האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טיול חורף מיוחד עם סיון זמיר ואכיליס פאפאטימיו

טיול חורף מיוחד ל 9 ברי מזל : )

אנו פותחים את ההרשמה לטיול חורף מיוחד לצפון יוון ההררית עם סיון זמיר ואכיליס פאפאפטימיו, אבל הפעם נתחיל ב..למי הטיול הזה לא מתאים : ) אם עברתם על הרשימה ולא נבהלתם משום דבר שכתוב בה, אז יש לכם אור ירוק להרשם לטיול המיוחד שלנו לצפון יוון ההררית בשיא החורף של צפון יוון, אנחנו מתחילים לרשום מתעניינים בטיול, יש לפנות קשר למייל   [email protected]

1. הטיול לא מתאים למפחדים מקור : )
2. הטיול לא מתאים למי שלא אוהב שינויים בלו"ז שייתכנו בשל מזג אוויר : )

הטיול המיוחד הזה הוא טיול הרשמה כאשר בכל טיול יכולים להרשם מקסימום 9 איש, למה רק 9, מכמה סיבות, סיבה ראשונה היא שאנחנו יוצאים לטיול הזה עם שני רכבים, רכב אחד של אכיליס 6 מקומות ועוד רכב אחד של סיון זמיר 5 מקומות, כלומר כן, או סיון זמיר או אכיליס פאפאפטימיו יהיו הנהגים שלהם.. הם גם המלווים של הטיול חורף המיוחד הזה, ברגע שאנחנו ממלאים 9 איש, הקבוצה נסגרת.

המחיר כולל : 
רכבים, דלק, מיסי כביש, מלונות, 3 ארוחות ביום, ליווי בעברית, אינטרנט אלחוטי ברכבים. [ אינו כולל טיסה ] הטיסות בתקופה זו זולות, שימו לב שתוכלו גם להגיע לאתונה יום או יומיים לפני ונאסוף אתכם מאתונה לתחילת הטיול, או להשאר באתונה בסוף הטיול, בחירה שלכם.. טיסה ניתן להזמין גם טלפונית דרך מוקד השרות המשותף שלנו עם חולון טורס 03-5023770 [ להגיד שסיון זמיר מיוון והאיים הפנה אתכם ]

נ.ב ברור לנו שרק מעטים ימצאו את עצמם מתאימים לטיול שכזה, גם ברור לנו שהתקופה הכי נוחה לטייל בצפון יוון היא באביב בקיץ ובסתיו  ולא בחורף, אבל יש בחורף משהו נדיר ושונה שמי שאין לו בעיה להגיע בחורף אנחנו פותחים בפניו את האפשרות של לטייל עם סיון זמיר [ יוון והאיים] ואכיליס פאפאטימיו [ אלפיין זון ] הטיול המיוחד לחורף כולל בדרך כלל הרבה שינויים תוך כדי טיול, בהתאם לאווירה שנוצרת בין חברי הקבוצה שתתאגן ובהתאם לשינויים במזג אוויר, או כבישים חסומים בשל שלג וכיוצ"ב, עם זאת אנחנו מתכננים בטיול הזה להגיע לכמה מיקומים נדירים במיוחד, כמו רכס אניליו, האגם הקפוא בואסיליצה, המפלים של צפון אגרפה ועוד ועוד.. יהיה מרתק.


+ כאן בצילום קמתי במלון ארסטסיסטאס של ליאנה בכפר אריסטי אחרי לילה של שלג בלתי פוסק, שרוב הלילה לא ישנתי כי רציתי לראות אותו יורד ברכות על האדמה כם בקבוק יין אדום שהיה לי בחדר, כך או כך בבוקר הכל היה לבן ומרהיב!

+ צילום של הצלם המהולל קוסטאס זיסיס, אבל הטבע עוד יותר מהולל, ראיתי הרבה צילומים שלכם בפלאו גריפי בזגוריה, אבל ראיתם במציאות פעם את הוידומאטיס עם כל הלבן הזה אל העצים? זו חוויה שלא תשכחו לעולם!
+ סיון זמיר ואכיליס המדריכים מבטיחים לכם חוויה יוצאת דופן, כמו תמיד, מלא הפתעות קטנות שאנחנו לא מספרים לכם : )


פרטים והרשמה צרו קשר עם שרית למייל : [email protected]

Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il