האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » נאקסוס naxos » השכרת רכב בנאקסוס

השכרת רכב בנאקסוס

השכרת רכב בנאקסוס

מתכננים חופשה בנאקסוס? מחפשים להשכיר רכב למהלך חופשתכם? בעמוד זה ריכזנו עבורכם את כל המידע וההמלצות להשכרת רכב בנאקסוס. להזמנת רכב כעת, לחצו כאן.

חשוב לדעת לפני השכרת רכב בנאקסוס

איזה רישיון נהיגה צריך?

יש צורך בשני הרישיונות: הישראלי והבינלאומי, שניהם בתוקף כמובן. קל ומהיר להוציא רישיון בינלאומי בחנויות אופטיקה רבות ברחבי הארץ ובכל סניפי מ.מ.ס.י. זה לוקח כמה רגעים וכמה שקלים, אל תסעו בלי.

כמה עולה להשכיר רכב?

מחירי השכרת רכב משתנים בהתאם לעונה בשנה ולסוג הרכב וגודלו. בקיץ, מחירי הרכב ביוון הם גבוהים בהשוואה לעונות אחרות בשנה. רכב קטן בקיץ בנאקסוס יתחיל במחיר של  כ-45 יורו ליום, לרכב ידני ולפני ביטוח. והמחיר יכול להגיע גם ל-100 יורו ליום לרכב בינוני. רכב אוטומתי יעלה כ-15 אחוז יותר מרכב ידני.

מתי להזמין?

ככל שתקדימו להזמין, כך תבטיחו לעצמכם את העסקאות האטרקטיביות יותר. לעונת הקיץ, אין דבר כזה מוקדם מדי להזמין, גם יותר מחצי שנה לפני זה מומלץ להזמין. בקישור זה ניתן להזמין כעת ועם אפשרות ביטול של עד 48 שעות לפני.

האם ניתן לעלות עם רכב שכור למעבורת?

חשוב לבדוק מול חברת ההשכרה אם מאפשרת הוצאת רכב מהאי, לא כולן מאפשרות זאת. וגם לא כל החברות מבטחות רכב בעת הפלגה. חברות מסויימות, וביניהן הרץ, סיקסט, אויס, באדג'ט, טריפטי, נשיונאל ואנטרפרייס, מאפשרות הרחבת ביטוח להפלגה. את הביטוח הזה ניתן להוסיף רק בעת איסוף הרכב, לא בעת ההזמנה ולא אחרי שאספתם את הרכב. המחיר משתנה בהתאם לסוג הרכב ונע בין 45-70 יורו תוספת.

מאיזה גיל ניתן להשכיר רכב?

ביוון ניתן להשכיר רכב מגיל 21.

נקודות חשובות בהזמה אונליין

שם ההזמנה

צריך להיות על שם הנהג, המזמין הוא שיידרש להציג את רישיונות הנהיגה שלו. לא ימסר רכב לנהג שההזמנה לא על שמו, לכן הקפידו על כך.

בחירת היעד

שימו לב שכאשר מעדכנים בחלון הראשון בעמוד ההזמנה את הבחירה נאקסוס, התוצאות יכללו גם רכבים באיים סמוכים, לכן הקפידו להזמין רכב שהמיקום שלו כולל את המילה נאקסוס (שדה התעופה או בעיר). המיקום רשום בכחול בחלון הצעת הרכב.

תוספות בהזמנת הרכב

לאחר בחירת הרכב תעברו לעמוד תוספות לבחירה שאינם כלולים במחיר הרכב, לצד כל תוספת יצויין המחיר שלה. בין התוספות החשובות: הביטוח - קראו בפירוט מה הוא כולל. וכן מושב לילד או תינוק - צריך להוסיף בעת ההזמנה כי לא בטוח שיהיה זמין במעמד איסוף הרכב במידה ולא הזמנתם.

החזרת הרכב שלא במקום האיסוף

משבצת שיש לסמן במהלך ההזמנה במקרה של החזרה שלא במקום האיסוף - רלוונטית באי נאקסוס רק ביעדים שבאי - שדה התעופה או העיר.

אישור הזמנה

בתום ההזמנה ועם קבלת האישור, חשוב לעבור על הפרטים ולוודא שלא נפלה טעות. במידה ומצאתם טעות, היכנסו, עם מספר ההזמנה,  לאיזור האישי באתר הזמנת הרכב ותקנו אותה.

איסוף והחזרת הרכב

איפה אוספים את הרכב?

בהתאם לבחירתכם בעת הזמנת הרכב, אם בשדה התעופה או בעיר, בידקו גם באישור ההזמנה אם יש הנחיות מיוחדות לגבי נקודת האיסוף.

אילו מסמכים צריך להציג בעת איסוף הרכב?

עליכם להציג את רישיון הנהיגה הישראלי והבינלאומי (של הנהג שעל שמו ההזמנה). כמו כן, תידרשו להציג כרטיס אשראי בינלאומי בתוקף. חברת ההשכרה תסגור פיקדון של כמה מאות יורו להבטחת החזרת הרכב בתקינותו. סכום הפיקדון בכפוף לדרישות החברה.

