האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טריקלה Trikala

עיר מחוז מעניינת בת 50,000 תושבים. טריקלה שוכנת בדרך מלריסה לקלאמבאקה ולמנזרים התלויים של מטאורה. אופציה אחרת של הגעה לעיר טריקלה היא להגיע אל העיר דרך למיה Lamia ועיירת המחוז החקלאית קרדיצה Karditsa. אגב מלמיה עצמה ישנה יציאה לדרך הנופית המרתקת אל קפריניסי אבל זה לסיפור בכתבה אחרת. נחזור לטריקלה, עיר יפה שבה עובר הנחל Litheos, העובר גם בלריסה, בדרכו אל הים האגאי.
ישראלים רבים מכירים את העיר טריקלה אך לא רבים נשארו ללון או לבקר בטריקלה, טריקלה מצוייה על הדרך בין כפרי זגוריה וצומרקה לחצי האי פיליון [לאחר מטאורה]. גם המגיעים מחצי האי פיליון לכיוון מטאורה או מסלוניקי לכיוון מטאורה לרוב יחלפו על פני העיר טריקלה. טריקלה שביום נראת כמו עיר די מנומנמת, מתגלה כעיר עם חיי לילה תוססים. סביב כיכר העיר מצויות עשרות מסעדות, ברים, פאבים, בתי קפה והעיר הופכת למסיבה אחת גדולה כמעט מדי לילה, כך שאם יש לכם צורך להעביר לילה באיזור, זה לא סוף העולם וסיכוי שלכם להנות מהעיר טריקלה הוא גדול, ויותר מכך, תיירים מכל העולם בוחרים לטייל ביום במטאורה אבל את הלילה לעשות בעיר טריקלה המצוייה רק 20 דקות נסיעה ממטאורה, וזאת בשל האטרקטיביות של עיר זו.
להזמנת מלון בעיר טריקלה באינטרנט ישירות וללא עמלות הזמנה לחצו כאן


Ananti Resort
מלון מצויין בטריקלה!
 
אנאנטי הוא אחד המלונות המומלצים ביותר באיזור זה של יוון ומתאים גם לאנשים שבדרך למנזרים התלויים במטאורה, מבסיס מצויין לטיול בטריקלה, אגרפה והמנזרים התלויים.

לאתר המלון »

להזמנה ב booking.com »

טברנה מומלצת בטריקלה: TO XANI
נמצאת על הכביש הראשי, רחוב Pilis (Πύλης) 2.

מסעדה יפיפיה עם אוסף בקבוקי יין מרשים במיוחד המעטר את קירותיה, עשרות מנות משובחות. מומלץ! טרי וטעי

ם

אפשר להדרים מטריקלה גם לקרדיצה ולצאת משם לאגם Tavaropos. קרדיצה עצמה מציעה שווקים של תוצרת חקלאית אך אינה עיר מרשימה במיוחד. וכן להדרים עוד עד למעינות החמים  ב-Samokovo  הנמצאים בקניון. בעיר עצמה בתי מלון וחדרים להשכרה, מסעדות ואף השכרת רכב (רח ליבידיס 45), מכאן יוצא אוטובוס לאתונה כמה פעמים ביום, וכל כל שעה לקאלאמבקה. נסיעה באזור היא נסיעה בחבל תסאליה, באזור מישורי בבקעה גדולה שאין הרבה כמוה ביוון. לאוהבי מוזיקה יוונית ובמיוחד רבטיקו, אולי יהיה מעניין לדעת שכאן נולד ואסיליס ציצאניס הגדול. שווה להקדיש לעיר כמה שעות ואולי אף לעשות לילה בדרך לאתרים האחרים. אפשרות נוספת ומקסימה באיזור זה היא ביקור באגם פלסטירה שהינו אחד האגמים המלאכותיים המרהיבים ביותר ביוון, ראו מידע נוסף על אגם פלסטירה

The Mill of the Elves
כפר שעשועים מיוחד שכאילו ייצא מהאגדות מצוי בטריקלה ומושך אליו גם תיירים [ אך בעיקר יוונים ומקומיים מאיזור טריקלה ולאריסה ] מידע על המקום ניתן למצוא באתר האינטרנט שלו הכתוב באנגלית ברובו לאתר

זקוקים להמלצה על מלון בטריקליה והסביבה?
השאירו לנו פרטים בטופס הכחול נשמח לעזור ולהמליץ. השרות ללא תשלום
קישורים: 
ראו גם מלונות בעיירה הקרובה ביותר  מלון בקרדיצה
ראו גם את בירת פינלנד:  הלסינקי


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il