האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טיול סוכות מיוחד לצפון יוון

טיול סוכות מיוחד לצפון יוון ההררית

ביוטל מאורגן בוטיק, הוא הטיול המאורגן ברמה הגבוהה ביותר, נוסעים במיניבוס מרווח של 14 מקומות, לא תלויים באילוצים של קבוצה בת 50 איש, את הטיול המיוחד שלנו מדריכים המדריכים הנחשבים לטובים ביותר ביוון בשנים האחרונות והמחיר כולל כמעט הכל לרבות : טיסה, מיניבוס, דלק, מיסי כביש, מלונות ברמה טובה מאד, ארוחות בוקר וארוחות ערב בטברנות מומלצות, גם המסלול שלנו בטיולי הבוטיק הוא מסלול מרהיב שכולל בתוכו כמה מהספוטים המרהיבים ביותר בצפון יוון ההררית!

עלות הטיול כולל טיסה : 1390 Euro לאדם בחדר זוגי.
כולל : הדרכה בעברית.

יום 1  : אתונה - מטאורה

נצא מאתונה לכיוון צפון על האוטוסטרדה הראשית אתונה סלוניקי ונצא מהאוטוסטרדה סביב העיר לאמיה, פנימה לתוך מערב מחוז תסליה היווני בוא מצוי אחד מפלאי תבל המנזרים התלויים של מטאורה, נכנס לאחד המנזרים ונצפה על המנזרים התלויים של מטאורה ממגון תצפיות מרהיבות, מאחר וחלק ממכם אולי הגעתם בטיסת בוקר ולא ישנתם בלילה, זה יהיה יום יחסית קצר, נעביר את הלילה במלון בדרגת תיירות טובה בקלמבקה הצמודה למנזרים התלויים ונצא בבוקר הבא צפונה לכיוון הכפר המפורסם מצובו ובהמשך לכפרי זגוריה.

יום 2 :  מטאורה - מצובו - כפרי זגוריה [ מרכז זגוריה ]

נצא ממטאורה על כביש אי 92 המפורסם שמטפס על רכס הרי הפינדוס של יוון מכיוון מזרח למערב ונעשה עצירה בכפר הוולאכי המפורסם מצובו, אחרי הביקור במצובו נחתוך את מרכז רכס הרי הפינדוס בכביש המפורסם אגנטיה הכולל מעבר במנהרות וגשרים מעל ערוצי נחלים נכנס לכפרי זגוריה מאיזור מרכז זגוריה ונגיע ל שתי תצפיות מרהיבות על קניון הסלע הצר העמוק ביותר בעולם הרי הוא קניון ויקוס, אם יוותר לנו זמן ניסע לבקר באחד הגשרים המפורסמים ביותר בזגוריה, גשר קוקוריס הסמוך לכפר קיפי במזרח זגוריה.

יום 3:  כפרי זגוריה [ מערב זגוריה ]

ביום זה נטייל באחד האיזורים המרהיבים ביותר ביוון, נתחיל את היום בכפר הידוע ויקוס המצוי מעל הערוץ הצפון מערבי של קניון ויקוס ונתצפת על מעיינות נהר הוידומאטיס, לאר מכן נרד לנהר הוידומאטיס עצמו ונטבול במימיו הצלולים [ הצלולים ביותר באירופה ] מכאן נעלה בכביש הנח על לכפר פפיגו ולכפר מיקרו פפיגו ובינהם נבקר בגבי המים של רוגובו, אחד מפלאי הטבע המרהיבים של צפון יוון ההררית, נסיים את היום בערב בוזוקי יווני בכפר אריסטי.

יום 4: כפרי זגוריה - צומרקה [ צפון מזרח צומרקה ]

נצא מכפרי זגוריה דרומה לאיזור שנחשב למרתק והמיוחד ביותר בצפון יוון ההררית, צומרקהֱ! נכנס לצומרקה מאיזור הצפון ונבקר בכפרים המרהיבים קאלאריטס וסיראקו וגם במעיינות המים של קויאסה ובמנזר קיפינה בנוי על צלע ההר מעל הנהר השוצף, משם נמשיך ללינה בכפר פרמנטה למרגלות הר סטרוגולה המקביל לרכס צומרקה העצום.

יום 5 :  צומרקה [ מרכז צומרקה ]

ביום זה נצא לטיול במרכ צומרקה לאורך נהר האראכטוס [ הנהר השוצף ביותר ביוון ] מי ממכם שירצה לעשות ראפטינג על הנהר אנו נאפשר זאת, בזמן ששאר הקבוצה ימשיכו את הטיול במרכז צומרקה, לאחר הראפטינג ניסע למפלים המפורסמים של קטראקטיס וגם לכפר קטאראקטיס עצמו, נסיים את הערב בחוויה יוונית באחד הכפרים המפורסמים של צומרקה.

יום 6 :  צומרקה - אגם קרמסטון -  קרפניסי.

ביום זה צפוייה לנו נסיעה הררית מרתקת לכיוון מחוז אבריטניה ולעיירה האלפינית קרפניסי, בדרך לקרפניסי נעבור באדם הגדול ביותר ביוון אגם קרמסטון, עם הגעתנו לקרפניסי ניסע לבקר במנזר פרוסוס המצוי במיקום נדיר ביופיו וגם נבקר בכפרים מגלו ומיקרו חוריו מהכפרים המפורסמים ביותר של מחוז אבריטניה.

יום 7:  קרפניסי - דלפי - אתונה.

נצא מקרפניסי וניסע לדלפי העתיקה, אחד האתרים ההיסטורים החושבים ביותר  ביוון, המצוי גם במיקום מרהיב ביופיו וצופה על המפרץ הקורינטי ועל הרי צפון הפלופונז מרחוק, נבקר באתר הארכיאולוגי, ומשם נתקדם אט אט לכיוון אתונה לקראת סיום הטיול שלנו ביוון, לקוחות שטיסתם לישראל לא ביום זה, אנו נקפיץ אותם למלון שלהם באתונה, אחרים יוסעו ע"פ טיסתם לנמל התעופה.

 עוד פרטים והרשמה, השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

מחיר :  1390 יורו [ כולל טיסות ] .
מקדמה : 100 יורו להבטחת מקום על הטיול.

ראו גם כתבות על סיכומי טיול של קבוצות שיצאו איתנו בעבר : קבוצת מאירה - קבוצת ריקי  - קבוצת בני -  קבוצת אווה פלור


מקבוצת איי יוון.

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il