האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » הדרך הנכונה לחופשה ביוון

הדרך הנכונה לחופשה ביוון

הדרך הנכונה לחופשה ביוון

הכי חשוב, מידע, המלצות וסבלנות, אם יש לכם את שלושת אלה הדרך שלכם להרכבה של חופשה או טיול ביוון תהיה קלה ומהנה, חלק בלתי נפרד מההנאה בחופשה או בטיול הם ההכנות, הלימוד, ההזמנות והציפייה, להלן כמה טיפים שלחלק ממכם ברורים מזמן, לאחרים הם יכולים להוות עצה טובה בדבר הדרך הנכונה להרכבה או הזמנה של חופשה או טיול ביוון.

1. תחילה לימודי וקיראו באתר איי יוון הישראלי או השתמשו באחד מערוצי הייעוץ שלנו, החינמיים או אלה שבתשלום על היעד ביוון אליו אתם רוצים להגיע, או מספר היעדים, לאחר שקיבלתם את ההחלטה לאן אתם יוצאים לחופשה או טיול ביוון, הזמינו תחילה רק את הטיסה לנקודת תחילת הנופש או הטיול, למשל אם החלטתם שאם הולכים על טיול ביוון, ביחרו תאריכים ובצעו הזמנה לטיסות לאתונה או סלוניקי, רק לטיסות, ללא מלונות, ללא רכב, סבלנות, יש זמן!. וגם אל תתפתו לאתרים שמציעים לכם טיסה ומלון ורכב באותה ההזמנה, פשוט דלגו על שלב המלון ועל שלב הרכב,  תנו לעצמכם את חופש הבחירה לבחור איזה מלון שאתם רוצים וגם באיזה אתר להזמין את הרכב [ יש יותר טובים] אל תמהרו, כמו שאומרים ביוון סיגה סיגה [ לאט לאט].

2. לאחר שביצעתם הזמנה של הטיסות יש לכם את המסגרת "יום ושעת הטיסה ויום ושעת החזרה" אם אתם יוצאים לטיול ביוון, קיבעו מסלול טיול [ כאמור תוכלו להרכיב את המסלול ע"י שיטוט ולמידה מהאתר] או פנייה ליעוץ [ ראו למטה בעמוד זה]  כך תוכלו לדעת היכן להזמין מלון ומתי, אם אתם מתכננים חופשה ביעד אחד, התחילו בחיפוש המלצות על מלונות, בתים או וילות ביוון [ אין לאן למהר, יש עשרות אלפי אפשרויות ] גם למי שנוסע ברגע האחרון, גם לכאלה אנו ממליצים לפעול באותה הדרך, אם תרצו שנעזור לכם בבחירת המלון או בהמלצה על מקום לינה, תוכלו להשתמש בשרות החינמי שלנו לעזרה בחיפוש והזמנה של מקומות לינה ביוון [ראו בהמשך העמוד].

3. אם בחרתם בטיול, תזדקקו לרכב,  [ שימו לב בחלק מהאיים כמעט חובה רכב, למשל פארוס, קרפאטוס, נאקסוס, לפקדה וכיוצ"ב] כנסו לעמוד השכרת רכב ביוון וצאו עם רכב עבור הטיול שלכם, או בחרתם בחופשה צמודת חוף ים ונטולת רכב, אתם יכולים כבר להתחיל לפנטז על החופשה שלכם, בואו נעשה סיכום קצר לדרך הנכונה להרכבת חופשה.

א - בחירת היעד או היעדים.
ב - הזמנת הטיסות בלבד. [ללא מלון וללא רכב]
ג - הזמנת מקומות הלינה.
ד - השכרת הרכב.

הערה : רצוי לבצע את הזמנת הלינה והרכב באתרים שמספקים אפשרות של ביטול, דוגמת בוקינג.קום, לכו תדעו מה יוליד יום בעיקר במדינה כמו שלנו ששנה בלי מלחמה היא שנה משונה.. תמיד טוב שתהיה אופציית ביטול, אלה אם כן אתם בטוחים שאתם יוצאים לחופשה או טיול ויהיה מה, אז גם תוכלו לבצע הזמנה למלונות ללא אפשרות ביטול, לרוב הזמנות אלה זולות ב 10-15% מהזמנה עם אפשרות ביטול.

ראו כמה שרותים של אתר איי יוון הישראלי שיכולים לעזור לכם :

שרות המלצה על מלונות ובתים ביוון [ שרות חינמי! - לחצו כאן
ייעוץ ראשוני לבחירת יעד טיול או נופש ביוון [ שרות חינמי! - לחצו כאן
ייעוץ מקצועי, בניית מסלול טיול ביוון [ בתשלום 1250 ש"ח ] עם זמיר סיון - לחצו כאן
מסלול מודולרי לטיול ביוון 750 ש"ח  - לחצו כאן
שרות נציג אישי, נציג אישי שיעזור ביעוץ ובביצוע כל ההזמנות [ בתשלום550  ש"ח ] - חייגו  03-6206147


טיפ חשוב : בכל אחד מעמודי היעדים באתר איי יוון הישראלי יש המלצה על מלונות, לכו לפי המלצות אלה, אלה אפשרויות הלינה המומלצות ביותר בכל יעד ויעד ביוון, מדובר על מלונות ודירות נופש שקיבלו הכי הרבה המלצות מהכי הרבה תיירים מכל העולם, את חלק מהמקומות צוות אתר איי יוון הישראלי בדק אישית ורק לאחר מכן מיקמנו את קישורי ההזמנה אליהם באתר איי יוון.

חבילות נופש, טיסה ומלון :  המידע בעמוד זה אינו מתייחס ללקוחות המעוניינים לצאת לחבילת נופש או דיל של טיסה ומלון ליעדים הסטנדרטים [רודוס, קוס, כרתים, קורפו, זקינטוס וכיוצ"ב]  המעוניינים לבצע הזמנת דילים ליוון יכולים לעשות הזמנה עצמאית, קלה פשוטה ובטוחה באינטרנט דרך הקישור הבא : לחצו כאן

יש לכם שאלות, זקוקים לעזרה?  צרו איתנו קשר, נשמח לעזור!

לשרותכם תמיד!
צוות אתר איי יוון הישראלי.

Greece and the islands- אתר יוון והאיים


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il