האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טרקים ביוון

טרקים ביוון, הרי הפינדוס, זגוריה, פיליון והאולימפוס

חברה מומלצת לטרקים והליכה ביוון.בעלים ואיש קשר : Achilles Papaefthimiou
משרדי החברה : ioanina [כולל סניף בנהר הארכטוס]
פעילות : כפרי זגוריה וחבל אפירוס
דואר אלקטרוני ליצירת קשר :
[email protected]
טלפון ליצירת קשר : 30-6974659999
אתר אינטרנט :
http://www.alpinezone.gr
פייסבוק : https://www.facebook.com/alpinezone.gr
מילת הקסם : הגענו דרך אתר איי יוון בישראל..
 
ראו גם את עמוד: טרקים ומסלולי הליכה ביוון  להזמנה של טרקים ומסלולי הליכה בכפרי זגוריה 
 
אזהרה: נסו להמנע ממדריכים יווניים מפוקפקים המנצלים את המשבר הכלכלי של יוון לעשות מעט כסף מהצד, לאחרונה יותר ויותר ישראלים מתחום הטיולים ליוון עובדים עם מדריכים יווניים, או בלתי מוכרים על ידי האיגוד המקצועי של המדריכים ביוון או כאלה שלתת להם את כספכם זה כמו לשים את כספכם על קרן הצבי, אם אתה זקוקים למידע אודות מדריכי טרקים מקצועיים ביוון, ניתן ליצור קשר עם ההנהלה של אתר איי יוון הישראלי : [email protected] נשמח לעזור ולהמליץ לכם על מדריכי הטרקים המומלצים והאמינים ביותר ביוון ועל מדריכי הטיולים הפרטיים המומלצים והמקצועיים ביותר של יוון, רווח כפול שלכם גם בעלויות וגם במקצועיות המדריכים.
 
 
 
הפילוסופיה שלנו
הבסיס לפעילות של אתר איי יוון הישראלי בשיתוף המתמחה בטיולי טרקים ביוון ולא סתם ביוון אלה במקומות הכי מרהיבים ביוון. טמון ברעיון להראות את פניה האותנטיים של יוון, את המקומות אשר תמיד נחבאים בלב האנשים שיש להם את ההזדמנות להתרגש מהמותרות שהטבע ביוון מציע להם בכל פעם מחדש. אנחנו מספקים חוויות טרקים ביוון לאלה אשר מעוניינים לתור עמנו את הפינות הנסתרות של יוון, לנשום את האוויר הטהור השמור למעיזים, לטעום מהמטבח היווני המיוחד במקומות הכי אותנטיים.

Giorgos Poulopoulos מדריך טרקים ידוע מאד ביוון ואחד מאלה שלקוחות מכל העולם עומדים אצלו בתור על מנת לבצע איתו טרק ביוון, במיוחד טרקים באיזור זגוריה וקניון ויקוס שבצפון יוון, בפועל Giorgos Poulopoulos יאסוף אתכם מנמל התעופה של אתונה או סלוניקי ואיתו תסעו עד מיקום תחילת הטרק,  כך במשך כל שעות היום תלכו עם תנאסיס במקומות מרהיבים ומרתקים ואת הלילה תלונו באחד הכפרים בזגוריה איהם הגיע כבר הציוד שלכם מספר שעות קודם לכן, בערב תשבו לאכול מהמטבח היווני המעולה המאפיין את צפון יוון ולמחרת בבוקר תצאו ליום הנוסף בטרק וכל האלה במשך 8 ימים ו 7 לילות, בסיום מסלול הטרק יחזיר אתכם איליאס פטרונאס לנמל התעופה או לכל יעד אחר ביוון בוא תחפצו, להזמנה של טרקים ביוון צרו איתנוק שר טלפונית או במייל ואנו נבדוק עם איליאס פטרונאס פנוי עבורכם בתאריכים הנוחים לכם, או תנו לנו לבחור עבורכם את התאריכים בהם איליאס פנוי, המייל שלנו [email protected] 

