האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

השכרת רכב בקורפו

השכרת רכב בקורפו

מתכננים חופשה בקורפו? מחפשים להשכיר רכב למהלך החופשה שלכם? עיינו בעמוד זה, פה ריכזנו את כלל המידע וההמלצות להזמנת רכב בקורפו. להזמנת רכב באישור מיידי כעת, לחצו כאן

חשוב לדעת לפני השכרת רכב בקורפו

מה מחירי השכרת רכב בקורפו?

קורפו הוא יעד תיירותי ובעונת הקיץ הוא מלא ושוקק והדרישה לרכבים גבוהה. כמו בכל יוון מחירי הרכב בעונת הקיץ הם גבוהים משמעותית ביחס למחירים בשאר עונות השנה. רכב קטן בכרתים יתחיל בקיץ מ-40 יורו ליום ורכב גדול יותר יגיע גם ל-100 יורו ליום ויותר. רכבים אוטומתיים יקרים יותר בכ-10-15 אחוז ביחס לרכב ידני. רכבים גדולים של 9 מושבים יכולים לעלות 250-300 יורו ביום.

מתי להזמין את הרכב?

כדי להבטיח מחיר טוב ואת הרכב הרצוי לכם, מוטב להזמין חודשים רבים לפני עונת הקיץ. בהזמנה בקישור זה תוכלו להזמין כעת עם אפשרות ביטול עד 48 שעות לפני. מחוץ לעונת הקיץ אפשר להזמין גם כמה ימים לפני.

האם צריך רישיון בינלאומי?

כן! חובה להציג רישיון בינלאומי ורישיון ישראלי בתוקף. קל וזול להוציא רישיון בינלאומי בחנויות אופטיקה רבות ברחבי הארץ וגם בכל סניפי מ.מ.ס.י.

מאיזה גיל ניתן להשכיר רכב בקורפו?

מגיל 21.

האם ניתן לעלות עם רכב שכור למעבורת?

חשוב לבדוק מול חברת ההשכרה אם מאפשרת הוצאת רכב מהאי, לא כולן מאפשרות זאת. וגם לא כל החברות מבטחות רכב בעת הפלגה. חברות מסויימות, וביניהן הרץ, סיקסט, אויס, באדג'ט, טריפטי, נשיונאל ואנטרפרייס, מאפשרות הרחבת ביטוח להפלגה. את הביטוח הזה ניתן להוסיף רק בעת איסוף הרכב, לא בעת ההזמנה ולא אחרי שאספתם את הרכב. המחיר משתנה בהתאם לסוג הרכב ונע בין 45-70 יורו תוספת.

איסוף והחזרת הרכב - מידע שימושי

מהיכן לאסוף?

משדה התעופה של קורפו. במידה ובחרתם איסוף בעיר, בידקו באישור ההזמנה מיקום מדוייק.

מה עלי להציג בעת איסוף הרכב?

יש להציג רישיון נהיגה ישראלי בתוקף ורישיון נהיגה בינלאומי בתוקף, את שניהם - שניהם של הנהג שעל שמו גם ההזמנה. בנוסף יש להציג כרטיס אשראי בינלאומי בתוקף, עליו תיסגר מסגרת אשראי שתשוחרר עם החזרת הרכב באופן תקין.

בקרת הרכב

חשוב לבדוק את הרכב בעת קבלתנו ויחד עם נציג חברת ההשכרה לסמן את הפגמים בטופס הייעודי. מומלץ גם לצלם את הרכב בנוכחות הנציג.

דלק

בעת המסירה יצויין בטופס גם כמות הדלק שקיבלתם עם הרכב, ועם החזרת הרכב יש להחזיר כמות דומה. בנוסף בידקו מה סוג הדלק שהרכב צורך, בנזין או דיזל.
מחיר הדלק ביוון עומד על כ-2 יורו לליטר.

נקודות חשובות לפני הזמנת רכב אונליין

שם המזמין

חייב להיות תואם לשם הנהג, והוא זה שידרש להציג את רישיונות הנהיגה שלו. הקפידו על זה.

בחירת היעד

בבחירת היעד קורפו, שימו לב שחלק מהתוצאות יהיו בנמל התעופה של קורפו וחלק יהיו בעיר, יחסית סמוך לנמל התעופה, באישור ההזמנה יצויין במידה ויש שאטל או נציג שמחכה בשדה.

