האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טיול צלמים מקצועי חורף בצפון יוון

טיול צלמים לצפון יוון ההררית - חורף 2020

ב 17 לפברואר ה קורה!

אתר יוון והאיים וחברת Aplinezone היוונית המשווקים את התיירות מישראל למחוז אפירוס בצפון יוון ההררית, מוציאים טיול צלמים במחיר מסובסד לצלמים מקצועיים לצפון יוון ההררית, הטיול יתחיל בתאריך 17 לפברואר בעיר יואנינה ויסתיים בתאריך 22 לפברואר גם בעיר יואנינה, הטיול מתוכנן לאיזור צומרקה, כפרי זגוריה, סולי, מצובו ומזרח זגוריה ומתוכנן לתאריך שבממוצע הרב עונתי, בדרך כלל שיא החורף של צפון יוון ההררית.

מי יכול להתקבל לטיול :
צלמים שיש להם גישה לפרסום של הצילומים שלהם במדיה דיגיטלית שיש לה חשיפה להרבה אנשים לאחר חזרה מהטיול, בלוגים, אתרי אינטרנט או קבוצות מקצועיות בפייסבוק.

עלות הטיול :
כאמור עלות הטיול מסובסדת ע"י אתר יוון והאיים ואלפיין זון, עלות המקור לטיול שכזה עומדת על 1200 יורו לאדם.
עדיין למרות הסבסוד יש דמי השתתפות שכוללים [ טיסה, אתם צריכים להזמין את הטיסה ליואנינה וחזרה ]
+ 350 יורו הוצאות כלליות.

מה כלול בטיול :
לאחר שתרכשו עצמאית את כרטיס הטיסה ותסדירו את דמי ההשתתפות בסך 350 יורו לאדם, אנחנו נספק לכם : רכבים, נהגים, מלווים, דלק, מלונות וארוחות בוקר וערב.

למי הטיול מיועד :
הטיול מיועד לאנשי מקצוע, צלמים או עיתונאים או בלוגרים מובילים עם הרבה מאד עוקבים, מטרת הטיול הוא חשיפה של איזור אפירוס גם לתיירות חורף מלבד תיירות אביב קיץ ולשכת שהיא התיירות העיקרית לאיזור אפירוס בצפון יוון ההררית.

אם אתם לא אנשי מקצוע אבל בכל זאת רוצים להצטרף לטיול :
ישנה אפשרות כזו, אך אז עלות ההשתתפות היא הזמנה של טיסה ליעד תחילת הטיול [ יואנינה ] והסדרת תשלום בסך 850 יורו.

כתבי עיתונות :
כתבי עיתונות שיכולים להעלות כתבה בערוץ תוכן ידוע ומוביל,  יכולים להתקבל לטיול הזה בהשתתפות של טיסה בלבד, ללא תוספת של דמי השתתפות.


מעוניינים?
שילחו מייל וספרו לנו מי אתם ונתקדם משם [email protected] בפנייתכם ציינו שאתם מעוניינים להגיע "לטיול צלמים, חורף 2020 בצפון יוון ההררית"


 

את הסיור מפיקים ומלווים :  סיון זמיר [ הבעלים של אתר יוון והאיים, יועץ הטיולים לצפון יוון ] ואכיליס פאפאפטימיו הבעלים של חברות Aplinezone היוונית המפעילה אטרקציות בחבל אפירוס ושותפה לשיווק של מחוז אפירוס ביחד עם אתר יוון והאיים.


  


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il