האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » פרסום וילה או בית נופש ביוון להשכרה

פרסום וילה או בית נופש ביוון להשכרה

פרסום וילה או מלון באתר יוון והאיים

באתר יוון והאיים מצויות המלצות רבות למלונות ווילות, חלק גדול מההמלצות הן בחירה של עורכי אתר יוון והאיים, לא מדובר בקישורים שמישהו שילם על הימצאותם באתר יוון והאיים, אנו משתדלים לתת לגולשים שלנו את אפשרויות לינה המומלצות ביותר בכל איזור ואיזור ביוון ומעדכנים את המידע אחת לתקופה בתאם לשינויים במקומות הלינה, עם זאת חלק מהקישורים הינם קישורים בתשלום, כלומר בעלי המלונות או הוילות שילמו לנו על מנת למקם את הקישור למלון או לוילה שלהם באתר, גם במקרה הזה אנחנו לא מפרסמים "כל אחד" אלה מבצעים בדיקה שמקום הלינה שרוצה לפרסם עצמו באתר יוון והאיים מציע רמה טובה של שרות, מיוחדות, ושהסטנדרטים של מקום הלינה עונים לסטנדרטים שאנו רוצים להציע לגולשי האתר. חשוב לנו לשמור על אתר יוון והאיים כאתר מוביל המציע אפשרויות לינה מומלצות ולא היינו רוצים לקבל ביקורת שלילית על המלצה שהמלצנו לתייר ישראלי ביוון ושהייתה לא מספקת או לא מומלצת.

לכן לפרסום של וילה או מלון ביוון, יש תחילה לשלוח לנו את קישור לאתר הוילה או המלון לבדיקת ייתכנות פרסום.
לאחר קבלת האישור מאיתנו, להלן התמחור לפרסום באתר יוון והאיים.

הפרסום

מגיע בצורה של מספר שורות טקסט עם תאור אפשרות הלינה וקישור לאתר המלון או הוילה שלכם, עם או בלי קישור נוסף המוביל לאתר Booking מעמוד היעד שמקום הלינה שלכם ממוקם בו.

תמחור

פרסום של וילה ביוון, עם קישור לאתר הוילה ואפשרות גם לקישור נוסף לבוקינג.קום [ בחירה ] 1500 יורו לשנה.
פרסום של וילה ביוון, עם קישור לבוקינג.קום בלבד ללא קישור לאתר הוילה  900 יורו לשנה.

פרסום של מלונות עד 4 כוכבים עם קישור לאתר המלון ואפשרות גם לקישור נוסף לבוקינג.קום [ בחירה ] 1500 יורו לשנה.
פרסום של מלון ביוון עד 4 כוכבים עם קישור לבוקינג.קום בלבד, ללא קישור לאתר מלון 750 יורו לשנה.

פרסום של מלון 5 כוכבים עם קישור לאתר המלון וקישור נוסף לבוקינג.קום [ בחירה ] 2500 יורו לשנה.
פרסום של מלון 5 כוכבים עם קישור לבוקינג.קום בלבד, ללא קישור לאתר המלון 1500 יורו לשנה.

ליצירת קשר איתנו [email protected]


+ קורונה 2020 בשל וירוס קורונה שדי הרס את התיירות לשנת 2020 אנחנו מציעים למפרסמים חדשים פרסום עכשיו וסיום תקופת הפרסום ב 31-12-21, כלומר על שארית שנת 2020 למעשה אנחנו נותנים לכם ללא תשלום והתשלום בפועל יהיה רק עבור עונת התיירות 2021.

+ בעלי מלונות או וילות מהאיזורים הבאים זכאים להנחה על המחירים הכתובים בעמוד זה ויש לפנות אלינו לתמחור חדש :  צומרקה, כפרי זגוריה ובכלל על מחוז אפירוס, חצי האי פיליון, אתונה, האי אנדרוס, האי אגיסטרי, מצובו. 

+ גם בעלי מלונות או וילות עם מערכת הזמנה של webhotelier זכאים ל 10% הנחה על המחירים שבעמוד זה, בחתימה תחילה עם הסכם שרות בין webhotelier ל Greece & The islands יש תחילה לפנות למנהל תיק הלקוח שלכם ב webhotelier.


 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il