האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

סיורים מסלוניקי

סיורים יומיים מסלוניקי

סלוניקי יכולה להיות בסיס עירוני לטיולים שיכולים למלא שבוע ויותר.לאוהבי הטבע, שלל יעדים שניתן לצאת אליהם ליום טיול מסלוניקי וחזרה, כך תהנו מחיי לילה עירוניים תוססים לצד טיולים מרתקים ומרהיבים בכל הטבע וההיסטוריה שיש לסביבה להציע. וכל זאת בלי צורך לשכור רכב כיוון שאתר יוון והאיים מפעיל ימי סיור פרטיים מסלוניקי לכל גודל של קבוצה, בין אם אתם זוג או 50 אנשים ויותר, ולמגוון יעדים עליהם נספר בעמוד זה.
מחירי הסיורים בהתאם לידע ובהתאם למספר משתתפים. בתיבה מטה השאירו פניה עם תאריך מבוקש, סיור מבוקש ומספר משתתפים ואנו נשלח מחיר ונתאם את הסיור לבקשתכם.

מטאורה
ללא ספק היעד המבוקש ביותר ליום טיול מסלוניקי. אמנם מדובר בכ-3 שעות נסיעה לכוון, אבל זה עובר מהר ובסוף הדרך מחכה ממתק אמיתי. כי אי אפשר להישאר אדיש למטאורה. הצוקים הדרמטיים בלב עמק מישורי, ובפסגותיהם המנזרים העתיקים שתלוייים וצופים אל העמק ואל הפלא של הצוקים. בהרחבה: מטאורה.
במסגרת הסיור הפרטי, נהג דובר אנגלית יאסוף אתכם מהמלון שלכם בשעת בוקר, איתו תסעו אל מטאורה ותבקרו באחד המנזרים ובתצפיות המרהיבות, זמן חופשי באחת העיירות למרגלות הצוקים (קסטרקי או קלמבקה) וחזרה לסלוניקי למלון שלכם. יש לקחת בחשבון לפחות 9 שעות לסיור זה.

מפלי אדסה ומעיינות פוזאר
אחד הסיורים המבוקשים ביותר מסלוניקי הוא הסיור הזה, כשעה וחצי נסיעה מסלוניקי אל מפלי אדסה, מפלים מרהיבים בעיירה אדסה, ממש בתוך העיירה, כך שלא מדובר במסלול למיטיבי לכת, אלא ביקור קל ומתאים לכולם. ואת הביקור במפלים אנו אוהבים לשלב עם רחצה במעיינות החמים של פוזאר, שנמצאים רק חצי שעה נסיעה מאדסה. מפל ובריכה חיצונית בטבע (ויש גם הרבה סגורים במלונות שבעיירת הספא הזאת, אך אנו נבקר בזאת שבחוץ ופתוחה לקהל), והמים חמים ממש, כך שזה נפלא ביום קריר. ביום זה צריכים לקחת מגבת ובגד ים (לצד המעיין החם יש תאי החלפה). במהלך היום הנהג יעצור לכם גם באחת הטברנות הטובות בדרך שם תוכלו להינות מארוחת יוונית (ארוחה אינה כלולה במחיר הטיול). בהרחבה על יעדים אלה פה. יום סיור זה אורך כ-8 שעות.


וריה וורגינה

סיור עם דגש היסטורי הפעם, גם הוא מבוקש מאד לשוהים בסלוניקי. העיר וריה שוכנת כ-40 דקות נסיעה מסלוניקי. בוריה היה בעבר רובע יהודי, וכיום השריד היחיד ממנו הוא בית הכנסת הישן שממוקם מעל הנחל הזורם בעיר, וגם טיול ליד הנחל הוא נעים ונותן הרגשה שיצאתם אל הטבע לרגע. הביקור בבית הכנסת מרגש ושם ניתן לשמוע את סיפור המקום מהגברת הנכבדה שמנהלת את בית הכנסת. מוריה אל ורגינה השכנה הנסיעה קצרה, ובורגינה נמצא אחד מאתרי הארכיאולוגיה החשובים והמרתקים שהתגלו ביוון: קברי מלכי מוקדון. האתר, המוזיאון נמצא למעשה מתחת לקרקע, במיקום האמיתי שבו נמצאו הקברים, האוצרות ופרטי האומנות הרבים. בהרחבה על וריה וורגינה. משך הסיור כ-8 שעות. המחיר אינו כולל את עלות הכניסה לאתרים.


