האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

חורף וסקי בפיליון

הפתעה חורפית קסומה, עשו זאת בעצמכם!

חצי האי פיליון הוא אחד המקומות הכי ירוקים ביוון, עם חופי טורקיז מהפנטים, כפרי דייגים מקסימים, אוכל מעולה, מפלי מים ועוד ועוד.. וכן החל מחודש דצמבר לערך [ אין זמן מדוייק ] כל שנה זה אחרת, יש גם אפשרות לסקי בחצי האי פיליון! חצי האי פיליון הוא מעשה הר, המושפע ממזג אוויר כזה שבחורף הסיכוי לשלג בפיליון גבוהה מאד, גם קירבתו הגיאוגרפית להר האולימפוס המפורסם של יוון היא חלק מהמערכת האקלימית של חצי האי פיליון ולכן שלג כאן הוא אינו הפתעה, ולא רק שלג, לא חסרים בפיליון ימי שמש חמימים בהם במהלך היום תוכלו לגלוש באתר הסרי של פיליון בילד הישוב Chania שבהרים של פיליון ובערב תוכלו להתענג באיזה טברנה יוונית לצד חופי הים של פיליון, המרחק הקצר בין ההר לים ושפע ימי השמש בחורף יאפשרו לכם יופי של חופשה חורפית בפיליון [ נכון, לא כל הימים הם ימי שמש ] אבל גם בימים חורפיים, תתענגו על פיליון החורפי במלון בוטיק מקסים, עם יין אדום, אח מבוערת ומאכלים חורפיים מהמטבח הפייוניסטי הכל כך ידוע, תתכוננו לחוויה!

סקי למתחילים, או סנואו בורד למתקדמים : אתר הסקי בפיליון אינו מהאתרים הגדולים של יוון כמו Parnassos הבין לאומי, אבל הוא אתר מעולה למי שאוהב סקי אבל לא ברמות הכי גבוהות בעולם, בואו נקרא לזה סקי למתחילים, או למתחילים פלוס, מה שבטוח שמתחילים או לא מתחילים, אתם גולשים בחצי האי פיליון על ההרר שממנו רואים את הים וזו חוויה שחבל ע הזמן!
אז איך מזמינים, איך מגיעים : מזמינים הכל עצמאית, תשקחו מחבילות סקי, אף אחד בפיליון לא רוצה לעשות עיכם את הקופה השמנה שעושים עליכם סוכני הנסיעות שמוציאים חבילות סקי לכל העולם שידועות בעמלה שמנה מאד שמקבל סוכן הנסיעות [ על חשבון הכיס שלכם ] היוונים לא אוהבים לשתף פעולה עם הסוכנים האלה ולכן אתם תגיעו לכאן עצמאית בפחות מחצי מחיר מכל חבילת נופש אחרת שתרכשו לכל מקום בעולם, מה אתם צריכים : להזמין טיסה לסלוניקי או לאתונה, להשכיר רכב, להזמין מלון לתקופת השהיה שלכם בחצי האי פיליון וזהו.. הוצאות הכניסה לאתר הסקי זניחות, ומסתכמות בכמה יורו בודדים לכל יום גלישה, הן בכלל לא נספרות בעלות החופשה הכוללת. כנסו לעמוד חצי האי פיליון של אתר יוון והאיים, כל הקישורים להזמנת טיסה, רכב, המלצות ומלונות תמצאו שם : חצי האי פיליוןPowered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il