האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

מלון אנובוליוס פיליון Anovolios pelion hotel

מלון אנובוליוס פיליון Anovolios Pelion hotel

מלון אנובוליוס בחצי האי פיליון, ממוקם בכפר היפה אגיוס גיאורגיוס ניליאס Agios Georgios Nilies שהוא אחד מכפרי ההר היפים והמסורתיים הצופים למפרץ פגסטיקוס Pagastikos.
מלון אנובוליוס הוא אחת הבחירות הטובות בחצי האי פיליון. מלון בוטיק בניהולם של מריאנה ומיכאליס. במלון יש 15 חדרים בלבד, מתוכם חדר סינגל אחד, מגוון חדרים זוגיים וחדרי משפחה. כל החדרים מעוצבים בחמימות ועם אלמנטיים מסורתיים שמוסיפים לאוירה. המלון שוכן בבית אחוזה עתיק ויפיפה מאבן ולצידו זורם מעיין, כך שצליל המים הזורמים הוא חלק מהפסקול של המקום.
מלון אנובוליוס נמצא במרחק של 2 דקות הליכה מכיכר הכפר שגם היא צופה למפרץ, בה תמצאו 2 טברנות מעולות. עוד בסמיכות למלון: ציפוראדיקו, שזה שם למקומות האופייניים לפיליון, בהם מגישים ציפורו, המשקה הלאומי והמיוחס כל כך לחצי האי פיליון, ולצד הציפורו יוגשו מנות מזאט קטנות וטובות - לא לוותר על בילוי בציפוראדיקו כשאתם פה.
במלון מוגשת ארוחת בוקר (וזאת אופציה שקיימת במעט מאד מלונות בפיליון). 
הכפר אגיוס גיאורגיוס ניליאס שוכן רק חצי שעה נסיעה מהעיר וולוס והוא הראשון על הכביש שמחבר בין כמה מכפרי ההר הצופים למפרץ פגאסטיקוס: ויזיצה Vyzitsa, מילייס Milies ופינאקטס Pinakates, כך שבנסיעה קצרה תוכלו לעבור לביקור בין הכפרים היפים הללו.

להזמנה ישירה ובטוחה:

מה לעשות בסביבה? ולכמה זמן להגיע?
נתחיל מהשאלה השניה - לכמה זמן להגיע? אין לנו תשובה, מה שבטוח שאם באים ליומיים שלושה ישאיר לכם טעם של עוד ואם יש לכם שבוע שבועיים אז זאת יופי של התחלה ותתכוננו להתאהב. חצי האי פיליון נהנה מכמה עולמות: הרים וטבע מרהיב, מסלולי הליכה נפלאים, שפע מקורות מים: מעיינות, מפלים וכמובן חופים מהשורה הראשונה, מהעשירון העליון של רשימת החופים היפים ביוון, ובין כל אלה עשרות כפרים מקסימים וציוריים. 
אז אם אתם מגיעים רק ליומיים שלושה במסגרת טיול רחב יותר בצפון יוון (אחרי צומרקה וזגוריה), אתם כמובן תקבלו רק טעימונת. ואם יש לכם שבוע או יותר אז הרווחתם חופשה ביעד יפיפה. 
כדי להכיר קצת יותר, ממליצים להיכנס לעמוד חצי האי פיליון באתר יוון והאיים, ולקרוא על שלל ההמלצות שלנו ביעד זה: חצי האי פיליון

רוצים לטייל בפיליון או לשלב את פיליון בטיול בצפון יוון, וקצת הסתבכתם עם המסלול?
ממליצים על המסלול המודולרי של אתר יוון והאיים: מסלול טיול מוכן לביצוע עצמאי
עושה סדר ונותן ליווי של הצוות המקצועי שלנו - במייל או וואטסאפ. המסלול מפורט יום ביומו וכולל את כל (אבל כל) מה שצריך לטיול מושלם בצפון יוון.
למי שרוצה להגיע לחצי האי פיליון בלבד, אנו ממליצים על המדריך לטיול בפיליון שמפרט ומרחיב על כל האטרקציות, היעדים ומה לא לפספס: לחצו כאן לרכישת מדריך פיליון השלם


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il