האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טיול בוטיק מיוחד עם סיון זמיר

למי מתאים טיול כזה: טיול כזה מתאים למי שלא מצליח להרכיב קבוצה גדולה יותר של מטיילים, או למי שיש בעיה פיזית עם נהיגה [או רפואית] ורוצה שמישהו שמכיר את השטח ינהג במקומו או למי שפשוט רוצה להיות פטור מכל התכנון והנהיגה בטיול ושיהיה מי שמכיר את הדרכים ואת כל המיקומים שינהג במקומו.

מחלקת טיולי הבוטיק שלנו מוציאה טיולי בוטיק ביוון לקבוצות קטנות, בדרך כלל מדובר על קבוצות של 8 או 10 או 12 או 14 או עד 25 איש, במקרים כאלה אנחנו יוצאים לטיול עם מיניבוס אחד או עם מיניבוס אחד ורכב ליווי נוסף, עם זאת ישנה גם אפשרות לטיול בוטיק פרטי מצומצם יותר, ל 2 או 3 או 4 איש. במקרה זה סיון זמיר, הבעלים של אתר יוון והאיים המתגורר באתונה, יהיה הנהג והמלווה שלכם בטיול [ אלא אם בתאריך שתרצו את הטיול הוא לא יהיה זמין ואז יש לנו גם מלווים / נהגים נוספים, או דוברי אנגלית או דוברי עברית].

העלות: כוללת את הכל, שזה אומר: רכב מצי הרכבים שלנו ביוון, ליווי ונהיגה [סיון זמיר] דלק,  מיסוי כביש , מעבר הרכב במעבורות ולינה של סיון זמיר ביעדים במסלול, התמחור נע בין 400 ל-550 יורו לכל יום [מינימום 3 ימיo] תלוי במספר משתנים כמו יעד התחלת הטיול ויעד סיום הטיול. ניתן גם אם יש זמינות לקחת נהג [מלווה אחר] מהצוות שלנו שאינו זמיר סיון.

מתי להזמין את הטיו : רצוי להזמין ולסגור את הטיול לפחות 2-3 חודשים מראש, או לפחות מספר שבועות מראש. אם לא הספקתם ורק עכשיו שמעתם על השרות הזה והוא מתאים לכם, תוכלו לנסות ליצור איתנו קשר ואולי במקרה זמיר פנוי ויכול לקבל אתכם לטיול גם מעכשו לעכשיו.. שווה לנסות, אך כאמור רצוי להזמין מראש.

מעוניינים בעוד פרטים, בכיף, צרו קשר!
הכי מומלץ ליצור קשר עם שרית, מנהלת מחלקת הטיולים שלנו בטלפון:  03-7293945
ניתן גם ליצור קשר ישיר עם זמיר סיון אם שרית אינה זמינה,  רצוי בואטסאפ  050-7245890
או ליצור קשר במייל [email protected]
העלות :
כוללת את הכל, ליווי ונהיגה [ סיון זמיר ] דלק, [ מיסוי כביש ], מעבר הרכב במעבורות ולינה של סיון זמיר ביעדים במסלול, ניתן גם להוציא לכם הצעת מחיר כוללת הכל, מלונות, מסעדות ועוד.

סוג הרכב : 
Mercedes ML - Alfa romeo 159 - Jeep  ע"פ הזמינות והצורך בטיול.
+ בחורף כל הרכבים שלנו מצויידים בצמיגי שלג.

מעוניינים?

ניתן ליצור קשר ישיר עם זמיר סיון : 0507-245890
או ליצור קשר במייל [email protected]
Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il