Greece and the islands- אתר יוון והאיים
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

ייעוץ מקצועי, הרכבת מסלול טיול בצפון יוון עם זמיר סיוןסיון זמיר הוא יועץ הטיולים הבכיר והידוע בישראל עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בייעוץ למטיילים בכל יוון זאת תוך התמקדות והתמקצעות מיוחדת בצפון יוון ההררית: איזור צומרקה, כפרי זגוריה, יואנינה, מצובו, אניליו, גרבאנה, אמברקיקוס, אגרפה, אבריטניה, תסלי,האולימפוס, סולי, תריפטיה,  חצי האי פיליון, טריקלה, איזור מקדוניה של יוון, ועוד.. זמיר סיון גם מלווה קבוצות קטנות לטיולי חוויה ובוטיק, בצפון יוון וחצי האי פיליון במסגרת טיולי הבוטיק של יוון והאיים. זמיר סיון הוא גם הדמות הראשונה שהתקשורת פונה אליו לסוגיות הקשורות למטיילים או טיולים ביוון. סיון זמיר הוא זה שכתב את המסלול המודולרי המצליח של אתר יוון והאיים [מסלול כתוב ומוכן למטיילים בצפון יוון] והוא גם היועץ במסלול הייעוץ המלא בהתאמה אישית המפורט בעמוד זה.

לאחר התשלום המאובטח באתר, ניצור עמכם קשר לתאום שיחה טלפונית שלכם עם זמיר סיון [שיחה למספר יווני, או Whats up - לבחירתכם]. בשיחת הייעוץ מול סיון זמיר, יוחלט על המסלול המיטבי עבורכם לטיול ביוון. אנו נכתוב לכם את כל המסלול באופן פרטני ומדוייק, יום אחרי יום, ונשלח לכם קובץ טיול מוכן.

מהלך השרות : 

+ שיחה טלפונית של עד שעה עם סיון זמיר. [ בתחילת הייעוץ ] השיחה תתואם מול המשרד לאחר ההרשמה לשרות.
+ לאחר מכן נעזור לכם לבחור מלונות ע"פ תוואי המסלול שסיון זמיר הרכיב עבורכם.
+ לאחר מכן נזמין עבורכם את המלונות, בכדי שנוכל לכתוב לכם את המסלול היומי של כל יום ע"פ מיקום המלון שהוזמן.
+ לאחר מכן נכתוב לכם את כל המסלול, מוכן להדפסה, יום אחרי יום כל כל המסלול המותאם אישית עבורכם.
+ השרות כולל עזרה מול צוות השרות שלנו כאשר תהיו ביוון, למשך כל הטיול שלכם 24/7 שעות ביממה, גם במצבי חירום.

עלות השרות 1200 ש"ח. לחיצה ותשלום מהווה הרשמה לשרות הייעוץ. לאחר התשלום יצרו איתכם קשר טלפוני מהמוקד שלנו לתאום שיחת הייעוץ עם סיון זמיר, אחריה נכתוב לכם את כל המסלול שיוחלט בשיחה עם זמיר.

 - - - נא לא לשלם עם כרטיס דיינרס - - -

 
   

 - - - נא לא לשלם עם כרטיס דיינרס - - -


שרות לסוכני תיירות : להרכבת מסלול טיול למי שמארגן טיול לקבוצות [ ולא למשפחות ], יש לפנות תחילה במייל לזמיר סיון בכדי לקבל הצעת מחיר. אנו מרכיבים מסלולי טיול לקבוצות גדולות תוך חישוב של זמנים ע"פ חוקי האיחוד האירופאי וע"פ הנהלים של חברות ההסעה ביוון. מסלולים אלה המתאימים לקבוצות רגילות, אינם מתאימים לקבוצות גדולות בהם חישובי זמן אחרים, יש לפנות תחילה במייל ל clickgo.co.il@gmail.com

סרטון וידאו ששודר בערוץ טלביזיה יווני על זמיר סיון ופעילותו בצפון יוון.

סיון זמיר גם מדריך ומלווה קבוצות בטיולי בוטיק לקבוצות קטנות בצפון יוון, ראו טיול בוטיק לצפון יוון

שימו לב: אם אתם חוששים מיכולתכם לבצע טיול בנהיגה עצמית, או פשוט לא מעוניינים לבצע טיול בנהיגה עצמית, ניתן לקבל מאיתנו רכב שלנו עם נהג יווני או נהג ישראלי מצוות אתר איי יוון הישראלי [סניף יוון] שיעשה את מסלול הטיול עמכם, עם רכב שלנו או עם רכב שלכם. הנהג הינו גם מדריך כך שהרווח הוא כפול, גם נהג גם מדריך. לקבלת הצעת מחיר עבור נהג ומדריך לטיול ביוון ובדיקת זמינות צרו קשר ל greece.isl@gmail.com  וספרו לנו מתי אתם רוצים לצאת לטיול ביוון ולאיזה תאריכים תזדקקו לנהג ומדריך, וכן כמה אנשים אתם ואנו ננפיק לכם הצעת מחיר, יש לציין בפנייה " הצעת מחיר לנהג / מדריך ביוון".