תוספות בעת הזמנת הרכב

אחד השלבים בתהליך הזמנת הרכב יכלות תוספות שאינן כלולות במחיר הרכב. בין התוספות החשובות הן הביטוח שמומלץ להוסיף וחשוב לקרוא את מה הוא כולל. ומושב התינוק שחשוב להזמין בשלב זה כדי להבטיח זמינות של מושב מתאים.

החזרת הרכב שלא במקום האיסוף

במסך הראשי מתחת לבחירת היעד והתאריכים יש משבצת לסימון במידה ורוצים להחזיר את הרכב שלא במקום האיסוף, אין זה רלוונטי לאי קורפו כיוון שאסור להוציא רכבים מהאי.

אישור הזמנה

בתום ההזמנה, עם קבלת האישור, עיברו בקפידה על הפרטים, במידה ומצאת טעות, היכנסו באמצעות מספר ההזמנה לאיזור האישי באתר הזמנת הרכב ותקנו את הטעות.

נהיגה בקורפו - מידע כללי

הנהיגה בקורפו אינה שונה מהנהיגה בארץ. נוהגים בצד שמאל ונשמעים לכל חוקי התנועה והתמרורים בדיוק כמו בישראל.
בעיר הגדולה מוטב לחנות בחניון ולא להיכנס עם הרכב למרכז המתוייר, ובאופן כללי לא לחנות במקומות אסורים. מחוץ לעיר נדרשת גם נהיגה הררית, כלומר כבישים יותר צרים ומפותלים ולכן צריכה להיות יותר איטית וזהירה.
במקומות המיושבים יש לשמור על יתר זהירות כיוון שיש הרבה הולכי רגל בכבישים.

חברות השכרת רכב בקורפו

קורפו הוא אי מתוייר עם שדה תעופה בינלאומי שמקבל טיסות מיעדים רבים באירופה ומישראל, ולכן היצע חברות ההשכרה באי הוא גדול וכולל את הבינלאומיות המומלצות Hertz, Avis, Budget, Sixt וגם הרבה חברות מקומיות שהבולטות ביניהן הן Thrifty, Enterprise, Alamo, Green Motion, Drive SA, Yours ונוספות. מומלץ להיכנס למדד שביעות רצון לקוחות מהחברות השונות שנמצא בעמוד השכרת רכב באתר יוון והאיים ולהיעזר בו לבחרית החברה ממנה מזמינים.

תחבורה ציבורית בקורפו

מקורפו סיטי, היא Kerkira יוצאים אוטבוסים אל יעדים באי. אלה יהיו יעדים מרכזיים כמו ישובים ונמלים נוספים באי. לרשימת היעדים ולוחות הזמנים חפשו אונליין Ktel Kerkiras.

לטייל עם רכב בקורפו

קורפו הוא אי גדול יחסית וירוק, עם נופים מרהיבים ואווירה ים תיכונית מעורבת שמזכירה את איטליה. כדי לטייל בקורפו אתם תצטרכו רכב. להמלצות הטיול, החופים והיעדים בקורפו היכנסו לעמוד קורפו באתר יוון והאיים.

סוגים נוספים של השכרת רכב בקורפו

הזמנת רכב גדול

הרכב הגדול ביותר שניתן להשכיר ביוון לנהיגה עצמאית הוא רכב של 9 מושבים. ואלה קיימים בזמינות נמוכה מאד באי קורפו ולכן יש להזמין מספיק זמן מראש. רכב 9 מושבים צפוי לעלות בעונה החל מ-200 יורו.
רכבים של 7 מושבים גם הם ספורים בקורפו ועלות ליום היא החל מ-100 יורו. בנוסף חשוב לשים לב שמרבית רכבי 7 מושבים הם רכבים של 5+2, זה אומר ששני מושבים נוספים הם על חשבון מקום למטען, לכן שימו לב.

הזמנת רכב עם נהג פרטי

ניתן להזמין נהג פרטי בקורפו ליום טיול בפניה אל i[email protected], בפנייתכם פרטו באנגלית היכן, מתי ולכמה אנשים.

שאלות ויצירת קשר

יש לכם שאלות? זקוקים להמלצות לינה בקורפו? מוזמנים לפרט בתיבה מטה ונשמח לענות:

מתכננים חופשה ביעד אחר ביוון?
ראו גם: השכרת רכב באתונה, השכרת רכב בפארוס


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il