האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

חבילות נופש לרודוס

חבילות נופש לרודוס

האי היווני רודוס הוא למעשה האי היווני הקרוב ביותר לישראל והמווה את יעד הנופש עם הטיסה הקרובה ביותר לישראל ביוון, בנוסף מיקומו של האי רודוס קרוב למזה"ת ובחלק המזרחי של הים התיכון הופך את רודוס לאי עם הכי הרבה ימי שמש בשנה ולכן האי גם קרוי "אי השמש", עוד יתרון בבחירה בחופשה באי רודוס הוא שהאי מספר אפשרות להזמנת נופש כבר החל מחודש אפריל ועד סוף חודש אוקטובר. רודוס הוא יעד נופש מאד פופולרי בעולם ונמל התעופה שלו מקבל טיסות משלל יעדים מרכזיים באירופה, כאשר חבילות נופש ברודוס נמכרות בעיקר לקהל רוסי, אוקראייני, גרמניה, בריטי וכן, גם ישראלי, בעוד יעדים אחרים של יוון השוק הישראלי אינו נתח שוק משמעותי של תיירי חבילות נופש, רודוס וכרתים הם שני יעדים מאד פופולרים בקרב תיירי חבילות נופש גם מישראל.

האי רודוס הוא אי גדול אך לרוב רוב חבילות הנופש לאי רודוס מחולקות לארבעה איזורים, העיר רודוה עצמה, פרבר אקסיה בחלקו המערבי של האי, הכפר הידוע לינוד בחלקו המזרחי של האי והכפר קולמביה הדרומי יחסית, כל יעדי הנופש של האי רודוס הם צמודי חוף ובאי רודוס יש מלונות ברמה בין לאומית גבוה, אלה משולבות בעיקר בחיבילות הנופש היקרות יותר, למרות שניתן למצוא גם חבילות נופש לרודוס במחירים זולים יותר המבוססים על המלונות בדרג השני או השלישי, באופן כללי המבחר של חבילות נופש לרודוס גדול מאיים אחרים [ מלבד כרתים ] שגם הוא מציע שלל אפשרויות של חבילות ודילים, כאשר באי כרתים בניגוד לסנטוריני למשל, גם האפשרות של הכל כלול אפשרית במסגרת הזמנת חילות נופש ליעד זה.

מה עדיף, הזמנת חבילת נופש לרודוס או הזמנה עצמאית של טיסה ומלון :

מה עדיף?.. זו שאלה שאתם צריכים בעיקר לשאול את עצמכם, איזה סוג של חופשה מעניינת אתכם, רודוס הוא בהחלט אי שניתן לומר עליו שהוא בעיקר בנוי לתיירים במסגרת חבילות נופש, אך לא רק.. מי שריצה לבנות לעצמו חבילת נופש טיילור מייד יוכל לבחור בין שלל מלונות בוטיק קטנים ומקסימים הפזורים ברחבי האי ולא כלולים בחבילות הנופש ליעד זה, או במגוון וילות או בתי ופש שגם לא כלולות במסגרת חבילות נופש, לכן מי שרוצה חוויה יותר בוטיקית או להתרחק מעט מאיזור התיירות העמוד של רודוס, כדאי שיבחר בהזמנה והרכבה עצמאית של חבילת נופש פרטית משלו, כלומר הזזמנה של טיסה בנפרד ושל מלון או וילה בנפרד. מי שנושא הבוטקיות פחות חשובה לו ומעדיף חופשה קצרה וזולה יחסית, חבילת נופש של טיסה ומלון היא בהחלט פתרון קל ומהיר.

הזמנת חבילות נופש לרודוס דרך אתר יוון והאיים :

אתר יוון והאיים אינו "בונה חבילות נופש" לישראלים אך מקשר לאתרים ישראלים וגם בין לאומיים המוכרים חבילות נופש לרודוס, אנו משתדלים לבחור את האתרים שמספקים את התמורה הטובה ביותר עבור אותם תיירים שמחפשים להזמין חבילות נופש ביעדי יוון, במקביל מחלקת השרות המקצועי שלנו עוזרת ללקוחות המעוניינים בהרכבה עצמאית של נופש ברודוס, מה שנקרא טיילור מייד.

להזמנת חבילת נופש ברודוס עיברו לעמוד חבילות נופש ביוון של אתר יוון והאיים.
להזמנה עצמאית של מלון וטיסה בנפרד עיברו לעמוד האי רודוס באתר יוון והאיים.
לעזזרה מקצועית של נציג [ שרות בתשלום ] עיברו לשרות יוון והאיים PlusPowered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il