האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » קפלוניה Kefalonia » השכרת רכב בקפלוניה (Sami)

השכרת רכב בקפלוניה (Sami)

השכרת רכב בקפלוניה

מתכננים לצאת לחופשה בקפלוניה? מחפשים להשכיר רכב במהלך חופשתכם? בעמוד זה ריכזנו את המידע המלא ואת ההמלצות להשכרת רכב בקפלוניה. להזמנה ישירה כעת לחצו כאן

מידע שחשוב לדעת לפני הזמנת רכב

האם דרוש רישיון בינלאומי?

כן! יש צורך בשני הרישיונות בתוקף: גם ישראלי וגם בינלאומי. פשוט, מהיר וזול להנפיק רישיון בינלאומי בחנויות אופטיקה רבות ברחבי הארץ וגם בכל סניפי מ.מ.ס.י.

מה עלות השכרת רכב בקפלוניה?

רכב קטן בעונת הקיץ מתחיל ב-40 יורו ליום, לרכב ידני ולפני תוספת ביטוח. רכב משפחתי מתחיל ב-50 יורו ליום ורכב 7 מושבים יעלה החל מ-100 יורו ליום. מחירים אלה התחלתיים ועשויים להגיע גם לכפול מזה בעונה. מחוץ לעונה המחירים נמוכים בכ-50 אחוז לפחות.

מתי להזמין את הרכב?

ברגע שיש טיסה, הזמינו את הרכב. חשוב להזמין חודשים מספיק מראש כיוון שההיצע של הרכבים מוגבל. כשמזמינים מראש באתר הזמנת הרכב בקישור זה, גם מבטיחים לעצמכם את ההצעות היותר אטרקטיביות (כי הן אלה שנחטפות ראשונות), וגם יש את האפשרות של ביטול עד 48 שעות לפני, הביטול מלא כך שאתם על הצד הבטוח.

האם ניתן לעלות עם רכב שכור למעבורת?

חשוב לבדוק מול חברת ההשכרה אם מאפשרת הוצאת רכב מהאי, לרוב זאת אינה אפשרות. וגם לא כל החברות מבטחות רכב בעת הפלגה. חברות מסויימות, וביניהן הרץ, סיקסט, אויס, באדג'ט, טריפטי, נשיונאל ואנטרפרייס, מאפשרות הרחבת ביטוח להפלגה. את הביטוח הזה ניתן להוסיף רק בעת איסוף הרכב, לא בעת ההזמנה ולא אחרי שאספתם את הרכב. המחיר משתנה בהתאם לסוג הרכב ונע בין 45-70 יורו תוספת.

מה הגיל המינימלי להשכרת רכב?

הגיל המינימלי להשכרת רכב בקפלוניה ובכל יוון הוא 21.

איסוף והחזרת רכב בקפלוניה

מהיכן לאסוף את הרכב?

בקפלוניה ניתן לאסוף את הרכב בשדה התעופה של האי או ב-Lassi יישוב במערב האי.

אילו מסמכים יש להציג?

בעת איסוף הרכב, הנהג, שעל שמו גם ההזמנה, נדרש להציג רישיון נהיגה בתוקף ישראלי ובינלאומי. בנוסף יש להציג אשראי בינלאומי בתוקף, עליו תיסגר גם מסגרת אשראי לביטחון עד להחזרת הרכב בתקינותו.

בקרת הרכב

חשוב לבדוק את הרכב בעת קבלתו ולוודא שנציג חברת ההשכרה מסמן את הפגמים בטופס הייעודי. מומלץ לצלם את הרכב בנוכחות הנציג בעת קבלתו.

דלק

בעת איסוף הרכב יצויין בטופס גם מה כמות הדלק הקיימת במיכל, ועם כמות דומה יש להשיבו. בידקו גם מה סוג הדלק הנצרך, אם דיזל או בנזין.

חברות ההשכרה הזמינות בקפלוניה

חברות השכרת הרכב הפועלות בקפלוניה הן Avis מבין החברות הבינלאומיות וגם מובילה במדד שביעות רצון שניתן למצוא בעמוד השכרת רכב באתר יוון והאיים.
בין החברות המקומיות: AutoUnion, Drive, AddCar, Green Motion וThrifty, האחרונה מובילה במדד שביעות רצון לקוחות.
שעות פעילות החברות בעונת הקיץ היא לאורך היום כולו, מוקדם בבוקר עד שעות הערב המאוחרות.