לגלות את יוון
יוון היא מדינה גדולה המציעה מגוון רחב של נופים, הרים נישאים, צוקים ומדרונות, חופים חוליים ורכים ועירוב משכר של מציאות ומיתולוגיה. כל זה סיבה טובה לבא ולקחת חלק בפעילות המהנה והמתגמלת, ההופכת את  יוון ליעד לחופשה אידיאלית במיוחד לאלה בעלי המזג ההרפתקני או המעדיפים חופשה פעילה טיולי טרקים ביוון המוצעים הם האמצעי הטוב ביותר ליצירת קשר עם הטבע. נשימות עמוקות הממלאות את הריאות חמצן, נופים, יערות, נהרות,  הרים, אגמים, קניונים, פרחי בר, המים צלולים ויופי בל יתואר, כך שהכל מוביל לאותה מסקנה: אם גן עדן הוא מקום על פני כדור הארץ, הוא לבטח מתחיל איפשהו ביוון, אתר איי יוון הישראלי בשיתוף איליאס פטרונאס שמחים להיות מסוגלים לספק לכם טיולי טרקים ביוון במגוון אזורים בכל רחבי יוון. עיון באתר שלנו יפרוש בפניכם את כל הפרטים. ואתם, אל תהססו לפנות אלינו אם דרוש לכם מידע נוסף אודות החוויות הייחודיות שלנו.

מסלול טרקים ביוון
הר פיליון - ארץ הקנטאורים ההר המכוסה צמחייה שופעת עם פרדסים ומטעי זיתים ושולט על הנוף. לפסוע דרך היערות אל הסמטאות המרוצפות  אבן המאפיינם את 24 הכפרים של הר פליון. באזורי החוף נגלה חופי ים מבודדים עם ספקטרום רחב של צבעים, חופים חוליים וכפרי הדייגים ציוריים. שילוב מושלם ונפלא של הליכה ושחייה.

 
כפרי זגוריה – קניון וויקוס – אגם הדרקון Zagoria היא חלק מסיבי מרכס הרי הפינדוס Pindos. לכפרים של Zagoria  יש יופי בלתי רגיל והם מפורסמים  בכפרים המסורתיים הבנויים מאבן מקומית, בשבילי הרועים המרוצפים. האזור תחום בין הר  Mitsikeli ונהר Aoos. ונמצא בו ערוץ הוויקוס  Vikos העמוק ביותר בעולם (ספר השיאים של גינס 1997). בנהר זורמים המים הצלולים ביותר לשתייה באירופה. ועל ההר למעלהברכס האסטרקה Astraka בגובה 2000 מ''  לעצור ללון בבקתה (רפיוג'') ולגלות נוף נפלא הנגלה מלמעלה.  שחיה באגם הדרקון יהווה חוויה בלתי נשכחת  למבקר למשך שנים רבות, משך טרק זה ביוון 8 ימים.

 
פסגות הפינדוס ושמורות טבע  השרשרת של הרי Pindos מציעה נוף ייחודי ביוון. שילוב מרהיב של טרקים על שבילים מרוצפי האבן, גשרי האבן העתיקים, טיפוס במסלולים שיובילו ראש Smolikas בגובה של 2637 מטר (הפסגה השנייה בגובהה ביוון). אנו מגלים את יופיו של הטבע על ידי הליכה בתוך הפארק הלאומי של Valia Kalnta, ארץ הדובים החומים במערב יוון מצפון. טיפוס על פסגת Flegga, הצופה על האגם יהווה סיום נאות לשבוע מרתק.

מנזרי מטאורה והר האולימפוס ההתיישבות הנזירית במטאורה החלה סביב המאה 8 לספירה המנזרים בנויים בקצות המצוקים  הקשיחים ובימים עברו היו הנזירים עולים אליהם באמצעות חבל, סולם חבלים או נטו ללא עזרה. כיום, רק 6 מתוך 22 המנזרים מיושבים ויכולים לקבל מבקרים. עם שילוב של טרקים  והמראות המדהימים,  מטאורה תמשיך להוות בפני המבקר חוויה גדולה ולא משנה כמה פעמים יבקר שם. ביקור בכנסייה הביזנטית העתיקה מאוד ב-Kalambaka יגמול למבקר על הבחירה שלו. הר האולימפוס עטור צמרות עצי המחט הרבים ביערות שעליו, ממוקם על  קו הגבול הגיאוגרפי בין תסליה ומקדוניה, והוא ההר הגבוה ביותר ביוון כאשר קצהו העליון נמצא  בגובה של 2917 מטרים. על פי המיתולוגיה היוונית האולימפוס הוא מקום מגוריהם של שנים עשר האלים העתיקים.


 

 

Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il