בקרת הרכב בעת האיסוף

חשוב מאד לבדוק את הרכב עם קבלתו, מבפנים ומבחוץ ובנוכחות נציג חברת ההשכרה. לוודא שהנציג מסמן את הפגמים בטופס הייעודי. מומלץ מאד לעשות צילום של הרכב בנוכחות הנציג ובאופן שרואים בבירור את הפגמים.

דלק

יצויין בטופס איסוף הרכב עם כמה דלק קיבלתם אותו, זאת הכמות שאיתה צריך גם להחזיר את הרכב. בידקו גם מה סוג הדלק שהרכב צורך: בנזין או דיזל.

 

נהיגה באי נאקסוס - מידע כללי

נאקסוס הוא האי הכי גדול מבין האיים הקיקלאדיים, הוא כולל גם תוואי שטח הררי וכבישים מתפלתים וצרים, בהם כמובן הנהיגה צריכה להיות איטית ובהתאם לתמרורי הגבלת המהירות.
באיזורים המיושבים, בהם הולכים הרבה תיירים בעונה, נהגו ביתר זהירות.
באופן כללי, בנאקסוס נוהגים בצד שמאל כמו בארץ. ובדיוק כמו בארץ תקפים פה כל כללי הנהיגה - הגבלת מהירות, מתן זכות קדימה, הדלקת אורות, ציות לרמזורים וחניה רק במקומות מותרים. הקפידו על נהיגה בטוחה.

חברות השכרה באי נאקסוס

ראו את מדד שביעות רצון לקוחות מחברות ההשכרה השונות בעמוד השכרת רכב של אתר יוון והאיים. מומלץ להיעזר במדד כדי לבחור נכון את החברה, כי שירות חשוב יותר מהמחיר הנמוך ביותר.
בנאקסוס פועלות החברות הבינלאומיות Hertz מומלצת בדירוג גבוה של 8.7, גם Avis בדירוג טוב מאד של 8.5, המקומית Thrifty בדירוג טוב של 8, ועוד מקומיות כמו Autounion, Enterprise,  Green Motion והדירוג של כולן כאמור באתר יוון והאיים בעמוד המצויין לעיל.

לטייל עם רכב בנאקסוס

נאקסוס הוא אחד האיים המבוקשים ביוון, כאמור הגדול בין האיים הקיקלאדיים וכולל מלבד חופים משגעים ועיירות ציוריות בכחול ולבן, גם טיולי טבע ונופים. בעמוד נאקסוס באתר יוון והאיים תוכלו להתעדכן במידע הכולל וההמלצות של מה לעשות ואיפה לבקר באי נאקסוס.

תחבורה ציבורית בנאקסוס

בנאקסוס פועלים עשרה קווי אוטובוס ולכל קו מספר תחנות. האי יחסית מרושת מבחינת אוטובוסים, וניתן להגיע מהנמל לכל הישובים באי בתחבורה ציבורית. להגיע לכל החופים לא, לשם כך רכב עדיף. כדי למצוא לוח זמני נסיעות ואת תחנות האוטובוס, חפשו אונליין Ktel Naxos.

נאקסוס מקושר בקשרי הפלגה עם האיים: פארוס, אסטיפליאה, דונוסה, כרתים, פולגנדרוס, איוס, אירקליה, קיאה, קופוניסיה, אמורגוס, אנדרוס וכמובן עם נמל פיראוס אתונה. לא לכל יעד יש תדירות של מעבורת כל יום, לחלקם יש רק פעם בשבוע ורק בעונה. למציאת לוחות זמנים של הפלגות היכנסו לעמוד ההפלגות באתר יוון והאיים.

סוגים נוספים של השכרת רכב בנאקסוס

השכרת רכב גדול

הרכב הגדול ביותר שניתן להשכיר בנאקסוס ובכלל ביוון, לנהיגה עצמאית, הוא רכב של 9 מושבים. זמינותם של רכבים אלה נמוכה ומומלץ להזמין מוקדם ככל שניתן, אלה רכבים בעלי גיר ידני בלבד. מחירים מתחיל בעונת הקיץ ב-120 יורו ליום.
רכבים של 7 מושבים גם הם בזמינות נמוכה, וחשוב לשים לב שרכבים אלה לרוב יהיו של חמישה פלוס שניים, כלומר שני מושבים יבואו על חשבון מקום למטען, כך שאין רכב זה מתאים לשישה או שבעה אנשים עם מזוודות.

שאלות ויצירת קשר

אם יש שאלה שלא מצאתם לה מענה, או שיש שאלה בנוגע לנאקסוס: דרכי הגעה או המלצות לינה באי, מוזמנים לפרט בתיבה זאת ואנו נשמח לענות:

מתכננים חופשה ביעדים נוספים ביוון?
ראו גם: השכרת רכב בקפלוניה, השכרת רכב בחיוס


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il