האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » עמוד מסלול טיול מאובטח

עמוד מסלול טיול מאובטח

טרם השימוש במסלול המודולרי יש לקרוא את המידע הבא:
המסלול המלא נמצא בלינק בשורה המודגשת בצהוב, ומיועד למי שרכש גישה עם קוד סודי למסלול הטיול לצפון יוון. מדובר במסלול מלא ומפורט ברמת רזולוציה גבוהה ויום יומית, כולל הוראות הגעה מדוייקות למיקומים השווים ביותר, חלוקת זמנים נכונה, הוראות הגעה והמלצות ממוקדות לתכנון עצמאי של טיול בצפון יוון. שימוש אונליין או אפשרות להדפסה. המסלול כולל גם המלצה על מלונות בכל יעד בסיס טיול.
לנוחיותכם וכחלק מהשרות ניתן לקבל מאיתנו עזרה בבחירת הימים ובחלוקה מתאימה של המסלול. ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו בהשבה למייל שקיבלתם מאיתנו, בצירוף הקוד הסודי והשם שלכם, לספר לנו מעט על מה מעניין אתכם, באיזה הרכב נוסעים והכי חשוב: את מסגרת הזמנים המדוייקת, מהיכן יוצאים ומהיכן חוזרים, והצוות המקצועי ימליץ על חלוקה אופטימלית של הימים במסלול.
במידה וזקוקים גם לעזרה עם מלונות, נשמח לסייע.  הערכים מתחת למסלול המודולרי: הם ערכים של הרחבה שניתן להשתמש בהם למידע נוסף וממוקד על המיקומים השונים לאורך המסלול או על מיקומים נוספים ברחבי יוון שניתן להוסיף למסלול המודולרי.

עדכון אחרון במסלול המודולרי בוצע ב: 8.7.2024  - רצוי לבצע ריפרש בכניסה לעמוד לקבל את כל העדכונים האחרונים!

לתמיכה ועזרה יש לפנות עם הקוד הסודי שלכם ל Whatsapp שמספרו : 054-5423341
למצבי חירום יש לפנות עם הקוד הסודי שלכם ל Whatsapp שמספרו : 050-7245890
אפשר לפנות גם למייל [email protected]

עדכונים שוטפים באתר יוון והאיים בסריקת הברקוד:

מסלול מודולרי לטיול ביוון
עמוד זה מיועד רק למי שרכש את ערכת הטיול ליוון של אתר איי יוון הישראלי או למי שהגיע לייעוץ ובניית מסלול טיול ביוון עם זמיר סיון [ יועץ הטיולים ביוון של אתר איי יוון ו hellas ] בעמוד זה תמצאו אינפורמציה ממוקדת על כל היעדים בהם תבקרו במהלך הטיול שלכם ביוון, ניתן גם kבצע הדפסה של המידע [כל עמוד בנפרד] ולקחת אותו עמכם למסלול הטיול שלכם ביוון, בעמוד זה הושקעו מאות שעות עבודה ולמעלה משנתיים של מחקר, יש ללחוץ על נקודת היעד בתפריט העליון לקבל כל המידע על היעד במסלול שלכם ולבצע הדפסה בנוסף ראו קישורים ישירים להזמנה של מלונות לאורך המסלול. אין להעתיק או לשכפל או להעביר לצד שלישי את המידע בעמוד זה, העובר על החוק צפוי לעונשים הקבועים בחוק בדבר הפרת זכויות יוצרים.