האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

השכרת רכב ברודוס

השכרת רכב ברודוס

יוצאים לחופשה במאליה באי כרתים? רוצים לטייל באי ומחפשים להשכיר רכב במאליה? לשם כך ריכזנו את המידע המלא ואת ההמלצות להזמנת רכב במאליה. להזמנת רכב כעת, לחצו כאן.

צריך לדעת לפני הזמנת רכב ברודוס

האם צריך רישיון בינלאומי?

כן! אתם צריכים את שני הרישיונות: את הישראלי ואת הבינלאומי, שניהם בתוקף כמובן. פשוט מאד וזול להוציא רישיון בינלאומי בחנויות אופטיקה רבות בארץ ובכל סניפי מ.מ.ס.י.

כמה עולה להשכיר רכב?

מחירי השכרת רכב תלויים בעונת השנה ובגודל הרכב. בקיץ, מחירי הרכב ביוון יקרים משמעותית בהשוואה לעונות אחרות בשנה. רכב קטן ברודוס בקיץ יתחיל ב-40 יורו ליום, רכבים גדולים יותר יתחילו ב-60 יורו ליום, ורכבים גדולים של 7 או 9 מושבים יתחילו בקיץ ב-120 יורו ל-7 מושבים וב-250 יורו ל-9 מושבים. רכב אוטומטי יעלה כ-15 אחוז יותר מרכב ידני.

מתי להזמין?

כדי לתפוס הצעות אטרקטיביות בעונת הקיץ, מוטב להזמין גם חצי שנה ויותר לפני. ככל שהעונה תתקרב, ישארו ההצעות היותר יקרות, ההיצע יצטמצם. בקישור זה ניתן להזמין כעת ועם אפשרות ביטול של עד 48 שעות לפני.

האם ניתן לעלות עם רכב שכור למעבורת?

חשוב לבדוק מול חברת ההשכרה אם מאפשרת הוצאת רכב מהאי, לא כולן מאפשרות זאת. וגם לא כל החברות מבטחות רכב בעת הפלגה. חברות מסויימות, וביניהן הרץ, סיקסט, אויס, באדג'ט, טריפטי, נשיונאל ואנטרפרייס, מאפשרות הרחבת ביטוח להפלגה. את הביטוח הזה ניתן להוסיף רק בעת איסוף הרכב, לא בעת ההזמנה ולא אחרי שאספתם את הרכב. המחיר משתנה בהתאם לסוג הרכב ונע בין 45-70 יורו תוספת.

מאיזה גיל ניתן להשכיר רכב?

ביוון ניתן להשכיר רכב מגיל 21.

איסוף והחזרת הרכב

איפה אוספים את הרכב?

בנמל התעופה של רודוס. הקפידו לבדוק באישור ההזמנה אם יש הערות נוספות בנוגע לנקודת האיסוף.

אילו מסמכים מציגים בעת איסוף הרכב?

יש להציג את רישיון הנהיגה הישראלי בתוקף ואת רישיון הנהיגה הבינלאומי בתוקף של הנהג, ובנוסף, כרטיס אשראי בינלאומי בתוקף. חברת ההשכרה תסגור מסגרת אשראי בכרטיס שלכם, גובה הסכום בכפוף למדיניות החברה. הסכום ישוחרר כאשר תחזירו את הרכב תקין.

בקרת הרכב

חשוב מאד לבדוק את הרכב בעת קבלתו ולוודא שנציג חברת ההשכרה מסמן את הפגמים בטופס מסירת הרכב. מומלץ וכדאי לצלם את הרכב בנוכחות הנציג בעת קבלתו ובאופן שניתן לראות בבירור את הפגמים שמצאתם ברכב.

דלק

בעת איסוף הרכב יצויין בטופס המסירה מה כמות הדלק הקיימת במיכל, ועם כמות דומה יש להשיבו. בידקו גם מה סוג הדלק הנצרך, אם דיזל או בנזין ומלאו בהתאם.

פרטי התקשרות

הקפידו לרשום טלפון של המשרד/איש קשר שיהיה לכם במידת הצורך, אם יש תקלה ברכב או שאלה.

נקודות חשובות לפני הזמנת רכב אונליין

שם על ההזמנה

השם חייב להיות של הנהג. בעת איסוף הרכב בעל ההזמנה הוא שידרש להציג את רישיונות הנהיגה שלו. הקפידו על כך.

נקודת האיסוף

בנמל התעופה של רודוס. שימו לב כשמזמינים, גם כשבוחרים ביעד רודוס, התוצאות עשויות לכלול יעדים נוספים שסמוכים לרודוס. בכל הצעה מצויין בכחול את המיקום, הקפידו לבחור בהתאם.

תוספות בהזמנת הרכב

לאחר שבחרתם את הרכב תעברו לשלב של תוספות לבחירה. בין התוספות החשובות הן המושב לילד שיש להזמין בשלב זה במידה וזקוקים כדי להבטיח זמינות. צמיגי חורף שחשוב להוסיף אם נוסעים בחורף. והכי חשוב: ביטוח לרכב, קראו את המפרט של מה הוא כולל.