נקודות חשובות להזמנה אונליין

על שם מי צריכה להיות ההזמנה?

ההזמנה חייבת להיות על שם הנהכ, והוא זה שנדרש להציג את רישיונות הנהיגה שלו בעת איסוף הרכב.

בחירת יעד

שימו לב לאחר שמגדירים בשורת החיפוש את היעד "קפלוניה", התוצאות שתקבלו יכללו גם רכבים באי השכן זאקינתוס, וגם רכבים לאיסוף בשדה התעופה של קפלוניה וגם ב-"קפלוניה-לאסי", לכן הקפידו לבחור את ההצעות שכוללות את היעד המתאים. היעד מצויין בכחול בכל מסגרת של רכב שברשימת התוצאות שתקבלו.

תוספות לבחירה 

במהלך ההזמנה ניתן להוסיף פריטים נוספים שאינם כלולים בעלות הרכב, בין התוספות החשובות יש את הביטוח - שיש לקרוא את הפירוט של מה הוא כולל, ואת מושב התינוק/ילד, שרצוי להזמין במעמד זה כי אחרת לא בטוח שיהיה זמין בעת איסוף הרכב.

החזרת הרכב שלא במקום האיסוף

בקפלוניה רק שני יעדים כאמור, סאסי ושדה התעופה - במידה ולוקחים באחד ומחזירים באחר יש לסמן את המשבצת הייעודית שמופיעה בעמוד הראשון של הזמנת הרכב, מתחת לבחירת היעד והתאריכים. 

אישור הזמנה

בתום ההזמנה עם קבלת האישור, חשוב לעבור בקפידה על הפרטים, במידה ומצאת טעות, היכנסו באמצעות מספר ההזמנה שלכם אל האיזור האישי באתר הזמנת הרכב ותקנו אותה.

תחבורה ציבורית בקפלוניה

קפלוניה אי גדול ומלבד היותו מתוייר, הוא גם מיושב יחסית לאיים אחרים, לכן פועלים באי אוטובוסים אל כל הישובים המרכזיים באי.
לא נרחיב פה את רשימת היעדים ולוח הזמנים, לשם כך יש אתר נח לבדיקת הזמנים לפי יעד. חפשו אונליין Ktel Kefalonias שם תמצאו גם את לוח זמני האוטובוס מפטרה לקפלוניה וגם את האוטובוסים המקומיים.

נהיגה בקפלוניה - מידע כללי

אמנם האי יחסית גדול, אך לא תמצאו עליו אוטוסטרדות וכבישים מהירים. הנהיגה בקפלוניה כמו בכל האיים מותאמת לקצב המקום וצריכה להיות איטית, בפרט בתוך הישובים.

חוקי התנועה

בקפלוניה נוהגים בצד שמאל בדיוק כמו בארץ וכן כל חוקי התנועה זהים לחוקים בארץ. הישמעו לתמרורי הגבלת מהירות.

חניה בקפלוניה

בחלק מן הישובים יש חניון מסודר בכניסה ובו מומלץ לחנות. הימנעו מחניה במקומות המסומנים אסורים.

טיולים עם רכב בקפלוניה

קפלוניה הוא אי ירוק ולא מאד קטן, וכדי לטייל באי רכב הוא הכרחי.להגיע אל החופים המיוחדים, לטייל בין הנופים ובכפרים השונים. מה לראות והיכן לבקר בקפלוניה תמצאו בעמוד קפלוניה באתר יוון והאיים.

סוגים נוספים של השכרה בקפלוניה

השכרה של רכבים גדולים

ביוון ניתן לשכור רכב לנהיגה עצמאית עד 9 מושבים, לא גדול מזה. היצע הרכבים של 9 מושבים או 7 מושבים בקפלוניה הוא נמוך מאד, רכבים אלה חובה להזמין אף יותר זמן מראש. כולם רכבים בעלי גיר ידני ואין אוטומט.
יש לשים לב שרכב של 7 מושבים הוא רכב של 5+2, כלומר שני המושבים הנוספים הם על חשבון מקום מטען.

שאלות ויצירת קשר

יש שאלה שלא מצאתם לה מענה? זקוקים להמלצת לינה בקפלוניה?
מוזמנים לפרט פנייתכם בתיבה זאת ואנו נשמח לענות:

מתכננים חופשה ביעד אחר ביוון?
ראו גם: השכרת רכב בסלוניקי, השכרת רכב באתונה


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il