הערה: 98% מהלקוחות שמגיעים לייעוץ שולחים לנו בסוף המסלול מכתב תודה וגם במהלך הטיול שולחים לנו הודעות sms  או ב whatsup או במייל, עם תמונות של אושר, תודה והמון שמחה. עם זאת תמיד יש מספר מועט אך קיים של לקוחות שאינם מרוצים מסיבה זו או אחרת. אנו עושים את המיטב לעזור גם ללקוחות שאינם מרוצים, גם אם הסיבה לדבר אינה באשמתנו הבלעדית, והכל על מנת להנעים את הזמן ואת הטיול שלכם ביוון. אך חשוב לנו שיתוף פעולה מצד אותם לקוחות פחות מרוצים. אם קרה ואתם מרגישים שאתם נמצאים בטיול ביוון ולא מרגישים מרוצים או מרגישים ממורמרים, תחילה צרו איתנו קשר והשאירו לנו פתח לנסות לעזור ולבצע שינויים במסלול הטיול שלכם, צעקות או קללות או העלבות הן לא הפתרון, בטח שלא ביום הטיול הראשון, שכאמור בשל הרצון לנצלו הוא עשוי להיות יום מעט ארוך יחסית.

הסניף שלנו ביוון: אתר איי יוון הישראלי מפעיל סניף בצפון יוון וסניף במרכז יוון. הסניפים מאויישים ע"י מדריכים מנוסים גם מישראל וגם מיוון. בנוסף יש לנו חברת בת לשרותי קרקע ביוון, אנו מספקים ללקוחות במסלול הייעוץ גם שרות ועזרה במהלך הטיול ביוון, במיוחד במצבים בהם דרושה עזרה של ממש, אך גם להמשך ייעוץ כללי ביום יום. עם זאת נשמח אם לא תתקשרו או תצרו קשר עם העובדים שלנו באמצע הלילה אלא אם מדובר במקרה חירום, אנו נתקלים בעשרות שיחות בשעות הלילה המאוחרות 23:00 24:00  01:00 ואפילו 02:00 בלילה או 04:00 לפנות בוקר בבקשה להמלצות או שאלות שניתן בהחלט לדחות לבוקר שלמחרת, תודה.

טיול בוטיק מאורגן ביוון למשפחה או חברים: זהו מוצר הדגל שלנו בתחום הטיולים ליוון. טיול פרטי ביוון רק למשפחה שלכם או לחברים שלכם  לקבוצות של החל מ-4 איש ועד 14 איש, אנו נארגן לכם הכל, גם מסלול מרתק וקסום ביוון ההררית, גם מלונות מעולים, גם ארוחות בטברנות בכפרים של צפון יוון חלקם בליווי של מוזיקה יוונית, והמון חוויות של נוף, תרבות וטבע. אך תחילה יש להסדיר תשלום עבור ייעוץ ולהגיע לפגישת ייעוץ בה נרכיב עבורכם את מסלול הטיול ונכיר אתכם, לאחר מכן ננפיק לכם הצעת מחיר לטיול הפרטי שלכם ונחזיר לכם את עלות הייעוץ במקרה שאכן תקחו את ההצעה שלנו. אם לא תקחו את ההצעה שלנו, תוכלו לצאת לטיול באופן עצמאי ולקבל מאיתנו רשימת מלונות מומלצים, מסלול כתוב, אטרקציות ועוד, אך תחילה הסדירו תשלום לתאום מועד לייעוץ עם זמיר סיון, תודה.

 

השכרת רכב ביוון דרך אתר יוון והאיים!

אתר יוון והאיים הוא שותף בכיר של אתר ההזמנה אליו אנו מפנים, לכן את אתם מתחילים את הליך ההשכרה של הרכב בלחיצה על קישור מאתר יוון והאיים, נוכל לעזור לכם מול אתר ההזמנה וחברת ההשכרה במקרה של חס וחלילה תקלה או בעיה עתידית מול חברת ההשכרה. כל זה בדיוק באותה עלות וללא תוספות או עמלות, שקט נפשי ובטחון ב 0% עמלה!
למידע נוסף והזמנה »

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il