האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

סיור בעברית מקורפו לכפרי זגוריה

יום סיור בעברית מקורפו לכפרי זגוריה!

לקחתם חבילת נופש בקורפו, או שהגעתם לחופשה עצמאית בקורפו?.. נהדר.. עכשיו בואו תשדרגו את החופשה שלכם בקורפו עם יום טיול מודרך באיזור הכי מרהיב של טבע ביוון, המצוי מרחק קצר מהאי קורפו - כפרי זגוריה או צומרקה. 
לא אתם לא צריכים להשכיר רכב, מדריך יגיע לאסוף אתכם בבוקר מנמל איגומיניצה (המצוי כשעה וחצי הפלגה מהאי קורפו), ויקח אתכם ליום סיור מודרך באיזור הכי מרהיב של יוון, הכולל את קניון ויקוס (קניון הסלע הצר העמוק ביותר בעולם), נהר הוידומאטיס (הנהר הצלול ביותר באירופה), גבי המים של רוגובו, מסלול הליכה מרהיב בתוך נקיק מים זורמים ותצורת סלעי צפחה וכן לנקודת התצפית הכי מרהיבה בצפון יוון ההררית: תצפית אוקסיה. בסיום הסיור, המדריך יחזיר אתכם לנמל איגומיניצה להפלגה שלכם חזור לאי קורפו. בין לבין במהלך הסיור תעצרו לארוחת צהרים בטברנה עם אוכל יווני נהדר באחד הכפרים של זגוריה (אם תרצו, לא כלול במחיר הסיור). ניתן לשדרג את יום הטיול בעלות של 45€ נוספים לאדם ולעשות גם ראפטינג על נהר הוידומאטיס בזגוריה או האראכטוס בצומרקה.

אפשרות 1:  מפגש באיגומיניצה בבוקר, ונסיעה ליום טיול בכפרי זגוריה : קניון ויקוס, נהר הוידומאטיס, גבי המים של רוגובו, הכפר פפיגו, גשר קלידוניה, קניון האוס. יום של טבע מרהיב, נהרות צלולים וקניון הסלע הצר העמוק ביותר בעולם, המסלול כולל הליכות קלות, לא אתגרי. מינימום 4 איש, עלות 600 יורו


אפשרות 2: מפגש באיגומיניצה בבוקר ונסיעה אל כפרי זגוריה לראפטינג על נהר הוידומאטיס והמשך לטיול בכפרי זגוריה, כמה שנספיק בהתאם לזמנים. הראפטינג ברמה 2 (קל, לא אתגרי, מתאים מגיל 3-4), מסלול הראפטינג מהמרהיבים באירופה.ומשך הראפטינג כולל ההכנה לקראת הראפטינג כ-3 שעות. מינימום 4 איש, עלות 700 יורו


אפשרות 3:
מפגש באיגומיניצה בבוקר ונסיעה ליום טיול בצומרקה, כולל גשר פלאקה על נהר האראכטוס, מעיינות קויאסה, תצפית אגיוס גאורגיוס וחזרה בערב לאיגומיניצה, מדובר ביום של טבע דרמטי במיוחד, הרים גבוהים, מעיינות מים זורמים, תענוג!
מינימום 4 איש, עלות 600 יורו


אפשרות 4
: מפגש באיגומיניצה בבוקר, נסיעה לראפטינג על נהר האראכטוס, רמה 3 (הרפטינג הכי שווה ומרהיב ביוון), כולל עצירה והליכה למפלי קליפקי (מפלי מים צלולים בתוך היער), זמן לארוחה בכפר השכן וחזרה לאיגומיניצה בערב.
מינימום 4 איש, עלות 730 יורו


הסיורים עם נהג/מדריך דובר אנגלית

להזמנה ופרטים נוספים או שילובי טיול אחרים צרו איתנו קשר : [email protected] 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il