האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » חוף קאליפסו Kalipso beach כרתים

חוף קאליפסו Kalipso beach כרתים

חוף קאליפסו Kalipso beach כרתים

חוף קאליפסו Kalipso beach כרתים הוא לגונה סלעית יפה המצוייה בדרום מערב כרתים, דרומית לכפר הנופש פלקיאס, העיר הקרובה ביותר לחוף היא רתימנו וצוייה כ 45 ק"מ צפונית מחוף קפליסו, החוף היה שייך בעבר למלון אחד באיזור, אך לאחר חוקים רגולטורים חדשים ביוון הוא פתוח כעת לרוב הציבור. אך עשוי להיות די עמוס בכל זאת בתיירים שמגיעים ממלונות קרובים ובעיקר ממלון אחד הצוי ממש צמוד לחוף זה Kalypso Cretan Village Resort & Spa  עם זאת שימו לב שמלון זה מצוי ברשימה שלילית מאד של אחר המלונות הגרועים ביוון ליד החוף, מה שאומר שהחוף אמנם מיוחד, אבל המלון רחוק מלהלהיב. שימו לב שהחוף מצטלם נהדר והופך מדי קיץ להיות פופולרי ברשת, אבל לדעתנו לא שווה להדרים עד נקודה זו בשביל החוף ובטח ובטח לא בשביל המלון. ואם בכל זאת אתם רוצים לבוא ללון באיזור לחצו כאן למלונות בפלאיקס הקרובה [ 10 דקות נסיעה ]

אם אתם מחפשים מלונות טובים בהרבה ליד חופים מעולים ביוון, השאירו פנייה לשרות הלקוחות של אתר יוון והאיים ונשמח להמליץ לכם, השתמשו בתיבת הקשר בתחתית עמוד זה.הוראות הגעה לחוף קליפסו.

אם אתם בסביבה ורוצים להגיע לחוף קאליפסו, מומלץ גם כאתר צלילה ושנירקול מומלץ להגיע לפני השעה 10 בבוקר, אז לא תהיו חלק מעשרות עד מאות נופשים שהופכים את המקום לצפוף מאד והרבה פחות נעים. אם אתם צלמים מתחילים, בהחלט תוכלו לצלם במקום כמה צילומים שיראו כאילו יש להם המון נסיון בצילום : ) בנושא זה המקום מאד מזכיר את נהר הוידומאטיס בצפון מערב יוון, גם שם כל צילום יוצא מליון דולר גם לצלמים מתחילים.. עניין של תנאי צילום.

זקוקים לעזרה עם תכנון החופשה ביוון?
המלצה על מלון או וילה?
חברת השכרת רכב מומלצת או כל נושא אחר.
השאירו פנו פנייה לצוות השרות החינמי של אתר יוון והאיים.

מלונות מומלצים ביעדי יוון

הזמנה ישירה, שרות שלנו.

ראו את רשימת המלונות המומלצים בשלל יעדים פופולרים ביוון, חלקם ליד חופים מעולים או במיקומים אסטרטגים מצויינים, בצעו הזמנה דרך הקישורים באתר יוון והאיים ותקבלו שקט נפשי, במקרה של בעיה עתידית אתר יוון והאיים יהיה הגורם המקשר ותוכלו לפנות אלינו בכל בעיה או בקשה מיוחדת.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il