הר האולימפוס

יעד חובה לאוהבי טבע. גם למשפחות עם ילדים ובפרט אם הילדים חובבי סדרת הספרים 'פרסי ג'קסון' המתחקה אחר סיפורי המיתולוגיה היוונית. הר האולימפוס הוא משכן האלים על  פי המיתולוגיה היוונית ובאמת ההר הוא אלוהי בנופיו, בשביליו ובכפריו. במסגרת יום טיול לאולימפוס ניתן לבחור בין: שני מסלולי הליכה קלים במיוחד - אל מפל אגיה קורי ואל מפל אורליה, שניהם מאד פשוטים להגעה. גם אתר דיון, אתר ארכיאולוגי חשוב ומעניין למרגלות האולימפוס, ניתן לשלב במסגרת יום טיול לאולימפוס לאוהבי ההיסטוריה. לאוהבי לכת, ניתן לצאת למסלול מעט ארוך יותר בפריאוניה. את אלה אפשר לשלב עם ביקור בעיירה ליטוחורו למרגלות האולימפוס או בעיירה הציורית פליאוס פנדלימונאס במורדותיו הדרומיים של ההר. בהרחבה על האולימפוס. יום סיור זה אורך כ-8 שעות. בפנייתכם ציינו גם מה רמת הקושי והעניין על מנת שנוכל לבחור את המסלול המתאים ביותר ליום טיול זה.


העיר קבאלה ומערת Alistrati
יום טיול מקסים שמשלב גם מערת נטיפים יפיפיה ושמורה היטב ומרשימה מאד, מערת אליסטרטי, שנמצא כשעה וארבעים דקות נסיעה מסלוניקי. הביקור באתר בתשלום (7 יורו לאדם.לא כלול במחיר הסיור), עם ביקור בעיר היפה קבאלה, שנמצאת כשעה נסיעה מאליסטרטי. העיר קבאלה, עיר נמל יפיפיה עם עיר עתיקה במורדות צוק ומבצר החולש על העיר מלמעלה. טיול רגלי נעים בעיר העתיקה ובנמל. בהרחבה על קבאלה. משך הסיור כ-8 שעות.


חלקידיקי
אל חלקידיקי אנשים מגיעים לנופש, יעד של חופים מרהיבים. לא יעד טיול ולכן מתאים למי שמעוניין ביום סיור וחוף בעונת הקיץ בלבד. במסגרת יום סיור לחלקידיקי בגד ים ומגבת חובה, אז תצטיידו. זהו יום נינוח של חוף ים, ארוחה על החוף (לא כלולה), ביקור באחד הכפרים - אין זה יעד של כפרים ציוריים או טבע מרהיב אלא של חופים נפלאים. יש אפשרות נוספת הכוללת נסיעה עד לרגל של סיטוניה (חלקידיקי נחלק לשלושה רגליים), היא הרגל האמצעית, ממנה ניתן לצאת להפלגה אל הר אתוס - הר אתוס הוא ההר הקדוש ביוון, הוא גם הרגל השלישית של חלקידיקי ועליו יש מנזרים של גברים בלבד ובמסגרת ההפלגה ניתן לצפות בהר ובמנזרים, כיוון שביקור שם אינו אפשרי לנשים ולגברים רק בתיאום מספיק זמן מראש (אנו לא עושים תיאום לגברים שרוצים לבקר במנזר). בהרחבה על חלקידיקי. משך הסיור כ-8 שעות.


אגם קרקיני
יום סיור לאוהבי הצפרות. אגם קרקיני הוא אגם טבעי ובתולי בצפון יוון, כשעה וחצי נסיעה מסלוניקי. באגם ניתן לשוט בסירה ולתצפת על הציפורים והעופות המאכלסות את האגם. יום פסטורלי ושקט לצפיה בטבע. משך הסיור כ-7 שעות. עלות השייט בסירה אינו כלול במחיר הטיול. בהרחבה על אגם קרקיני

.

למחיר ותיאום סיור מסלוניקי, שלחו לנו פניה בתיבה מטה.
ציינו תאריך, שם הסיור ומספר משתתפים:Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il