האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

השכרת רכב בקוס

השכרת רכב בקוס

יוצאים לחופשה בקוס? מחפשים להשכיר רכב במהלך חופשתכם? קראו עמוד זה בו ריכזנו את כלל המידע הנחוץ וההמלצות להזמנת רכב באי קוס. להזמנת רכב כעת באישור מיידי לחצו כאן.

חשוב לדעת לגבי השכרת רכב בקוס

מחירי השכרת הרכב

מחירי השכרת רכב בעונת הקיץ בקוס, מתחילים ב-40 יורו ליום לרכב קטן ידני, רכב אוטומתי יתחיל ב-60 יורו ליום. אלו מחירים התחלתיים ולפני תוספת ביטוח.

מתי צריך להזמין?

ככל שתקדימו להזמין כך תבטיחו גם זמינות של רכב וגם מחיר יותר טוב. ההצעות הטובות הן אלה שנחטפות, הביקוש גדול וההיצע מוגבל. בהזמנה בקישור זה ניתן להזמין כעת ועם אפשרות ביטול עד 48 שעות לפני.

רישיון נהיגה

יש צורך ברישיון בינלאומי וברישיון ישראלי בתוקף. רישיון בינלאומי פשוט מאד להנפיק בחנויות אופטיקה רבות ברחבי הארץ ובכל סניפי מ.מ.ס.י.

הפלגה עם הרכב

חברות השכרה על האי אינן לרוב אינן מתירות הוצאת רכבים מהאי. וגם לא כל החברות מבטחות רכב בעת הפלגה. חברות מסויימות, וביניהן הרץ, סיקסט, אויס, באדג'ט, טריפטי, נשיונאל ואנטרפרייס, מאפשרות הרחבת ביטוח להפלגה. את הביטוח הזה ניתן להוסיף רק בעת איסוף הרכב, לא בעת ההזמנה ולא אחרי שאספתם את הרכב. המחיר משתנה בהתאם לסוג הרכב ונע בין 45-70 יורו תוספת.

מאיזה גיל ניתן להשכיר רכב?

השכרת רכב ביוון אפשרית מגיל 21.

איסוף והחזרת הרכב

היכן לאסוף?

בשדה התעופה של קוס.

מה עלי להציג לקבלת הרכב?

רישיונות נהיגה בינלאומי וישראלי בתוקף. אשראי בינלאומי בתוקף עליו תיסגר מסגרת בסכום שנקבע על ידי החברה ותשוחרר כאשר תחזירו את הרכב באופן תקין.

בקרת הרכב

מומלץ לבדוק את הרכב היטב עם קבלתו, יחד עם נציג חברת ההשכרה. לוודא שמסמן את הפגמים שנמצאו בטופס הייעודי, וגם מומלץ לצלם את הרכב בנוכחות הנציג.

דלק

שימו לב כמה דלק קיבלתם עם הרכב, זאת כמות הדלק שאתם נדרשים להחזיר. בידקו מה סוג הדלק שהרכב צורך והקפידו על זה - בנזין או דלק.
מחיר ליטר דלק ביוון הוא כ-2 יורו לליטר.

פרטי התקשרות

רישמו לכם טלפון ליצירת קשר עם חברת ההשכרה שיהיה לכם למקרה הצורך.

נקודות נוספות לדעת לפני הזמנת רכב אונליין

שם המזמין

חייב להיות שם הנהג והוא זה שידרש להציג את הרישיונות שלו בעת מסירת הרכב.

בחירת מיקום איסוף הרכב

שימו לב כאשר בוחרים בעמוד הראשי את מיקום הרכב, בהצעות שיוצעו, עשויים להופיע רכבים גם בבודרום טורקיה (השכנה). הקפידו לוודא שבוחרים את ההצעות שהן בשדה התעופה של קוס.

תוספות בהזמנת הרכב

לאחר בחירת הרכב, תוכלו לבחור תוספות שאינן כלולות כמו ביטוח, ויש לקרוא מה הוא כולל, מושב לתינוק, ועוד תוספות.

אישור הזמנה

בסיום ההזמנה תקבלו אישור שחשוב לעבור על פרטיו בקפידה. במידה ומצאתם טעות, תוכלו להיכנס לאיזור האישי באתר הזמנת הרכב עם מספר ההזמנה שלכם, ושם לתקן את הטעות.

חברות השכרת הרכב בקוס

חברות השכרה בינלאומיות פועלות בקוס הן Sixt עם ציון טוב של 8ץ5 ו-Avis עם ציון טוב של 8.3.
חברות מקומיות בקוס הן Thrifty, AutoUnion, Caldera, Exer, Drive SA, Green Motion, National, Enterprise - רצוי לבדוק את הדירוג שלהן לפני שמזמינים, מדד דירוג תמצאו בעמוד השכרת רכב של אתר יוון והאיים.

נהיגה בקוס - מידע כללי

בקוס וביוון כולה נוהגים כמו בארץ, מצד שמאל.

חוקי התנועה בקוס

זהים לחוקים בארץ - מתן זכות קדימה, תמרורים המורים על הגבלת מהירות ויש לציית להם, הדלקת אורות, חניה רק במקומות מותרים, הכל כמו בארץ.
הכבישים על האי דו סיטריים ואינם מאד רחבים, לכן נהגו בזהירות.
בתוך ישובים יש להאט ולנסוע בסבלנות.

תחבורה ציבורית בקוס

אוטובוסים בקוס יוצאים מהנמל ומשדה התעופה אל הישובים המרכזיים והחופים המרכזיים. על מנת למצוא לוחות זמנים של אוטובוסים בקוס חפשו אונלין Ktel Kos.

לאי קוס קשרי הפלגה עם רבים מהאיים הדודקניסיים ואחרים, ביניהם: רודוס, קלימנוס, פאטמוס, איקריה, קופוניסיה, לרוס, קסטלוריזו ונוספים. לוחות זמני הפלגות ניתן למצוא בעמוד הפלגות של אתר יוון והאיים.

טיולים עם רכב באי קוס

מלבד החופים הארוכים והחוליים של קוס, תוכלו לבקר באי בכמה אטרקציות טבע וכפרים. מידע על מה לראות ולעשות באי, בעמוד קוס באתר יוון והאיים.

סוגים נוספים של הזמנת רכב בקוס

השכרת רכב גדול בקוס

רכב 7 או 9 מושבים יש בודדים בלבד להשכרה בקוס, כדי להשכיר רכב כזה תצטרכו להזמין הרבה זמן מראש כדי למצוא רכב זמין. אלה רכבים ידניים בלבד.
שימו לב שרכב 7 מושבים הוא לרוב רכב של חמישה מושבים + שניים, כלומר השניים הנוספים הם על חשבון מקום למטען.

הזמנת רכב עם נהג

לקבוצות של 6 או יותר, ניתן להזמין רכב עם נהג פרטי להסעה או לסיור, בפניה אל [email protected].

שאלות ויצירת קשר

יש לכם שאלות בנושא השכרת רכב? מחפשים המלצות לינה בקוס? מוזמנים לפרט בתיבה מטה ונשמח לענות:

מתכננים חופשה ביעד אחר ביוון?
ראו גם: השכרת רכב בסלוניקי, השכרת רכב באלוניסוס


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il