האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » קיתירה Kythira » השכרת רכב בקיתירה

השכרת רכב בקיתירה

השכרת רכב בקיתירה

חושבים על חופשה בקיתירה? רכב הוא הכרחי. מחפשים להשכיר רכב במהלך חופשתכם? ריכזנו בעמוד זה את המידע המקיף ואת ההמלצות החשובות לפני שמזמינים רכב בקיתירה. להזמנה באישור מיידי כעת לחצו כאן.

מה חשוב לדעת לפני הזמנת רכב בקיתירה?

האם יש צורך ברישיון בינלאומי?

כן! יש לקחת אתכם את שני רישיונות הנהיגה בתוקף: ישראלי ובינלאמוי. רישיון בינלאומי קל ומהיר להוציא בחנויות אופטיקה רבות ברחבי הארץ וגם בכל סניפי מ.מ.ס.י.

מה מחירי השכרת רכב בקיתירה?

בעונת הקיץ המחירים מתחילים ב-40 יורו ליום לרכב קטן וידני ויכול להגיע ליותר ממאה יורו ליום לרכבים יוקרתיים יותר או גדולים יותר. מחוץ לעונה המחירים נמוכים משמעותית, לפעמים חמישים אחוזים פחות.

רכב ידני או אוטומטי

באי קיתירה אפשר לספור על יד אחת את הרכבים האוטומתיים הזמינים להשכרה, לכן אם חשוב לכם, מהרו להזמין הרבה חודשים מראש.

מתי להזמין רכב?

כיוון שהיצע הרכבים באי מוגבל, וכיוון שההצעות האטרקטיביות נחטפות ראשונות, מומלץ להזמין הרבה חודשים מראש. בהזמנה אונליין בקישור זה, תוכלו להזמין מייד ועם אפשרות ביטול עד 48 שעות לפני.

האם ניתן להפליג עם הרכב?

המעבורות אל קיתירה נושאות רכבים. חשוב לדעת שחבורות ההשכרה אינן מבטחות את הרכב בעת הפלגה, לכן לשיקולכם.

מאיזה גיל ניתן להשכיר רכב?

הגיל המינימאלי להשכרת רכב ביוון הוא 21.

נקודות נוספות לגבי הזמנת רכב אונליין

שם המזמין

חייב להיות שם הנהג, והוא זה שידרש להציג רישיונותיו בעת איסוף הרכב, הקפידו על כך.

נקודת האיסוף

שימו לב שכאשר מגדירים קיתירה בשורת החיפוש, בתוצאות תקבלו מספר יעדים באי שכוללים את נמל התעופה, את הנמל הימי ואת הכפר Potamos במרכז האי, לכן בחרו בהתאם.

תוספות בהזמנת הרכב

במהלך ההזמנה תוכלו להוסיף מתוך רשימה של דברים, והחשובים ביניהם הם: ביטוח, חשוב לקרוא מה הוא כולל, וגם מושב לתינוק, שחשוב להזמין במהלך ההזמנה ולא לבנות על לבקש בעת איסוף הרכב כי לא בטוח שיהיה.

אישור ההזמנה

בתום התהליך, עם קבלת האישור, חשוב לקרוא בקפידה את הפרטים ולוודא שאין טעות. במידה ומצאתם טעות, היכנסו לאיזור האישי באתר הזמנת הרכב באמצעות מספר ההזמנה, ותקנו את הטעות.

איסוף והחזרת רכב באי קיתירה

מאיפה לאסוף?

תוכלו לבחור איסוף הרכב בנמל קיתירה, בשדה התעופה של קיתירה או בכפר Potamos במרכז קיתירה.
הקפידו לוודא שבחרתם את היעד הרצוי לכם - ראו פרטים גם באישור ההזמנה.

אילו מסמכים צריך להציג?

בעת איסוף הרכב הנהג, שעל שמו ההזמנה, נדרש להציג את רישיונות הנהיגה התקפים - הישראלי והבינלאומי. בנוסף יש צורך להציג אשראי בינלאומי (לא חייב להיות של הנהג), עליו תיסגר מסגרת שתשוחרר רק בעת החזרת הרכב בתקינותו.

בקרת הרכב

חובה לבדוק את הרכב באת קבלתו, בנוכחות נציג חברת ההשכרה, וגם לוודא שהוא מסמן בטופס הייעודי את הפגמים. מומלץ גם לצלם את הרכב בנוכחותו.