אישור ההזמנה

בתום ביצוע ההזמנה תקבלו אישור הזמנה עם מספר הזמנה. חשוב לבדוק את הפרטים ולוודא שאין טעויות. במידה ומצאתם טעות, תוכלו להיכנס לאיזור האישי באתר הזמנת הרכב ושם לתקן אותה.

החזרת הרכב שלא במקום האיסוף

אופציה זאת קיימת ומופיעה במסך הראשון של הזמנת הרכב, מתחת לבחירת היעד והתאריכים, במידה ומסמנים את המשבצת עליכם לבחור את יעד החזרת הרכב. במידה ולא מסמנים, החזרת הרכב זהה לנקודת האיסוף. החזרה שלא במקום האיסוף כרוכה בתשלום, גובה התשלום בהתאם ליעד ההחזרה.
ברודוס מרבית החברות לא מאפשרות הוצאת רכבים מהאי, כך שאופציה זאת לא רלוונטית.

נהיגה ברודוס - מידע כללי

הנהיגה ברודוס, כמו בכל יוון, היא בצד שמאל, כמו בישראל. כך גם כל חוקי התנועה ברודוס, זהים לחוקים בארץ, וגם פה מקפידים על מתן זכות קדימה, על הגבלת מהירות בהתאם לתמרורים, הדלקת אורות כשמחשיך וחניה במקומות המותרים בלבד.
בעיר וביעדים המתויירים העמוסים, הקפידו על חניה בחניונים מסודרים.

חברות השכרת רכב ברודוס

ברודוס פועלות מגוון חברות השכרת רכב. החברה Hertz היא המובילה במדד שביעות רצון לקוחות עם ציון גבוה של 8.7, גם Avis מקבלת ציון גבוה של 8.5. בנוסף פועלות המקומיות: Thrifty, Autounion, Green Mothion. SK, Drive, Yours ונוספות. בעמוד השכרת רכב של אתר יוון והאיים ניתן למצוא את מדד שביעות רצון של כל החברות, ואנו ממליצים להיעזר במדד זה כדי לבחור נכון את החברה, השירות חשוב כשמשכירים רכב, ולא תמיד מה שהכי זול זאת הבחירה הנכונה.

טיולים עם רכב ברודוס

מי שישכיר רכב ברודוס יוכל להינות מנסיעה לחופים מרוחקים, מיוחדים ואף מבודדים, מטיול לעמק הפרפרים, מביקור בעיירות המיוחדות ועוד. רודוס אי גדול ויש מה לראות. מצאו את המלצות רודוס בעמוד רודוס באתר יוון והאיים.

תחבורה ציבורית ברודוס

רודוס אי גדול ופעיל כל השנה ולכן פועלים פה גם קווי אוטובוס למגוון היעדים באי ומשמשים את התושבים. ניתן למצוא לוחות זמנים של כל האוטובוסים בחיפוש אונליין Ktel Rodou.

רודוס גם מקושר בקשרי הפלגה עם איים רבים, וכמובן גם עם פיראוס אתונה. בין האיים שניתן להפליג אליהם מרודוס: סנטוריני, קרפאטוס, כרתים, אנאפי, סימי, טילוס, אסטיפלאה, אמורגוס, איקריה, חאלקי ועוד נוספים. את כל היעדים ולוחות הזמנים ניתן למצוא בעמוד ההפלגות באתר יוון והאיים. יעד המוצא מופיע - Rhodes לא לכל יעד יש הפלגה מדי יום, יש שיוצאים רק פעם בשבוע.

סוגים נוספים של השכרת רכב ברודוס

השכרת רכב גדול

ברודוס הרכב הגדול ביותר שניתן להשכיר לנהיגה עצמאית הוא רכב של 9 מושבים. כמו כן ניתן להשכיר רכב של 7 מושבים אך יש לשים לב בקטגוריה זאת, חלק מהרכבים של שבעה מושבים הם של 5+2 כלומר שניים מהמושבים באים על חשבון מקום למטען. רכבים גדולים הם בזמינות נמוכה יותר וחשוב להזמין אותם מוקדם ככל שניתן.

הזמנת רכב עם נהג ברודוס

תוכלו להזמין רכב עם נהג פרטי לכל גודל של קבוצה ברודוס, לימי סיור באי. להצעת מחיר והזמנה שלחו פניה מפורטת באנגלית אל [email protected]

שאלות ויצירת קשר

זקוקים להמלצת לינה ברודוס? יש לכם שאלה בנוגע להשכרת רכב? מוזמנים לפרט פנייתכם בתיבה זאת ואנו נשמח לתת מענה:

מתכננים חופשה ביעדים נוספים ביוון?
ראו גם: השכרת רכב בסקיאתוס


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il