האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

עמוד מסלול טיול מאובטח

טרם השימוש במסלול המודולרי יש לקרוא את המידע הבא:  

המסלול המודולרי המורחב: המסלול המלא נמצא בלינק בשורה המודגשת בצהוב, ומיועד למי שרכש גישה עם קוד סודי למסלול הטיול לצפון יוון. מדובר במסלול מלא ומפורט ברמת רזולוציה גבוהה ויום יומית, כולל הוראות הגעה מדוייקות למיקומים השווים ביותר, חלוקת זמנים נכונה, הוראות הגעה והמלצות ממוקדות לתכנון עצמאי של טיול בצפון יוון. מדפיסים ונוסעים (במסלול גם המלצה על מלונות). שימו לב שהימים במסלול לא מסודרים לפי סדר כרונולוגי אלה לפי ימים שתוכלו לבחור ושברצונכם לבצע, כך אתם מרכיבים את המסלול שלכם באופן מודולרי בהתאם למספר הימים העומדים לרשותכם.  לנוחיותכם וכחלק מהשרות ניתן לקבל מאיתנו עזרה בבחירת הימים ובחלוקה מתאימה של המסלול.
ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו בהשבה למייל שקיבלתם מאיתנו, בצירוף הקוד הסודי והשם שלכם ולספר לנו מעט על מה מעניין אתכם במיוחד ועל ההרכב המשפחתי שלכם וומסגרת הזמנים המדוייקת, מהיכן יוצאים ומהיכן חוזרים ואנו נציע לכם את החלוקה המומלצת למסלול. ובמידה וזקוקים גם עזרה עם מלונות.

הערכים מתחת למסלול המודולרי: הם ערכים של הרחבה שניתן להשתמש בהם למידע נוסף וממוקד על המיקומים השונים לאורך המסלול או על מיקומים נוספים ברחבי יוון שניתן להוסיף למסלול המודולרי.

עדכון אחרון במסלול המודולרי בוצע ב: 17/4/2024

מסלול מודולרי לטיול ביוון
עמוד זה מיועד רק למי שרכש את ערכת הטיול ליוון של אתר איי יוון הישראלי או למי שהגיע לייעוץ ובניית מסלול טיול ביוון עם זמיר סיון [ יועץ הטיולים ביוון של אתר איי יוון ו hellas ] בעמוד זה תמצאו אינפורמציה ממוקדת על כל היעדים בהם תבקרו במהלך הטיול שלכם ביוון, ניתן גם kבצע הדפסה של המידע [כל עמוד בנפרד] ולקחת אותו עמכם למסלול הטיול שלכם ביוון, בעמוד זה הושקעו מאות שעות עבודה ולמעלה משנתיים של מחקר, יש ללחוץ על נקודת היעד בתפריט העליון לקבל כל המידע על היעד במסלול שלכם ולבצע הדפסה בנוסף ראו קישורים ישירים להזמנה של מלונות לאורך המסלול. אין להעתיק או לשכפל או להעביר לצד שלישי את המידע בעמוד זה, העובר על החוק צפוי לעונשים הקבועים בחוק בדבר הפרת זכויות יוצרים.