דלק

בדקו מה כמות הדלק שקיבלתם עם הרכב, כי זאת הכמות שאיתה צריך גם להחזיר את הרכב. וכן מה סוג הדלק שהרכב צורך: דיזל או בנזין.

נהיגה בקיתירה - מידע כללי

הנהיגה באי קיתירה כרוכה גם בנסיעה הררית מפותלת, לכן, מלבד נהיגה איטית, והקפדה על נהיגה איטית במיוחד בתוך איזורים מיושבים, הנהיגה בקיתירה ללא שום יוצא דופן.
הנהיגה כמו בארץ בצד שמאל, וכך גם כל כללי הנהיגה: ציות לרמזורים, לתמרורי הגבלת מהירות, מתן זכות קדימה, הדלקת אורות וחניה רק במקומות המותרים, בדיוק אותם כללים כמו בישראל.

דלק

מחירי הדלק בקיתירה דומים למחירים בארץ ועומדים על כ-2 יורו לליטר.

חברות השכרת רכב באי קיתירה

בקיתירה פועלת החברה המקומית AutoUnion. לה נקודות איסוף בנמל התעופה של קיתירה, בנמל הימי של קיתירה ובכפר ההררי Potamos במרכז האי.
מטיילים רבים מגיעים לקיתירה במסגרת טיול שמתחיל באתונה, לכן ראו גם השכרת רכב באתונה, שם פועלות כמעט כל חברות השכרת הרכב.

תחבורה ציבורית בקיתירה

באי פועל אוטובוס מקומי שהיעדים אליו הוא מגיע מוגבלים וכוללים רק כמה יעדים מרכזיים באי. יציאה מהנמל של קיתירה. לוח זמנים מפורסם בתחנות עצמן.
מאתונה ניתן להגיע באוטובוס אל נמל גית'יו Gythio או אל נמל ניאפולי Neapoli, שמשני נמלים אלה בפלופונס יוצאות הפלגות אל האי קיתירה. על מנת למצוא לוח זמני אוטובוסים מאתונה חפשו אונליין Ktel Kythira.
לוח זמני הפלגות מנמל גית'יו או מנמל ניאפולי אל קיתירה ניתן למצוא בעמוד הפלגות של אתר יוון והאיים.

סוגים נוספים של השכרת רכב בקיתירה

השכרת רכב גדול

ביוון הרכב הגדול ביותר שניתן להזזמין לנהיגה עצמאית הוא רכב 9 מושבים, אך בקיתירה קשה מאד למצוא רכב 9 מושבים להשכרה.
הרכב הגדול ביותר הזמין בקיתירה הוא רכב 7 מושבים, אך יש בודדים כאלה זמינים באי ואפשר לספור אותם על יד אחת, בנוסף יש לשים לב שרכב 7 מושבים הוא רכב של 5+2, כלומר שני מושבים נוספים באים על חשבון מקום למטען לכן יש לקחת זאת בחשבון.

טיולים עם רכב באי קיתירה

האי קיתירה הוא אמנם יעד מרוחק ולהגיע אליו תצטרכו לנסוע מאתונה לגית'יו או ניאפולי בפלופונס, כשעתיים וחצי שעות נסיעה ואז הפלגה, או לקחת טיסת פנים מאתונה. ועדיין יעד תיירותי עבור יוונים רבים, אי ירוק עם חופים משגעים, נופים, כפרים ציוריים. והגישה מחייבת רכב, אחרת אתם תלויים באוטובוס שמוגבל בלוח הזמנים וביעדים שלו, או במוניות שמעט מאד מהם יש באי והתחרות עליהם רבה. בעמוד קיתירה באתר יוון והאיים תמצאו את ההמלצות של מה לראות ואיפה לבקר באי קיתירה.

שאלות ויצירת קשר

יש לכם שאלה בנוגע להשכרת רכב? זקוקים להמלצת לינה באי קיתירה? שאלה לגבי הגעה לקיתירה?
מוזמנים לפרט פנייתכם בתיבה זאת ואנו נשמח לענות:

מתכננים חופשה ביעד אחר ביוון?
ראו גם: השכרת רכב באתונה, השכרת רכב בסנטוריני


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il