת באחת הטברנות שלצד הנמל.


איזור החוף המערבי, מלינה, אפיסוס, קלה נרה.

הגעה : באופן כללי נח יותר להגיע לחלק הדרומי של פיליון מהחלק המערבי, תחילה יש להגיע לכפר הגדול על ההר ארגלסטי argalasti ומשם להדרים לכיוון הרצוי לכם בדרום פיליון, דרך Melina ורצועת החוף הדרום מערבית, גם המגיעים לדרום פיליון מהחלק המזרחי של פיליון יגיעו תחילה לכפר ארגלסטי אם כי תלוי מהיכן בפיליון לרוב יעשו דרך ארוכה יותר. הגעה מסקיאטוס ולסקיאטוס : בנוסף שימו לב שניתן להיע לדרום פיליון גם מהאי סקיאטוס, נמל kaegeorgis בדרום פיליון מקשר עם סירות מונית בין האי סקיאטוס לבין חצי האי פיליון ולהיפך, משך השייט כ 20 דקות. בנוסף בכדי להגיע לאיון הקטן Paleo trikeri המצוי בחלק הדרומי ביותר של צי האי פיליון תזדקקו לקחת סירת מונית מהכפר alogoporos באיון הקטן יש שלל טברנות, סירות דייגים וכנסיה יפה, משך השייט 4 דקות.

המלצה ליום טיול בדרום פיליון : שלבו ביקור בכפר הדייגים אגיה קיריאקי, שלבו גם שייט בסירת מונית לפלאו טריקרי ותנו גחה לאחד החופים הפראיים של פיליון העונה לשם potistika שימו לב שלאר ודש אוקטובר כאשר השמש שוקעת מוקדם יותר רצוי לוותר על אחד הספוטים בכדי לא להגיע לשעת חושך בפיליון בנהיגה חזרה ליעד הבסיס שלכם.


כפר הדייגים הקסום אגיה קיריאקי בחלק הדרומי ביותר של פיליון.

הכפר קטגאורגיס, מכאן גם ניתן לקחת סירת מונית לאי סקיאטוס.
ראו גם את הכפר לירי   

סיורי יום מודרכים בעברית בחצי האי פיליון

הצטרפו לסיון זמיר ליום סיור מדליק לפינות הקסומות של פיליון

    
לבדיקת זמינות ותאום השאירו פנייה בנושא יום טיול מודרך בחצי האי פיליון בשרות הלקוחות שלנו ונשלח לכם הצעה. ניתן גם לתאם יום סיור נדל"ן, להכרות עם חצי האי פיליון.
למידע נוסף »

מסלול מוכן למטיילים בחצי האי פיליון

ריכשו את המסלול המודולרי לפיליון לטיול בפיליון ברזולוציה גבוה

    
המסלול המודולרי של פיליון הוא מסלול כתוב ברמת פירוט גבוה שיספק לכם שלל המלצות ממוקמות גם לחלוקת זמנים וגם הוראות הגעה לספוטים הכי מרהיבים בחצי האי פיליון, המסלול המודלרי של פיליון מוצע כעת במי הרצה עד סוף השנה.
למידע נוסף ורכישה ב 550 ש"ח

Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il