האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

הטיולים המיוחדים שלנו

הטיולים המיוחדים שלנו

אתר יוון והאיים הישראלי מפעיל סניפים גם באתונה וגם בצפון יוון. נשמח לארח אתכם באחד הטיולים המיוחדים שלנו ביוון, צוות המדריכים שלנו ביוון כולל מדריכים יווניים מקצועיים דוברי אנגלית ויוונית וכן מדריכים מקצועיים שהוכשרו להדרכה ביוון בעברית, ראו בעמוד זה את האפשרויות וצרו איתנו קשר, התחילו איתנו את זמן האיכות שלכם ביוון.


שלושה ימי טיול מסלוניקי לכפרי זגוריה.  [מדריך  / נהג באנגלית]
שלושה ימי טיול לכפרי זגוריה מסלוניקי היא אופציה נהדרת להתעמק בכל הטוב שיש לכפרי זגוריה להציע, בנוסף ליום הטיול המלא בכפרי זגוריה, נקח אתכם גם לראפטינג מרענן על נהר הוידומאטיס, כולל ביקור בקלידוניה ובגשר על נהר האוס ליד העיירה קוניצה בגבול הצפוני של יוון עם אלבניה, בנוסף תקבלו טעימה מדרום זגורי באיזור הכפר קיפי ותטיילו על הגשרים העתיקים של מחוז קיפי מעט נחלי האיזור, טיול זה כולל לינה במלונות מעולים בכפרי זגוריה, 3 ארוחות ביום והסעה הלוך חזור מסלוניקי. מתאים לקבוצות של החל מארבעה אנשים.
חמישה ימי טיול מאתונה לכפרי זגוריה [מדריך  / נהג בעברית]
מאתונה לצומרקה וכפרי זגוריה, כולל את האתרים המרתקים ביותר: קניון ויקוס, גבי המים של רוגובו, נהר הוידומאטיס, הכפרים פפיגו, מיקרו פפיגו, אריסטי, דילופו, צפלובו ועוד, הטיול כולל לינה של שני לילות בצומרקה ושני לילות בזגוריה במלונות מעולים על בסיס ארוחת בוקר. בדרך לכפרי זגוריה תבקרו גם בתעלת קורינטוס, גשר ריו אינטריו, מפרץ אבמרקיקוס, ארטה ובקיצור, חמישה ימים של תענוג יווני בצפון יוון. מתאים לקבוצות של החל מארבעה אנשים.
8 ימים 7 לילות מאתונה או מסלוניקי לכפרי זגוריה, צומרקה, מטאורה וחצי האי פיליון
טיול הדגל שלנו לצפון יוון מאתונה או מסלוניקי, עם מדריך באנגלית או עברית, שבנוסף למפורט לעיר כוללת גם את חצי האי פיליון - פנינה מקסימה של יוון ובדרך כוללת עצירה במיקומים מקסימים כמו קורינטוס, דיאקופטו, אמפילוכיה, גשר ארטה למגיעים מאתונה או מפלי אדסה, מעיינות פוזאר ושמורת האולימפוס למגיעים מסלוניקי. החל מ-4 אנשים והילך.ציינו בטופס הכחול בפנייתכם את התאריכים, את נמל הנחיתה ונמל ההמראה ומספר המשתתפים ונחזור אליכם עם הצעה:

 
Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il