האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

ייעוץ מקצועי, הרכבת מסלול טיול ביוון עם זמיר סיון

מטרת הייעוץ מול סיון זמיר היא לבנות לכם את מסלול הטיול המיטבי והמתאים לכם ביותר ע"פ הדרישות והדגשים שלכם ועם הניסיון והידע של סיון זמיר בייעוץ והדרכת טיולים ביוון, נסיון של למעלה מ-20 שנה. סיון זמיר חי ומתגורר באתונה, יוון, למרות שאת רוב זמנו הוא עושה ברחבי יוון, עם דגש על צפון יוון (אבריטניה, אגרפה, צומרקה, זגוריה, סולי, טספורטיה, פיליון, האולימפוס, מחוז מקדוניה, טרקיה ועוד).  כחלק משרות הייעוץ תקיימו שיחת טלפון עם סיון זמיר, אפשר גם בסקייפ, או ב-Zoom, השיחה תתואם לאחר ההרשמה לשרות מול שרות הלקוחות של אתר יוון והאיים בישראל.  לאחר השיחה נכתוב לכם מסלול מותאם אישית עבורכם. 

כמה מילים: ברוב המקרים הייעוץ לא עולה 1250 ש"ח אלה חוסך הרבה יותר. טווח הטעויות של מטיילים ביוון הוא גדול מאד ולעתים הטעויות האלה מתבטאות בהרבה כסף - בהוצאות על  דלק וזמן במקרה הטוב, וטעויות גדולות יותר במקרה הפחות טוב. בנוסף זה לא רק עניין של חיסכון כספי, חשוב לי גם לבנות לכם את הטיול שהכי מתאים לכם, חשוב לי שתחזרו מיוון עם "וואו"!! היה טיול שווה! לכן גם חשובה שיחת ההכרות ביננו. במהלך השיחה אלמד לקרוא אתכם ולהבין מה הכי מתאים לכם ולשלב את האופי שלכם בתוך האהבה שלי ליוון שאני רוצה להעביר אליכם.

שימו לב: אם אתם מתכננים טיול קלאסי לצפון יוון ההררית (צומרקה, זגוריה, מטאורה, פיליון או חלק מהם) אנחנו ממליצים לכם לשקול לרכוש את המסלול המודולרי המורחב עלותו פחותה ממסלול הייעוץ 750 ש"ח והוא נותן לכם מסלול כתוב מוכן שניתן "להרכיב אותו באופן מודולרי ע"פ מספר הימים שיש לכם ביוון" וגם לקבל מאיתנו עזרה בחלוקה ובבחירה של הימים וגם עזרה בבחירה של המיקומים המומלצים ביותר לביקור במסגרת הזמן שיש לכם. אם אתם מתכננים טיול שאינו הטיול הקלאסי וברצונכם להוסיף מיקומים נוספים, או לבנות תוכנית שונה לגמרי ואתם ליחס אישי מלא משלב התכנון פנימה לתוך הטיול, תוכלו להמשיך עם מסלול הייעוץ המלא שבעמוד זה ומיועד לבניית מסלול ייחודי בהתאמה אישית והכולל גם את קבלת המדריך המודפס המלא.


מהלך שרות הייעוץ המלא.

1. שיחה טלפונית ראשונית של עד שעה עם סיון זמיר, השיחה תתואם מול המשרד לאחר ההרשמה לשרות.
    אפשרי גם ב-Zoom  או  Skype במהלך הייעוץ הטלפוני זמיר יקשיב לרצונות שלכם, למגבלות, לשאיפות..
   
וישאל שאלות חשובות שיעזרו להרכיב את המסלול המיטבי והמותאם ביותר לרצונכם.

2.  לאחר הגדרת המסלול נשלח לכם שלד מסלול מומלץ וסיכום שיחה.
     לאחר אישור השלד צוות השרות שלנו יבחר עבורכם את אפשרויות הלינה המתאימות לכם ביותר והזמינות
     לתאריכי הטיול שלכם וגם כאלה המתאימות מבחינת מרחקי נסיעה למסלול וגם יבצע עבורכם את ההזמנה שלהם.

3. לאחר הזמנת המלונות, נכתוב לכם את המסלול המותאם אישית באופן יומי

4. השרות כולל עזרה מול צוות השרות שלנו גם כאשר תהיו ביוון, במהלך כל הטיול שלכם, גם במצבי חירום, שרות 24/7. - בטלפון הישיר של סיון זמיר.הטבות נוספות לנרשמים לייעוץ

+ הנרשמים לשרות הייעוץ המלא עם סיון זמיר יוכלו לקבל גם סט מפות מקצועיות למטיילים בצפון יוון ההררית בקנה מידה של 1:50000 - המפות הן של חברת Anavasi המתמחה במפות מקצועיות ברמה גבוהה, הן עמידות ברטיבות ומשלבות גם את כל הכבישים בצפון יוון וגם מסלולי הליכה, את המפה יש לבקש מצוות הייעוץ לאחר השלמת כתיבת המסלול.

+ בנוסף הנרשמים לשרות הייעוץ המלא עם סיון זמיר יקבלו קוד גישה לקבצי מידע מקיף הניתנים להדפסה וצרוף למסלול הטיול שיכתב עבורם, קבצים אלה גם משמשים את לקוחות המסלול המודולרי של אתר יוון והאיים, הקבצים הללו ישלחו כאשר תהיו ביוון ואם יהיה צורך בהוספה של עוד יעדים לטיול בעקבות הספק גבוה מהמתוכנן בייעוץ.

