האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

איים קרובים לאתונה [ קלים להגעה]

אם אתם מחפשים איים קלים להגעה מאתונה, לפניכם מידע מקוצר והפנייה למידע מורחב על כל האיים המצויים עד 3 שעות הפלגה מאתונה + -  או ללא הפלגה כלל, כן יש אי אחד כזה, בכמה צעדים פשוטים וללא פניה לסוכן נסיעות, תרכיבו חופשה באי יווני מקסים, שימו לב במיוחד לאיים : אגיסטרי, הידרה, טינוס והאי קיאה.

אגיסטרי Agistri


אי קטן ומקסים, פשוט ורגוע עם חוף מקסים וטברנות מקסימות צמודות לחוף הים, מצוי פחות משעה ברחפת מנמל פיראוס של אתונה או שעה וקצת בהפלגה.
לפרטים נוספים

הידרה Hydra

הזמר לאונרד כהן התגורר באי זה מספר שנים, הוא בחר בו כי הוא אי מקסים ומיוחד, ללא כבישים [מטיילים ברגל או על חמורים] באי זה אין ממש חופים, מתאים למי שרוצה להרגיש את יוון המיוחדת והאיטית, האי מצוי כשעה וחצי ברחפת מנמל פיראוס של אתונה, בהפלגה זה כבר יותר משעתיים.
לפרטים נוספים

טינוס Tinos


אי מקסים, עם חופים מעולים, הרבה בתים בלבן וכחול, לא מתוייר ולכן ניתן להרגיש בו את יוון האמיתית, הוא גדול יחסית ומאפשר גם טיולים ברכב או רגליים, קל להגעה מנמל ראפינה ליד אתונה, אם כי מדובר במעט יותר מ 3 שעות.
לפרטים נוספים

קיאה Kea


אי שיוונים מאד אוהבים להגיע אליו לסופי שבוע רגועים, יש בו חופים מקסימים, כפרים מקסימים בהרים, נופים מרהיבים של היבשה והים וגם הוא אינו ממוסחר וניתן להרגיש בו את יוון האמיתית, מצוי רק שעה הפלגה! מנמל לאבריו שליד אתונה.
לפרטים נוספים


אוויה  Evia

אוויה הוא האי השני בגודלו ביוון ולמי שיש פחד מהפלגות שיסע לאוויה, אי זה מחובר ליבשה לא רחוק מאתונה עם גשר, אין צורך בהפלגה כלל, מדובר באי מקסים לטיולים, יש בו עשרות עיירות וכפרים, הרים, נחלים ומעיינות חמים, דווקא החופים הם לא הצד החזק של אוויה, הוא יותר מתאים למי שרוצה לטייל רגלית ועם רכב, או למי שהמעיינות החמים ומעיינות המרפא של הכפר לוטרה אדיפסו עושים לו את זה, מרחק נסיעה ברכב מאתונה כ 50 דקות.
לפרטים נוספים

אגינה Aegina

במדריכי תיירות רבים נכתב, אגינה הוא "אי למתחילים", לדעתנו הוא דווקא די אי למתקדמים, באים אליו מי שרוצה לחוש את הפשטות של יוון, את חיי המקומיים, את כפרי הדייגים הקטנים ואת נופיו הנעימים, אין באי שום דבר אטרקטיבי מאד וגם החופים שלו ברמה מאד בינונית [לא באים לכאן בשביל חופים מרהיבים] אבל זאת המיוחדות שלו והוא גם האי הקל ביותר להגעה מאתונה, עשרות כלי שייט מדי יום משייטים בין פיראוס לאגינה ברחפות ומעבורות, פחות משעה ברחפת ואתם כאן.
לפרטים נוספים

 

vouliagmeni

פרבר מקסים על חוף הים דרומית לאתונה, ספוט מקסים לחופשה יוקרתית קרוב לנמל התעופה של אתונה וקרוב לאתונה עצמה, שלבו חוף ים עם ריזורטים ברמה גבוהה, עם חיי הלילה והאטרקציות של אתונה, ביחד הרכיבו אחלה של חופשה ביוון בקלי קלות, טיסה לאתונה, מונית לריזורט וזהו.. אתם מסודרים, ראו פרטים נוספים על ווליאמני


ראו איים נוספים מומלצים,קרובים לאיים שיש אליהם טיסה ישירה

באתר יוון והאיים

    
ראו המלצה על חופשה יוונית באיים : טילוס, טינוס, חאלקי, אנדרוס, קיאה, אלוניסוס, סקופלוס ועוד איים המצויים מרחק הפלגה קצר מאיים אחרים אליהם יש טיסה ישירה מישראל, כמו קוס, או רודוס או סקיאטוס, פרטים מלאים בכתבה באתר יוון והאיים
איים ליד איים ביוון עם טיסה ישירה

 

זקוקים לעזרה או המלצה על מלונות באיים הקרובים לאתונה או באתונה עצמה, צרו קשר :

 מוכנים להשקיע בארבע וחצי שעות הפלגה מנמל פיראוס של אתונה?

ראו את האי המקסים, פארוס paros ואת השכן המקסים שלו נאקסוס

ראו גם את האי האיטלקי המקסים : סטרומבולי ראו גם את אנאביסוס

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il