Greece and the islands- אתר יוון והאיים
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

סיבוטה, החוף המערבי של מחוז אפירוס!

 להשכרת רכב ביוון לחצו כאןSyvota היא כיום עיירת נופש עם חופי ים מקסימים והרבה אווירה לצד חוף הים בחלק המערבי של חבל אפירוס היווני [ שעה וחצי נסיעה מכפרי זגוריה ] יודעי דבר אומרים שכמה מהחופים הבאמת הכי טובים שיש ביוון מצויים בסיבוטה וסביבתה. ואכן יש כאן באמת חופים מרהיבים, טברנות טובות, ברים והרבה אווירה בעיקר בקיץ, אז מגיעים לסיבוטה יוונים רבים בעיקר מחבל אפירוס אבל גם מסלוניקי, לאמיה ואפילו מאתונה. נמלי התעופה הקרובים ביותר לסיבוטה הם אלה של יואנינה ופרבדזה, אלא שרוב היוונים שמגיעים לסיבוטה, אם אם הם באים מרחוק [אתונה] מעדיפים פשוט להתניע את הרכב ולנסוע, הנסיעה מקסימה גם אם היא ארוכה, עוצרים פה ושם עד סיבוטה, בדרך לחופשה השנתית או סתם לסופ"ש של חוף ים ואווירה שמחה. ראו 21 מקומות לינה כולל כמה וילות מעולות בסיבוטה הניתנות להזמנה עצמאית באינטרנט : לחצו כאן שימו לב שעל הדרך לסיבוטה תוכלו לשלב את חבל צומרקה או את המנזרים התלויים של מטאורה כיעדים לביקר בהלוך או בחזור. אם תזדקקו לעזרה בהרכבת מסלול טיול ביוון עיברו למחלקה המקצועית שלנו לתאום ייעוץ טיולים ביוון.

karvounovillas

וילה פרטית ברמה גבוה, עם בריכה וחוף ים פרטי, שווה!

    
מתחת מדליק ויוקרתי עם 4 וילות פרטיות הכוללות בריכה צמודה כל אחת וחוף ים פרטי במיקום מרהיב בסיבוטה, יעד הנופש הפופולרי ביותר במערב מחוז אפירוס על הים היוני, כולל אפשרות להשכרת יאכטה צמודה.
למידע נוסף »

איזור סיבוטה מתאפיין בשילוב מקסים של ירוק עם כחול, האיזור מיוער למדי ומאפשר גם מסלולי הליכה רבים בתוואי הררי. העצים מגיעים ממש עד חופי הים המעולים של האיזור, גם עיירת התיירות פארגה מצוייה במרחק נסיעה קצר מסיבוטה, כך שאם לא מצאתם מלון פנוי ביולי אוגוסט, פארגה היא גם אופציה נהדרת לחופשה באותו הסגנון, אם כי סיבוטה מעט פחות הומה מפארגה.

חופים : אחד החופים השווים ביוון וגם המיוחדים שבהם מצוי מרק נסיעה קצר מאד מסיבוטה ועונה לשם בלה וראקה

sivota  seascape 

וילה על חוף הים בסיבוטה [ מערב אפירוס ] 
    
על חוף אגיה פרסקבי, אחד החופים המרהיבים ביוון יושב קומפלקס הוילות הזה הכולל גם בריכות פרטיות וגם חוף ים פרטי, ספוט מדהים לחופשה בחוף המערבי של מחוז אפירוס.
בנוסף הכפר סיבוטה מצוי 3 ק"מ מהקומפלס, ראוי קישורי הזמנה מצורפים.
למידע נוסף »להזמנה »

   

זקוקים לעזרה בהרכבת חופשה בחוף המערבי של אפירוס?

שיקלו להשתמש בשרות המקצועי של יוון והאיים פלוס להרכבת חופשה ביוון

    
כמובן שיש באפשרותכם ליצור קשר עם המוקד החינמי של יוון והאיים לעזרה והמלצות, אבל אם אתם רוצים שנציג נופש מקצועי שלנו יתכנן וירכיב לכם את כל החופשה, ניתן להשתמש עם שרות יוון והאיים פלוס של אתר יוון והאיים, שרות בתשלום אבל עם פלוס גדול לחופשה שלכם ביוון.
למידע נוסף והרשמה »עם רכב מאתונה לסיבוטה : 465 ק"מ.
עם רכב מסלוניקי לסיבוטה : 346 ק"מ.

היסטוריה : הקרב על סיבוטה התקיים ב 433 לפני הספירה בין צי הים של קורפו [kyrkira] בתמיכה של אתונה לבין צי הים של קורינטוס [ Σύβοτα, Sybota ] הקרב הרווי בדם הסתיים ככל הידוע ללא הכרעה ברורה, עם זאת ההתערבות של אתונה בקרב הייתה אחד הגורמים בשלב מאוחר יותר למלחמה הפלופונזית שהתקיימה בתאריכים 404 עד 431 לפני הספירה, אחת המלחמות הארוכות ביותר בהיסטוריה של יוון.


בתמונה, פארגה.

 
לא חייבים טיסה לאתונה או סלוניקי ונסיעה ארוכה להגיע לאיזור זה של יוון, ניתן לקחת טיסה לקורפו [בעונה] ואז לקחת הפלגה קצרה מקורפו לאיגומיניצה, ומאיגומיניצה לאיזור זה מדובר על כ 35 דקות נסיעה בלבד, משך ההפלגה מקורפו לאיגומיניצה כשעה, לברור לוחות זמני הפלגות ראו תפריט עליון כאן באתר ובחרו את לשונית כרטיסים להפלגות, להשכרת רכב באיגומיניצה ראו את כפתור השכרת רכב ביוון או לחצו כאן

אם אתם כבר באיזור ייתכן ותרצו להגיע לאיזור כפרי זגוריה כשעה וחצי נסיעה מסיבוטה או פארגה ולבקר גם בנהר הוידומאטיס וגם בקניון ויקוס קניון הסלע העמוק ביותר בעולם המצוי באיזור כפרי זגוריה שבצפון מערב חבל אפירוס, צמוד לגבול עם אלבניה. [בתמונה voidomatis] כך ניתן ע"י הזמנת טיסה לקורפו, לשלב גם את החוף המערבי של איזור אפירוס וגם את האיזור הפרטי והעשיר בטבע שופע של כפרי זגוריה.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il