האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

יום סיור בעברית מקורפו לכפרי זגוריה!

לקחתם חבילת נופש בקורפו, או שהגעתם לחופשה עצמאית בקורפו?.. נהדר.. עכשיו בואו תשדרגו את החופשה שלכם בקורפו עם יום טיול מודרך באיזור הכי מרהיב של טבע ביוון, המצוי מרחק קצר מהאי קורפו - כפרי זגוריה, צומרקה או מטאורה,  לא אתם לא צריכים להשכיר רכב, מדריך יגיע לאסוף אתכם בבוקר מנמל איגומיניצה [המצוי כשעה הפלגה מהאי קורפו]  ויקח אתכם ליום סיור מודרך באיזור הכי מרהיב של יוון, הכולל את קניון ויקוס [קניון הסלע הצר העמוק ביותר בעולם] נהר הוידומאטיס [הנהר הצלול ביותר באירופה] גבי המים של רוגובו, מסלול הליכה מרהיב בתוך נקיק מים זורמים ותצורת סלעי צפחה וכן לנקודת התצפית הכי מרהיבה בצפון יוון ההררית העונה לשם אוקסיה, בסיום הסיור, המדריך יחזיר אתכם לנמל איגומיניצה להפלגה שלכם חזור לאי קורפו. בין לבין במהלך הסיור תעצרו לארוחת צהרים בטברנה עם אוכל יווני נהדר באחד הכפרים של זגוריה [אם תרצו].  ניתן לשדרג את יום הטיול בעלות של 35€ נוספים לאדם ולעשות גם ראפטינג על נהר הוידומאטיס [ זגוריה ] או האראכטוס ] בצומרקה.

שילובים אפשריים ותמחור : [ שימו לב אם אתם פחות מ 4 איש, המחיר הוא אותו מחיר, אם אתם יותר, ינתן מחיר שונה ]

אפשרות 1 : 
מפגש באיגומיניצה בבוקר, ונסיעה ליום טיול בכפרי זגוריה : קניון ויקוס, נהר הוידומאטיס, גבי המים של רוגובו, הכפר פפיגו, גשר קלידוניה, עמוק ויאוס האוס יום של טבע מרהיב, נהרות צלולים וקניון הסלע הצר העמוק ביותר בעולם, המסלול כולל הליכות קלות, לא אתגרי.
מינימום 4 איש, עלות 600 יורו.


אפשרות 2 : מפגש באיגומיניצה בבוקר ונסיעה לחצי יום טיול בכפרי זגוריה, לאותם המקומות [ כמה שנספיק ] כולל ראפטינג על נהר הוידומאטיס הזורם בעמק ויקוס האוס בכפרי זגוריה, הראפטינג ברמה 2 [ קל, לא אתגרי ] מסלול הראפטינג מהמרהיבים באירופה.ומשך הראפטינג כולל ההכנה לקראת הראפטינג כ 3 שעות בנהר.
מינימום 4 איש, עלות 700 יורו.


אפשרות 3 :
מפגש באיגומיניצה בבוקר ונסיעה ליום טיול בצומרקה, כולל גשר לפאקה על נהר האראכטוס, מעיינות קויאסה, תצפית אגיוס גאורגיוס וחזרה בערב לאיגומיניצה, מדובר ביום של טבע דרמטי במיוחד, הרים גבוהים, מעיינות מים זורמים, תענוג!
מינימום 4 איש, עלות 600 יורו.


אפשרות 4
: מפגש באיגומיניצה בבוקר, נסיעה לראפטינג על נהר האראכטוס, רמה 3 [ הרפטינג הכי שווה ומרהיב ביוון ] כולל עצירה והליכה למפלי קליפקי [ מפלי מים צלולים בתוך היער ] וחזרה לאיגומיניצה בערב.
מינימום 4 איש, עלות 700 יורו.


אפשרות 5 :
מפגש באיגומיניצה בבוקר, נסיעה למנזרים התלויים במטאורה [ היעד הכי מפורסם ביוון ] ביקור במטאורה של שעתיים וחזרה לאיגומיניצה לקראת ערב.
מינימום 4 איש, עלות 700 יורו.


אפשרות 6 :
מפגש באיגומיניצה בבוקר, נסיעה למנזרים התלויים במטאורה [ היעד הכי מפורסם ביוון ] ביקור קצר, במטאורה, חזרה דרך תצפית על קניון ויקוס בכפרי זגוריה, קניון הסלע הצר העמוק ביותר בעולם וחזרה להפלגה אחרונה מאיגומיניצה לקורפו.
מינימום 4 איש, עלות 750 יורו.להזמנה ופרטים נוספים או שילובי טיול אחרים צרו איתנו קשר : [email protected] 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il