האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » דפים נצפים ביותר

דפים נצפים ביותר

דפים נצפים ביותר ביוון

אם מעניין אתכם לדעת מה הם היעדים והדפים הנצפים ביותר באתר יוון והאיים, ,לפניכם הרשימה של העמודים הנצפים ביותר באתר, אפשר לקרא לזה גם הנושאים "החמים ביותר". שימו לב שהם לא מדורגים מהנצפה ביותר לפחות.. זאת בשל העובדה שיש הרבה "מרגלים" שעוקבים אחר אתר יוון והאיים ומנסים לגנוב מאיתנו אינפורמציה לצורך שימוש מסחרי באתרים אחרים, אבל אנחנו נותנים לכם כאן טעימה וכיוון, מה רוב הגולשים שלנו מחפשים באתר יוון והאיים. עוד נתון שיש לשים אליו לב הוא שבתקופות מסויימות יש עליה חדה בהתעניינות של יעד כזה או אחר שנעלמת לאחר מכן מהסטטטיסטיקה [ בעמוד זה לא ייחסנו ליעדים אלה חשיבות ] יעדי :"באז רגעי" אלה לעמודים ששומרים על יציבות בפופולריות הצפייה שלהם לאורך זמן.

הידעתם?

אתר יוון והאיים הוא הפורטל התיירות הגדול ביותר בישראל על יוון והוא גם למעשה "ברומטר" של מה שישראלים נוסעים או עושים ביוון, למעשה בשנה שעברה כנתון, 95% מהישראלים שהגיעו ליוון ביקרו טרם נסיעתם באתר יוון והאיים לאיסוף מידע והמלצות ולביצוע של הזמנות, כלומר אם הגיעו ליוון בשנה החולפת כ 470 אלף ישראלים 446 אלף מהם ביקרו באתר יוון והאיים טרם יציאתם ליוון.

מעל 1000 עמודי מידע והמלצות על יוון והאיים :

בתפריטים הגלויים באתר יש קישור לכמה עשרות עמודים באתר יוון והאיים, אך אם תשתמשו במנוע החיפוש שלנו, מימין למעלה תוכלו לחפש מידע ולקבל המלצות הפרוסות על מעל 1000 עמודי מידע והמלצות, כמו כן תוכלו למצוא מידע על מעל 100 איים ביוון ועוד כ 200 יעדים ביוון היבשתית, שימו לב שהאתר מתעדכן במידע והמלצות חדשות מדי יום, לכן בכניסה הבאה שלכם לאתר רצוי לעשות "ריפרש" בכדי לקבל את המידע העדכני ביותר בעמוד בו אתם נמצאים, ראו כפתור ריפרש מיוחד שיצרנו עבורכם למעלה מתחת ללוגו שלנו בכל עמודי האתר, הכפתור למעשה מבצע ריפרש עמוק, מה שבמחשב שלכם ניתן לעשות ע"י לחיצה על מקש F5.

ולאוהבי הסטטסטיקה מבינכם, קחו עוד נתון מעניין מאד :

לאחרונה חלה ירידה משמעותית בגולשים שנכנסים לאתר שלנו מטלפונים חכמים.. כן כן ירידה [ על אף שהאתר מותאם לניידים ] נראה שאנשים סוף סוף מתחילים להבין מה שאנחנו אומרים כבר כמה שנים, טלפון נייד זה נחמד לשלוח הודעות בואטס אפ או לעשות לייקים בפייסבוק, אבל לתכנן או לעשות הזמנות, עדיף מהמחשב האישי, בכל מקרה כך או כך מאחלים לכם גלישה מהנה באתר שלנו.

צרו איתנו קשר לעזרה ראשונית או המלצות על מלונות חינם!


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il