+ ואולי הכי חשוב, מלבד כתיבת מסלול פרטני וספציפי עבורכם, אנחנו הולכים לשמור איתכם קשר מרגע ההרשמה לשרות ותוך כדי כל הטיול שלכם ביוון לעזרה, שינויים, בקשות מיוחדות ולמעשה כל צורך שיהיה לכם במהלך הטיול, קשר ישיר מול סיון זמיר ומול מחלקת השרות המקצועי של אתר יוון והאיים, בכל בקשה או עניין הדורש את העצה שלנו בזמן אמת.

+ הנרשמים לטיול יקבלו את "המדריך למטיילים בצפון יוון ההררית, חלק 1 " שנכתב ע"י סיון זמיר (כאשר יצא לאור - צפוי לצאת ביוני 2022) התאריך עשוי להשתנות, אבל הספר אינו העניין המרכזי אלה רק בונוס, המסלול שלכם יכתב באופן פרטני ללא קשר לספר.


+ שימו לב אם אתם רוצים לצאת לטיול לצפון יוון ההררית, רצוי להתחיל את הייעוץ איתנו כאשר הזמנתם כבר את הטיסות, זה יזרז את הליך הייעוץ ויהפוך אותו לפרקטי יותר, מבחינת מיקומים להזמנת הטיסה רצוי להזמין טיסה הלוך לאתונה [ בוקר ] וחזור גם מאתונה [ בערב ] או הלוך סלוניקי [ בוקר או אחה"צ ] וחזור גם מסלוניקי, מאד לא מומלץ להזמין טיסה ליעד אחד וחזור ליעד אחר, זה לא משפר כמעט בכלום את המסלול, למעט מקרים חריגים, נשתמע בייעוץ.לחיצה ותשלום מהווה הרשמה לשרות הייעוץ, עלות השרות 1250 ש"ח כולל מע"מ 

   
   McAfee

  

אם אתם לא מעוניינים לשלם באשראי -  ניתן גם לשלם בהעברה בנקאית 1250 ש"ח.
חשבון 5389811 בנק דיסקונט, סניף 147 לב דיזינגוף תל אביב, ע"ש סיון זמיר.
ואת אישור התשלום יש לשלוח במייל ל [email protected]
בצירוף מספר הטלפון שלכם לתאום הייעוץ.


שימו לב שאם אחרי הייעוץ או תוך כדי הייעוץ תתעניינו בטיול בוטיק שלנו ותחליטו לקחת את השרות של טיול בוטיק פרטי מודרך עם רכב ונהג שלנו, כולל ארגנון מלא שלנו, מלונות ועוד, נפחית לכם  1250 ש"ח של ההרשמה לשרות הייעוץ ממחיר הטיול.

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

סרטון וידאו ששודר בערוץ טלביזיה יווני על זמיר סיון ופעילותו בצפון יוון.

Epirus Tourism from Israel ENGLISH sm.mp4.mp4 from sivan zamir on Vimeo.

 

סיון זמיר גם מדריך ומלווה קבוצות בטיולי בוטיק לקבוצות קטנות בצפון יוון, ראו טיול בוטיק לצפון יוון

אפשרויות נוספות להרכבת טיול ביוון ללא ייעוץ 

1. טיול עצמאי  - ללא ייעוץ וללא מסלול כתוב.
השתמשו באלפי ההמלצות באתר יוון והאיים והרכיבו בעצמכם את הטיול שלכם ביוון,גם את כל ההזמנות למלונות לאורך המסלול ואת השכרת הרכב תוכלו לעשות דרך אתר יוון והאיים וע"י כך גם לקבל את השרות שלנו במקרה של בעיה או תקלה, הרכבת מסלול עצמאית מתאימה לאנשים שאוהבים ויש להם זמן לחקור ולהרכיב את המסלול שלהם עצמאית מהמידע הקיים ברשת ובעיקר באתר יוון והאיים.

2. טיול עצמאי עם המסלול המודולרי של יוון והאיים
המסלול המודולרי הוא מסלול כתוב ומוכן, כולל המלצות, מסלולים, הוראות נסיעה וכזה המתאים למי שמגיע לטיול בצפון יוון של החל מ 5 ימים ועד 20 יום, הוא ניתן להתאמה באופן מודולרי למספר הימים העומדים לרשותכם וכולל גם עזרה ראשונית של סיון זמיר [ יועץ הטיולים ביוון ] לחלוקת ימים נכונה שתעזור את השימוש במסלול המודולרי, למסלול המודולרי נכנסים עם קוד סודי שמתקבל לאחר התשלום
לעוד פרטים ורכישה לחצו כאן

3. טיול בוטיק פרטי עם נהג ורכב שלנו
אנחנו ניקח אתכם למיקומים המרהיבים ביותר בצפון יוון במסלול שאנחנו ייצרנו וכל זאת עם רכב שלנו ונהג שלנו שגם ישמש כמדריך שלכם בטיול לצפון יוון, במקרה הזה אתם רק צריכים לפגוש את הנהג שלנו בנמל התעופה שיוחלט עליו ומכאן אנחנו כבר מארגנים ומסדרים את הכל, טיול זה מתאים גם לזוגות החוששים לנהוג, גם למשפחות וגם לקבוצות של חברים, לאתר יוון והאיים הפועל בשיתוף פעולה עם חברת הולידי פלאן היוונית יש צי גדול של רכבים חדשים ומתוחזקים ונהגים מיומנים ודוברי עברית או אנגלית, למידע נוסף ויצירת קשר איתנו.
עיברו לעמוד הטיולים הפרטיים.


מתלבטים?.. ניתן לכתוב לסיון זמיר מייל  [email protected]


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il