האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

Yacht vacations

חופשה חלומית ואטרקטיבית על יאכטה ביוון

אפשרות להזמנת יאכטה עם או בלי סקיפר, באמצעות הזמנה אינטרנטית וללא עמלות הזמנה לסוכני נסיעות שונים בתחום היאכטות.

אנו נקשר אתכם היישר עם בעל היאכטה, לא רק ביוון אלא בכל העולם, עם אפשרות להזמנה של כל החופשה דרך אינטרנט.
כל זאת תוצר של שיתוף פעולה בין אתר איי יוון הישראלי ו
אחד מהאתרים הגדולים והמובילים בעולם בתחום השכרת יאכטות לנופש בכל העולם. אתר איי יוון הישראלי מצוי בקשר עם יאכטיונרים ביוון, איטליה, ספרד, הקאריבים, צרפת, איי סישל ועוד!

הפלגה של מספר ימים על יאכטה ביוון ובכלל במקומות אקזוטים בעולם היא ללא ספק אחת מתענוגות הנופש המרתקות והמהנות ביותר. נדמה כי מאחר ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו להשכיר יאכטה נוצצת לשבוע, השייט ביאכטה הפך להיות נחלתם של אנשים שיש להם יותר מזומנים להשקיע על חופש איכותי ומענג שכזה,
אך יש לנו חידושים עבורכם, ראו מידע בהמשך!

איי יוון הם היעד האולטימטיבי לנופש על יאכטה: יוון משובצת במפרצים נהדרים, חופי טורקיז מבהיקים, ים שאינו גועש ורוגש בתקופת טרום הקיץ ובקיץ עצמו, בריזה נעימה בכל שעות היום, קרירה מעט בשעות החמות וחמימה מעט בשעות הקרירות. אפשר לאכול טוב על הסיפון או לעגון את היאכטה ליד טברנה יוונית באחד מהחופים או המרינות ולהתענג על המאכלים היווניים, לחוות את השקיעה והזריחה שבע פעמים בשבוע, תענוג!

רשיון סקיפר? כבר לא צריך!
ביוון תוכלו להשכיר יאכטה חדישה ומאובזרת המכילה עד שמונה אנשים, וכוללת מטבח, חדרי שינה, מיזוג אוויר, שרותים, מקלחת, מערכת סטריאו, ציוד ספורט מים וצלילה, וכל אלה עם משיט יאכטה צמוד שיקח אתם לאן שתרצו או לפי מסלול מרהיב ביופיו. אם תרצו, הסקיפר גם יתן לכם להשיט את היאכטה בעצמכם ותקבלו הסבר על כל היאכטה שתהפוך להיות בית החלומות שלכם לשבוע הקרוב.

מחירים
אז כפי שאמרנו בהתחלה, החוויה היא החוויה האולטימטיבית והמחיר בהתאם, לפחות כך היה בעבר. כיום תוכלו למצוא חברות המשכירות יאכטה ביוון, כולל משיט וכולל הפינוקים הנלווים בעלות של חופשת סקי בערך. אמנם לא זול,אך גם לא מדובר בעשרות אלפי דולרים כפי שהיה נהוג בעבר וחלום השייט על יאכטה ביוון כבר לא בשמיים בכלל: בטווח של 1000 יורו ומחיר כרטיס טיסה ליוון ואתם מסודרים.

איך זה מתבצע?
אתם טסים ליוון ושם ממתין לכם רכב שיקח אתכם למרינה הקרובה, ובה יאכטה שמחכה רק עבורכם, הכוללת את כל הפינוקים שהזמנתם וסקיפר בעל נסיון בשייט יאכטות.
את כל הסידורים, האשרות וההיטלים תשאירו לחברות העוסקות בהשכרת יאכטות ביוון, כי אתם באים פשוט להנות!
מכירים את היאכטה, יושבים על כוס בירה צוננת במרינה, מתארגנים עם אוכל ומכירים את אנשי המרינה ולאחר מספר שעות של התארגנות יוצאים אל הים הפתוח!

המסלול עובר כמעט כולו בתוך חופי הטורקיז המפורסמים של יוון, המככבים בכל הפרסומות של יוון בעולם. ראו גם את תמונת הכתורת של אתר איי יוון מתוך האי זאקינטוס המשתייך לקבוצת איים זו.
איכות ורמת היאכטות המושכרות באיזור של יוון מעולות: מדובר ביאכטות חדישות ומאובזרות העומדות בתקנים הבין-לאומיים להשכרת יאכטות.
מדובר באיזור שממש חי את הים. צוותי המשיטים מקצועיים מאוד ונחמדים מאוד וכאמור הציוד והיאכטות עצמן ברמה גבוהה. הצוות שאותו הכרנו מורכב מאנשים שיודעים ליהנות מהחיים ויודעים איך לגרום לאנשים המתלווים להפלגות שלהם ליהנות ובגדול, החוויה של הפלגת יאכטה בין האיים של יוון היא כזו שקשה לשכוח ממנה. יש רק בעיה שצריך להביא בחשבון: אחרי שבעה ימים זה נגמר.

לפרסום בעמוד זה יש ליצור קשר [email protected]
ראו גם עמוד השכרת יאכטה ביוון שלנו, כולל מידע על חברות השכרה מהארץ או מיוון ועוד מידע רלוונטי בנושא יאכטות ביוון!

real estate in greece islands for sale


הזמינו מלון בכל יוון, האיים והערים ללא עמלות תיווך או עמלות הזמנה!
עברו לעמוד הזמנת מלון ביוון שלנו


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il